Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość monika900
jestem muusia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez. Moja ma druga drzemkę. Po 17 przyjeżdża do mnie szwagierka z Lena dwuletnią. Mam nadzieje ze bedzie dzis bez szarpaniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
już się gubię w wątkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa to nie lepiej tu pisac i przez jakis czas nie denerwowac sie ze wlasnie tego watku nie widać? Bo ja jestem troche niecierpliwa. Na poczatku potrzeba bylo 8 nowych postów a teraz to polowe chyba albo i 20 i dopiero widac co tam ktos napisal / odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ale cos kafe nue dzialalo I mialo byc watek a nie warek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia podajesz córce bebiko 2r??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
W końcu mój mały zaczął się przekręcać na brzuch, len jeden ale marudzi dalej. A te jajka dziewczyny dajecie takie wiejskie czy takie ze sklepu, haha ale to zabrzmiało to tak jak mój starszy syn mówi że nie chce mleko od krowy tylko ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje zwykle bebiko to to r nie chciało lecieć Ja daje wiejskie od rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już troche sie pogubiłam, Monia moja tez jakoś tak nie spokojnie spi i wieczorem zasypiała sama a teraz domaga sie piersi i przy niej zasypia, w nocy tak samo. a nasze podobnie sie urodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
kurcze tyle sie napisalam i mialam jakis problem z netem i nie zapisalo ja jeszcze nie podawalam jajka dziewczyne ile ml dajecie kaszy Waszym dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj dzisiaj pierwszy raz zjadl kaszke, ale zmieszalam mu z bananem i podawalam lyzeczka w butelce nie chce jesc zrobilam z polowe porcji tej co jest wskazana na opwakowaniu czyli 100ml mm i 2 lyzki kaszy, do tego banan i wyszla cala taka dziecieca mieseczka maly zjadl wszystko jak w ogole u Was wyglada jedzenie teraz? u nas bylo 5 razy mleko i obiad teraz chcialabym zrobic 4 razy mleko, na II sniadanie kasza z owocami i obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, ja jeszcze nie dawałam małemu kaszki. jadl kiedys kilka łyżeczek jak córce zrobilam. Taka z mm. Oczywiście mu smakowało. Na ta chwile od kilku dni mam je tak: rano mleko z kleikiem180,na południe duzy deserek ze sloiczka, kolo 14stej mleko 150, o 17tej duzy obiadek ze sloiczka+picie około80ml, po 20stej mleko 180. Niestety nadal jest marudny w nocy. Dzis mu zrobiłam kolo 3w nicy 90ml mleka i spal juz spokojnie do 7.30. Widocznie jest glodny w nocy bo mleko go uspokaja. Chciałabym aby juz w nocy nie jadł no przeciez juz bywalo tak ze przesypial noce bez jedzenia. A teraz zaczyna marudzic juz kolo 1-2ej w nocy. Mamy zaplanowane szczepienie kolo 10ego i teraz tak pilnujemy by sie nie rozchorował i dlatego na dwór nie chodzimy a poza tym w kombinezonie jest mu za gorąco i gondola juz za mała. Czas na spacerowke. Musze albo kupic kurteczke albo jakas bluzę dla małego. Maly zaczął zgrzytać zębami. Nosz jeszcze mu sie nie wyrżnęły do końca a juz zgrzyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa u mnie to samo w nocy, mały wytrzymywał do 5 a teraz sie budzi 2-3, dlatego pytałam jak Wasze dzieci jedzą bo myslalam ze moze mojemu tez mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Rzsowa może trzeba mu wiecej dawac w dzien i wtedy przespi nocke. Daję mu pol np banana z kaszką to poje tym, sloiczki dają rade 2h, jak dam mu swoje jedzonko i wiecej mieska widze ze mu smakuj***ardziej i bardziej syci. Bylam na szczepieniu wsio ok, skora piękna i maly dobrze to zniósł, hemoglobina ta niska z poprzedniego badania wyszła: 10.9, niby norma od 11,5. Teraz od 1,5 