Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Alutka2017

Witam!otwieram nowa grupę....kto testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Hej też założyłam taki wątek ;-) mi test pozytywny wyszedł 21 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Zrobiłam już 6 testów. Na wszystkich druga kreseczka bardzo blady cień,ale objawy wskazują N ciąŻę. Ból brzucha, wzdęcia,metaliczny posmak i notoryczne mdłości.Jestem zdezorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
Cześć :) Od kilku dni mam bóle miesięczkowe, @ miała być 29.11 we wtorek, ból nadal jest a @ nadal brak. Już 2 dni się spóźnia. Rano zrobiłam test ciążowy, i pokazała się druga kreseczka ale bladziutka. Niestety pierwszą ciążę poronilam w 6 tyg, dokładnie miesiąc temu, ale wtedy objawy miałam od razu po zapłodnieniu, bóle podbrzusza, wrażliwe piersi a tym razem ból pojawił się dopiero w terminie spodziewane @. Za kilka dni powtórzę test ciążowy, mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie dobrze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Dziewczyny głowa do góry mi w ostatniej ciąży wychodziły na początku bardzo blade 2 kreski dopiero po 4 dniach zaczęły wychodzić mocniejsze oczywiście po terminie @ :-) Więc teraz dzień przed@ wyszła mi już wyraźną 2 kreska byłam bardzo zdziwiona bo zawsze mi wychodziły po terminie @ Dziewczyny jeśli nie bierzecie kwas foliowy to zacznijcie brać bo to bardzo ważne jest dla rozwoju płodu. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do bólu brzucha to od początku mnie bolał teraz jest już lepiej jak boli to polecam nospe i nie stresować się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Dokładnie masz rację: -) przez nerwy boli bardziej a boli bo tam wszystko się rozciąga i robi miejsce dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja robiłam test 23 listopada i pojawiła sie blada druga kreska, 24.11 poszłam na bete i wyniki 420,900, więc odrazu tel do mojej cudownej ginekolog i wizyte mam umówioną na 12 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Agaaa23 ale Ci dobrze ja nie stery na 30 grudnia ale chyba jutro rano przejdę się do niego bo jestem po laparoskopi i teraz boje się czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy kolejny miesiac za ta narwana 'moze przyszla mamusia'nazywacie sie tak samo,jakby nie mogly byc np.mamy na sierpien 2017.Tylko jak wielki rozklekotany samochód pt.ciężarówka,to i sierpniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem waszą euforię dziewczyny , ale na zakładanie takiego topika chyba trochę za wcześnie ? ledwo test zrobią i już bach na kafe nowy post... idźcie Wy najpierw do lekarza i zobaczcie czy wszystko ok a potem dopiero na internetach piszcie... Znajoma tak zrobiła ledwo dwie kreski zobaczyła już nowa zakladka i co się okazało poroniła .... bez wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Nie trzeba zakładać zawsze,ze wszystko się zawali.A jeśli tak się stanie to najwyraźniej Bóg ma lepszy plan niz my.Warto dzielić się z kimś emocjami,wątpliwościami,mówić o swoich ciazowych dolegliwościach.Może akurat to uchroni nas przed tragedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Po to są takie fora by można było pisać a ciążę można stracić w każdej chwili nie ważne który to tydzień ciąży. Tu każda może napisać swoje obawy i wątpliwości jakie badania powinna zrobić czy brać witaminy itp.Jest wiele kobiet które latami czekają na te upragnione 2 kreski więc nie zabierajcie im tego szczęścia pisząc że to beznadziejne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Bóle brzucha nie do wytrzymania.Odczuwam senność ..i notoryczne przemeczenie.6 ciąża z piątka dzieci to nielada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka2017 no podziwiam :-) My się z mężem staraliśmy od prawie półtora roku i teraz się w końcu udało, ale czuje się dobrze, prawie żadnych dolegliwości (ból piersi i wilczy apetyt szczególnie wieczorami) to czasem się zastanawiam czy naprawdę jestem w ciąży, jeszcze tydzień mam do wizyty u lekarza i coraz bardziej się doczekać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa poto sa fora zeby się dzielić wiec i ja sie podzielilam swoim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może i ja nie bawem dołącze do Was. 16.12 mam wizytę u ginia, ale nie chcę zapeszać bo 2 ciąże straciłam (ale tłumaczę sobie że tak widocznie było lepiej... No i w tedy nie miałam żadnych objawów) . Dodatkowo jestem pełna obaw bo jestem przeziębiona :/ syn przytargał coś ze szkoły i jemu nic a mnie rozłożyło. Pozdrawiam Mamusie i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
