Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skuteczne leki na uspokojenie bez recepty, jakie ?

Polecane posty

Gość gość

Podpowiedzcie, potrzebuje czegos na uspokojenie co zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neospasmina. Ale to raczej do użytku domowego, nie np. w pracy, a nie wiem czy można po tym prowadzić. Ale swojego czasu bardzo mi pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persen forte nie otumania tak samo Positivum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persen i Positivum są do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Valused

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nervosol w plynie,to jest najsilniejszy dostepny bez recepty i dziala po kilku minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syrop neospasmina. Tylko ona jest na alko. Na wieczór dobra jest herbatka z melisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nervosol w plynie tanie , dobre tylko śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziolowe tabletki w malym opakowaniu ale nie pamietam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula8980808880
Tabletki uspokajające labofarm. Te tabletki ziołowe mi chyba najbardziej pomogły, żadne perseny ani nic innego tylko wlasnie te. Jedyny minus jest taki, że jest się po nich lekko sennym chybą dzieki melisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kalms nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie tabletki ziolowe uspokajace... chyba firmy Labofarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziołowe specyfiki na pewno jakoś tam działają, ale to zależy tez od powodu bezsenności, czasami podłoże jest nerwowe. Możesz spróbować mało uinwazyjenj metody i się zaopatrzyć w herbatke na dobry sen - http://www.malwatea.com/pl/herbaty-funkcjonalne-fito-apteka/spokojny-sen.html na mnie dziala, a zdarza mi się taki dzień kiedy nie mogę spac, wtedy zatyczki do uszu i ta herbata przed spaniem obowiązkowy zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, brak kolejnego bachora dla 500+ i już ci odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Labofarm, z wysoką dawką waleriany ( kozłka lekarskiego). Pomagają w uspokojeniu i zasypianiu. Oplaca sie kupic duze opakowanie. Są 3× tansze niz reklamowany Persen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli stres jest wywolany nagła tragedia , tylko z recepty.Żadne zakupione w aptece leki nie są w stanie ukoic bolesnych przeżyć. Na kłopoty dnia codziennego jest mnóstwo ziołowych bez recepty .Jak to powiedział psychiatra, żadne ziołowe nie pomogą w poważniejszych stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Validol - ziołowe tabletki do ssani, najlepsze z wypróbowanych przeze mnie, biorę je teraz w mega sytuacjach stresowych, jeszcze ewentualnie valused - dzięki niemu zdałam prawko wreszcie na luzaku :D Pomaga też spokojna muzyka się wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie odpowiednich leków bez recepty to polecam wam udać się do www.aptekacodzienna.pl Mają szeroki wybór leków bez recepty i świetną obsługę, która służy profesjonalną pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka444
stosowałam preparaty ziołowe które poleciła mi sprzedawczyni w sklepie zielarskim, ale po kilku dniach od zastosowania miałam problem ze wstaniem z łóżka,głowa była jakaś ciężka i ogólnie czułam się niewyspana i zmęczona, ciężko było mi się na czymś skupić, potem koleżanka poleciła mi herbatkę z konopieizdrowie którą piłam 2x w ciągu dnia i czułam się dużo lepiej no i spałam w nocy bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo dobry jest nervomix control, po nim jestem spokojna, czuję się dobrze, nie zasypiam w ciągu dnia. Czuję po prostu spokój, nie mam lęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitka22
ja mogę polecić Extraspasminę. Na mnie działa za każdym razem i fajnie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam w domu ekstraspazminę, moim zdaniem jest bezpieczna i nie uzależnia, tak jak inne leki na wyciszenie. Grunt to korzystać faktycznie kiedy tego potrzebujemy. Niektórzy stanowczo przesadzają z lekami i suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Nervomix Forte.. pod koniec minionego roku życie mi się "zawaliło" - okazało się, że osoba, której oddałam całe serducho jest zwykłym kłamcą i manipulantem. Dzięki tym tabletkom mogłam jakoś funkcjonować i nie płakać co parę sekund.. Naprawdę w tym czasie przeżywałam katusze psychiczne i dzięki tym tabletkom czułam się uspokojona, wyluzowana, wyciszona, mogłam normalnie spać. Jednak na pewno koncentracja w pracy (i zaangażowanie umysłowe) było niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam powolne liczenie do 10 i wyjście na spacer. Po takiej dawce"leku" inaczej się myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KALMS takie tabletki ziołowe w niebieskim opakowaniu, mnie zawsze pomagają, opakowanie jest duże ale nie trzeba całego wykupywac można po 1 blistrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×