miesiaca je te miecho i podaje witaminy no i już koniec cycka, mam zlecenie na ponowne badanie krwi mam nadzieje ze mu wzrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas dzis znów pobudka o 3 Moze dam małemu wieczorem 210ml mleka, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outa a syn sam przestał upominać się o pierś czy już go przestalas karmić z własnego wyboru? Jak u Was wyglądało odstawienie od piersi ile czasu trwało? Pozdrawiam Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to sporo tej kaszki zjada:) 150 kaszki gęstej to naprawde spora porcja i moja jeszcze nigdy nie zjadła tyle! Do picia kaszki nigdy nie dawałam. Mój dzis wytrzymala do 5 rano od 19:30 wiec sama bylam zdziwiona . I cala noc przespala na brzuchu. Musiała byc wymęczona bo wczoraj o 5:30 wstala i przez dzien spala może 2,5 h czy 3 wiec bardzo Malo miala snu . Teraz usnela od tej 5 jak wstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia nie 150ml tylko 100ml kaszki plus banan a Ty ile kaszki dajesz?wlasnie nie mam pojecia ile powinno sie dzecku dac, na opakowaniu jest napisane ze porcja to 200ml, ale jak mu je to lyzeczka to wychodzi mega duzo, jakies dwie miseczki, dlatego tyle nie dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa proponuję dać płaską łyżeczkę kleiku do wieczornego mleka, mały prześpi do rana. Moje dziecko je 180ml mleka to nie wytrzyma do rana, a wystarczy, że dam łyżkę kleiku i śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Outa a wydaje ci sie ze Malo daje jedzenia i dlatego moze byc glodny? Sama juz nie wiem. Pisałam wczesniej jak daje i wydaje mi sie ze jest ok. Je co trzy godziny. Odstawilam ostatnio jedna porcje mleka na korzyść powiększenia deserkow i obiadkow. Ale nocne problemy pojawily sie juz wczesniej. W zasadzie jak maly byl chory i budził sie przy kaszlu czy goraczce. Dzis w nocy tez dawalam mleko 90 ml o 3.30. On zaczyna kolo 2iej sie przebudzac i poplakiwac. Wystarczy mu dać smoczek i zasypia ale po chwili jest to samo. W końcu przychodzi taki moment ze smoczek nie działa a maly zaczyna konkretnie plakać. Gościu dodaje właśnie troche kleiku do nocnego mleka ale u mnie nie działa tak jak u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa nie wydaje mi się, że dużo jedzenie dajesz, ja daję mniej od Ciebie, mój je co 4 h i nocki przesypia bez problemu. A nie dolega mu coś? Może górne ząbki idą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
mi sie wydaje ze z tym przesypianiem to zalezy od dziecka aczkowiek dziwne ze wczesniej spal dluzej, niz teraz ale ja mam ta sama sytuacje i tez nie wiem czemu tak RZSOwa czyli rozumiem ze Ty zarowno owocki jak i obiadki dajesz juz te duze sloiczki co sa po 6 miesiacu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika 900 jakie masz te miseczki, że 200ml kaszki to u Ciebie 2 miski? podajesz małemu jedzenie w zakrętce od butelki, że to takie małe?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia tak daje duże słoiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tak wychodzą mu górne jedynki. Ale w ciagu dnia nie jest niespokojny w związku z tym. A gdyby to byly zęby to co wspólnego ma z nimi mleko po ktorym maly śpi juz spokojnie? Moze kupie ten viburcol i podam na noc kilka razy i zobaczymy czy jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu takie zwykle male miseczki jak dla niemowlakow u mnie 100ml kaszki plus banan to wyszla cala miseczka moze to kwestia tez tego banana bo jego bylo tez troche po zmiksowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
my dzis zaliczylismy pierwszy spacer w spacerowce :) oczywiscie w pozycji połleżącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
tu niestety tez jest problem z przechodzeniem strony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×