No i są! 2 piękne, wyraźne kreseczki! :) Idealny prezent na Mikołaja :D Tydzień po spodziewanej @ ;) Doradzcie mi, kiedy teraz w takim razie najlepiej umówić się do lekarza? Czy lekarz będzie już w stanie potwierdzić ciążę na USG? Czy lepiej jeszcze poczekać Mój lekarz przyjmuje w moim mieście tylko w poniedziałki więc się zastanawiam czy umówić się już na 12.12 czy poczekać lepiej jeszcze do 19.12 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Ja byłam już wczoraj, ale to dopiero 4/5.Zbyt wcześnie na USG. Czekamy na serduszko.ZATEM USG 14.NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Ja byłam u ginekologa 2 grudnia a 12 mam mieć usg obecnie jest to 6tc więc 12 powinnam usłyszeć serduszko martwię się czy wszystko jest ok ehhh Jest to moja 4 ciąża i ostatnia bo chcę usunąć jajniki gdyż jestem w zagrożeniu raka.Dziewczyny uważajcie na przeziębienie i leki i za raz na wizycie proście o badanie na toksoplazmozę i podstawowe badania.Z objawów to bolą mnie piersi momentami jest mi nie dobrze czesto chodzę siku. Aneczaaa6 poczekaj jeszcze z wizytą ja mam np.mala macicę i ginekolog powiedział że to wczesna ciąża ale u mnie to norma.Usg najlepiej robic w 7tc wtedy już powinno bić serce choć zdarza się że serce zaczyna bić później różnie to bywa więc nie stresujcie się tym bo to też zależy kiedy doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllla
Hej. To i ja dołączę do was. Ja jestem w 6 tygodniu licząc od om ost ciążę poronilam i teraz caly czas sie boje. Przyrost bety mam taki 21.11 ( dzień spodziewanej miesiączki) 105,7 29.11- 3980. 05.12- 16700. Sądzicie ze jest ok? Usg mam 14.12. Mam tym obaw i leków. Nie mam żadnych objawów oprócz ze chodzę siku dużo i ciągle spać mi sie chce. Ale żadnego bólu piersi mdłości itp. A jak u was z objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie boje ze moze byc cos nie tak, duzo moich znajomych mowilo o poronieniach w 1 trymestrze. jestem w 7 tyg i zero objawow. na poczatku bolaly piersi, teraz nic. nie czuje ze jestem w ciazy tylko brzuch strasnie mnie boli caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, wczoraj pojawiły się dwie kreseczki na teście, Jest to moja czwarta ciąża, mam jednego synka w styczniu 3 latka. Też mam wiele obaw jak i Wy ale grunt to pozytywne myślenie i spokój. Jutro mam wizytę u lekarza gdyż niestety potrzebuję leków na podtrzymanie ciąży. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Ja również przyjmuje leki juz na podtrzymanie. Oboje sie bardzo, mąż uważa ze przesadzam i sie nakręcam. A jak wasze hcg rosnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co juz koniec wątku ???? Ledwo zalozony a juz skoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Amella spokojnie super masz przyrost bhcg więc spokojnie.Dziewczyny dajcie na Luz bo te nerwy tylko szkodzą a nie pomagają waszym fasolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Mam nadzieję,ze masz temat się rozkreci.cieszmy się każda chwila z fasolkami.całusy na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na usg i ciąża potwierdzona, jest pęcherzyk. Dostałam leki na podtrzymanie ciąży luteinę i zastrzyki fraxiparinę ze względy na przeszłość. Teraz tyko spokój i czas pokarze. Trochę się martwię że nie będę mogła po odpoczywać jak w ostatniej ciąży gdyż synek na to nie pozwala. Brzuch mnie boli jestem senna ale obowiązki domowe czekają, na razie ze względu na przeziębienie siedzę w domu ale w czwartek do pracy będzie trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
Ja dziś byłam zrobić badania krwi, czekam na wyniki, powinny być wieczorem... W poniedziałek - 12.12 idę do lekarza , kazali mi nie zwlekać z wizytą ze względu na wcześniejsze poronienie. Obecnie 5t 4d więc myślę, że już będzie coś widać na USG w poniedziałek. Samopoczucie mam dobre, jedynie czuje się ogólnie osłabiona i co jakiś czas dokuczają mi bóle podbrzusza i głowy, zwłaszcza wieczorami. Mam delikatne mdłości rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Ja mam silne mdłości i brzuszek wydety jak balon,piersi pełne. Jestem osłabiona. Wchodząc po schodach dostaje zadyszki,a przecież na codzień mam fantastyczna kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×