Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadia93

silny ból brzucha, brak okresu, bialy śluz, obolałe piersi

Polecane posty

Gość Nadia93

Witam Was Kochanie, mam 20 lat i o 3 dni spóźnia mi się okres a od 4 di strasznie boli mnie brzuch tyle , że zamiast okresu mam gęsty, bały śluz. Nie byłoby w tym nienormalnego, ponieważ mam nieregularne cykle, jednak od 2 tygodni ostro bolą mnie piersi, ale tak dziwnie bo po bokach (??) Czasem miewam podwyższoną temperaturę ciała a temp. mierzona w pochwie z rana to 37,3 czuje się senna, zmęczona, jestem płaczliwa i rozdrażniona. Jestem wegetarianką , która nagle zaczęła mieć ochotę na smażone potrawy! za to na czekolade nie mam w ogóle ochoty. dodam jeszcze, że z chłopakiem uprawiamy seks nom stop, także nie wiem kiedy mogło dojść do ewentualnego zapłodnienia. Zaczynamy zawsze bez, a pod koniec on zakłada prezerwatywę. Jednak pod wpływem chwili gdy zaczynami się znów kochać po godzinie on wchodzi we mnie bez gumki, zakładając ją pod koniec. to duże prawdopodobieństwo wpadnięcia jakby nie patrzeć. Jutro idę po test, ale chciałabym wysłuchać opinii doświadczonych już w tym temacie kobiet. Czy mogę być w ciąży? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borka.
Jesteś w ciąży na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borka.
Jesteś w ciąży na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia93
dziękuję za odpowiedź. strasznie się boje, to by była nieplanowana dzidzia, ale jeżeli już by była to kochana na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia93
dziękuję za odpowiedź. strasznie się boje, to by była nieplanowana dzidzia, ale jeżeli już by była to kochana na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90000
do borka : widzę, że jesteś lepsza niż testy ciążowe bo one nawet takiej pewności nam nie dają. Do Nadia: Mam tak samo ;) znaczy miałam teraz jest mój 74dc a test wyszedł mi negatywny. Idę do lekarza w piątek i gdyby nie ten test to bym myślała ze to ciąża. Teraz sama nie wiem. Na Twoim miejscu zrobiłabym betę bo po co się później zastanawiać czy test na pewno pokazał prawdę ;)) Pozdrawiam i życzę takiego wyniku jaki chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90000
do borka : widzę, że jesteś lepsza niż testy ciążowe bo one nawet takiej pewności nam nie dają. Do Nadia: Mam tak samo ;) znaczy miałam teraz jest mój 74dc a test wyszedł mi negatywny. Idę do lekarza w piątek i gdyby nie ten test to bym myślała ze to ciąża. Teraz sama nie wiem. Na Twoim miejscu zrobiłabym betę bo po co się później zastanawiać czy test na pewno pokazał prawdę ;)) Pozdrawiam i życzę takiego wyniku jaki chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90000
do borka : widzę, że jesteś lepsza niż testy ciążowe bo one nawet takiej pewności nam nie dają. Do Nadia: Mam tak samo ;) znaczy miałam teraz jest mój 74dc a test wyszedł mi negatywny. Idę do lekarza w piątek i gdyby nie ten test to bym myślała ze to ciąża. Teraz sama nie wiem. Na Twoim miejscu zrobiłabym betę bo po co się później zastanawiać czy test na pewno pokazał prawdę ;)) Pozdrawiam i życzę takiego wyniku jaki chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika90000
do borka : widzę, że jesteś lepsza niż testy ciążowe bo one nawet takiej pewności nam nie dają. Do Nadia: Mam tak samo ;) znaczy miałam teraz jest mój 74dc a test wyszedł mi negatywny. Idę do lekarza w piątek i gdyby nie ten test to bym myślała ze to ciąża. Teraz sama nie wiem. Na Twoim miejscu zrobiłabym betę bo po co się później zastanawiać czy test na pewno pokazał prawdę ;)) Pozdrawiam i życzę takiego wyniku jaki chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borka.
Weroniki, to byl sarkazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy wskazują, że rzeczywiście może być to ciąża :) Jak najszybciej zrób test i jeśli będzie pozytywny leć do lekarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka1985
SKAD WIESZ ZE CI SIE SPOZNIA, SKORO PISZESZ ZE MASZ NIE REGULARNE CYKLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka1985
SKAD WIESZ ZE CI SIE OKRES SPOZNIA, SKORO PISZESZ ZE MASZ NIE REGULARNE CYKLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowesny91
Witam:) W czerwcu miałam ostatnią @, jakiś ok 3 tyg temu zaczął boleć mnie brzuch, jak na @, dodatkowo bolą mnie piersi po bokach,że nie mogę nawet spać w nocy... Robiłam test, ale wyszedł negatywny.Ale martwi mnie to,ponieważ jestem ostatnio jakaś dziwna... do płaczu można doprowadzić mnie jednym jednym słowem a do złości,źle postawionym kubkiem nawet... wcześniej nigdy tak nie miałam. Czekam na wizytę u lekarza,która ma być w czwartek teraz... Kochane pomóżcie,jeżeli wiecie co może mi dolegać.. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniek 85
Od 4 dni spoznia mi sie okres do tej pory miałam regularnie zrobilam juz 3 testy i za każdym razem negatywny dzisiaj z rana dostalam silnych boli brzucha mdlalam i byłam cała zlana potem to był chorror.. a okresu nadal nie ma .. chyba będę musiała odwiedzic ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test negatywny to brak ciąży. Zrozumiano! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnicaaaaa
Witam Was Od 3 dni czekam na @ a tu ni widu ni slychu.... tylko od 4 dni boli mnie podbrzusze, krzyz i (.)(.) napuchly strasznie i strasznie bola sutki w nocy nie moge przez to spac,generalnie zamiast@ mam duzo bialego gestego sluzu.... Intensywnie staramy sie z mezem od 5 miesiecy o fasolke..... z tym ze mam problemy z prolaktyna lekarz kazal brac tabletki, z tym ze od 2 miesiecy nie biore postanowilam sprobowac bez nich skoro i tak z nimi nie bylo efektu..... co miesiac strasznie przezywalam ze nic z tego w styczniu postanowilam odpuscic i wogole o tym nie myslalam ..... a dzis jest 31dc ...... i dalej cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołkowapani1
jak czytam fasolkę to dziękuje Bogu że takie idiotki nie zachodzą w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fasolkę to można u mnie w warzywniaku kupić jak coś :) podać adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnicaaaaa
wypraszam sobie ...zeby w taki sposob odnosic sie do mnie czy innych nikt tepakiem itd itp nie jest kazdy moze sobie okreslac nowe zycie jak jemu sie podoba i to nie jest powod do krytykowania ani ublizania jezeli komus sie cos nie podoba to nie musi tego czytac a tym bardziej komentowac Kochane szkoda waszego czasu no chyba ze nalezycie do spolecznosci co dzieki takim poczynaniom lepiej sie czuja to na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankamalinka
skąd się biora takie pustaki to ja nie wiem,, niby to dorosłe a na kafe pyta czy w ciązy jest....rece opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam pewien problem mam regularne cykle 28 dni,od 3 dni spóźnia mi się okres, bola mnie piersi po bokach a najgorzej sutki,goraczka,ból brzucha,który mija,mdłości, ból głowy,dziwny biały śluz. Robilam test w dzień miesiączki planowanej negatyw, oraz dzień później też negatyw.Co robić?Podejrzewam ciążę, ale te testy robią mi mentlik w głowie.Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jaki był finał spóźnionego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAola1
Hej ^^ mam nadzieje, że tu mi ktoś pomoże. Mój problem polega na tym, że okres mi się spóźnia 3 dzień, tak jak przed miesiączką bolą mnie piersi i podbrzusze. Z chłopakiem się kochałam z zabezpieczeniem. Od 14 października jestem w bardzo dużym stresie. Nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa 21
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaztazja325
Witam mam 16 lat i pewien problem, przez tydzien spóźniał mi sie okres, lecz po tygodniu dostalam go, ale przez ten tydzien dziwnie sie czułam, strasznie bolały mnie piersi jak ktos dotykał, podbrzusze też bolało i to steasznie , czasami bylo.mi nie dobrze, teraz jednak kiedy dostalam okresu jest on jakis dziwny nie taki jak zawsze, nadal strasznie boli mnie brzuch ktory po jakims czasie ból ten ustępuje,. Potrzebuje pomocy doświadczonej kobiety, pomóżcie, od kiedy kochałam sie z chlopakiem zrobiliśmy to bez zabezpieczenie ale on nie doszedl we mnie, dla nas obojga był to pierwszy raz, czy te wszystkie objawy mogą być spowodowane skutkami pierwszego razu? Nie wiem co o tym myslec, pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośś
Cześć! Trochę przestarzałe forum, ale spróbować warto. Sprawa jest taka, że spóźnia mi się okres już 6 dni ( u mnie wahania są od 2-4dnimaks). Piersi bolą od dwóch tygodni jak oszalałe. Są zdecydowanie większe, ból podbrzusza jest jak na miesiączkę, ale jej brak. Zmiany nastrojów w ostatnim tygodniu były takie, że mój facet wolał przemilczeć moje humorki bo byłam nie do zniesienia, a za chwilę tryskałam uśmiechem. Dziś miałam Duszności, w niedzielę o mały włos zemdlałam. Pytanie, myślicie, że to może być spoodowane emocjami jakie miałam podczas okresu świątecznego, czy ciąża? Kochamy się często, zazwyczaj w zabezpieczeniu, ale raz czy dwa pękła nam gumka. Pomoże ktoś ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test ciążowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie. Mialam zwykle unormowane cykle co 28 dni. Teraz od 4-5 dni spóźnia mi sie miesiączka gdzie nigdy tyle mi sie nie spozniala. Do tego bardzo zle od kilku dni sie czuje zawroty glowy ,nudności, chumorki ,pobolewanie w podbrzuszu jak i w jajnikach kilka razy dziennie ,bylo mi slabo ze nie raz o malo co nie zemdlałam, bol piersi nadal jest ,czesto siusiu chodzilam' i biala wydzielina ale nie wyglada na jakaś infekcje wygląda jak w dni płodne, a nigdy przed miesiaczka jej nie mialam. Te objawy w ciagu kilku dni zaczely wystepowac. Miala tak ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciaza ?

Cześć , 

mam pytanie czy ktoś tak miał . 

3 dni temu powinnam dostać okres ale od tych dni boli mnie podbrzusze tz nie jest to jakiś ból tylko lekkie skończę czasem plecy na dole dochodzą do tego i dodatkowo dziś zobaczyłam ze mam biały-przezroczysty  śluz i 37.5 stopni . 

A I dodam ze staramy się od roku o maleństwo ale niestety nic nie było . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×