Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nunino

śląsk ,gdzie mozna pojechac z dziecmi ?

Polecane posty

Gość nunino

moze Wy mi poradzicie bo na ogolnym same podszywy:o jestem na slasku z dziecmi siostry 2 lata i 11 poradzcie gdzie moge z nimi pojechac zeby mialy jakas atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to i ile dobrze kojarzę, to w okolicach Rybnika jest jakiś fajny park jurajski. Poszukaj w necie, jeśli Cię takie coś interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopalnia guido zabzre, muzeum w zamku chudow, kopalnia i muzeum lokomotyw w radzionkowie, muzeum chleba kolo tarnowskich gor, sztolnia w tarn gorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
o dziekuje Wam dziewczyny zaraz poszukam informacji o tych miejscach ,nie jestem stad wiec nie mialam pojecia gdzie szukac,teraz wiem od czego zaczac raz jeszcze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
dino park tez fajny ale od kwietnia czynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod Pszczyną jest nie wiem jak się to nazywa, gospodarstwo? Hodowla żubrów. Tylko szkoda, że pogoda taka parszywa. W Katowicach są wszelakie sale zabaw dla dzieci, tetr Ateneum, jest zoo w Parku Chorzowskim, największa w Polsce stajenka w kościele panewnickim +" żywy" żłóbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zubry sa w pszczynie mozna to polaczyc z zamkiem :D jest tez rodeo park w czechowicach :) no i zwykle stadniny jak w zbroslawicach czy ochabach :) wtarn gorach super parkw odny czy dolina sneizna dolomity :D mnostwo do wyboru atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj chłopak czasami grzebie w
śląsk???? no to do kopalni zabieraj dzieciaki :) To prawda że na sląsku mieszkają sami złodzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze w Wodzisławiu jest jakaś Wyspa czy jakoś tak dla dzieci zrobiona,coś chyba jak nie wiem,plac zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbvgfdc x
ale serio na śląsku najczęściej zdarzają sie kradzieże - WSZYSTKIEGO - łącznie z deklami od studzienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbvgfdc x
no Warszawa też nieźli ludzie :) Powinni Warszawiaków przez Oświecim przemielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupcys dziołcha
jo jest ze sląska żrem żymły, hawerfloki i pija kakałszale i żem jest zdrowo i bdyda żyła 100 lot a wy warszawiaki żeście są złodzieje i oszuści i tako jest prawda. Jo jest prawdziwa ślązoczka i sie ciesz z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest temat założony przez mamę, którą interesują ciekawe miejsca, które może zwiedzić z dziećmi. Wynurzenia na temat Ślązaków może w innym temacie? Bo to samo można chyba powiedzieć o pozostałej części polski jak się chce ponarzekać, prawda? Wg mnie największe złodzieje to siedzą w Warszawie - ci co nami rządzą. Ale tak jak pisałam, to już zupełnie inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pod Pszczyną to są Jankowice. mają tam żubry w zagrodach;-) W Ustroniu można dzieciaki wziąć do parku leśnych niespodzianek. Zwierzaki są tam na wyciągniecie ręki, można je karmić. Fajnie też jest w parku Extreme na równicy w Ustroniu. Dom strachów kino 4 d , tor saneczkowy i planetarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo jezdza wszedzie
z bajtlami i lotają wszyndzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnnypb
jak dla centrum ślaska polecam DSD na narty , sanki , Quady itd. (BYTOM) sala zabaw w Bytomiu "Żyrafa" , w T.G alele czy jakos taaak Aqa park w T.g. solanka , teraz dodali strzelcice , i takie taam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczslaskie
Na portalu www.zobaczslaskie.pl jest pełno informacji, kamery internetowe opisy miejsc, a także liczne zdjęcia. Serwis ciągle się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Tarnowskie Góry - kopalnia srebra - Wieliczka i Bochnia - kopalnie soli - Zator - kraina św. Mikołaja córa była w grudniu i zachwycona - Ustroń, Wisła - ogólnie góry :) - Parki dinozaurów ale nie pamiętam nazw miejscowości - Chorzów - zoo ale to marna atarakcja w zimie i chyba teraz zamknięte :) i wesołe miasteczko ale teraz zamknięte :) - Zabrze - kopalnia węgla - Gliwice - Palmiarnia - Chudów - ruiny zamku - Toszek - zamek - Rudy Raciborskie - kompleks klasztorny oo. Cystersów i przepiękne parki ale nie wiem czy to dobry pomysł zimą :D tyle tak na szybko mi do głowy przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj. slaskie
Podaje linki do wybranych, a atrakcji jest mnóstwo !!! Tropikalna wyspa Marklowice http://www.zobaczslaskie.pl/tropikalna-wyspa-marklowice,d767.html Figurki żab na bielskiej kamienicy http://www.zobaczslaskie.pl/figurki-zab-na-bielskiej-kamienicy,d726.html Pomnik Reksia w Bielsku-Białej http://www.zobaczslaskie.pl/pomnik-reksia-w-bielsku-bialej,d125.html Zamek prezydenta w Wiśle http://www.zobaczslaskie.pl/zamek-prezydenta-w-wisle,d356.html Zamek w Toszku http://www.zobaczslaskie.pl/zamek-w-toszku,d180.html Zamek Racibórz http://www.zobaczslaskie.pl/zamek-raciborz,d61.html Wzgórze zamkowe w Cieszynie http://www.zobaczslaskie.pl/wzgorze-zamkowe-w-cieszynie,d753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arenarybnik
Arena Rybnik to najnowsza arena laserowego paintballa działająca w systemie ZOLTAR. Ponad 600 m2 na wspaniałą zabawę i współzawodnictwo dla dzieci i dorosłych. Rozgrywki na arenie są bardzo realistyczne, a po walce nie ma żadnych śladów. Ponadto oferujemy świetnie zaopatrzony bar, oraz sale rozrywkową , gdzie znajdują się kolejne, jedyne w swoim rodzaju atrakcje tj. symulatory rajdowe, piłkarzyki, konsole Wii, XBOX Kinect oraz PS3. Arena Rybnik to miejsce na organizację wyjątkowych urodzin, imienin, a także wyjść szkolnych. Posiadamy również specjalną ofertę dla firm, gdzie w ramach team buildingu proponujemy: • Gokarty • Organizację kuligów • Spływy kajakowe • Nurkowanie • Drifting • Off-Road • Park linowy • Zorbing Więcej informacji na naszej stronie www.arenarybnik.pl lub pod numerem +48 888 77 3456 Serdecznie Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totti
Najbliżej: Park dinozaurów w Rybniku, Miasteczko Westernowe w Żorach, Wesołe Koniki w Żorach znany też jako Europark Żory przy trasie Katowice-Wisła (niewielki obiekt, ale bardzo urokliwy, dzieci mogą przejechać się na koniku, postrzelać farbą paintball do tarczy, poszaleć w kuli na wodzie, elektrycznymi samochodzikami czy elektrycznymi pontonami na wodzie. Dorośli mają sporo miejsca do odpoczynku - polecam domek na drzewie, ale nie w upalne dni:) Trochę dalej: Dreampark w Ochabach, Park dinozaurow i owadów w Ustroniu, Park Leśnych Niespodzianek w Ustroniu, n Górki Park Równica. Jeszcze dalej: Park miniatur oraz dinoland w Inwałdzie oraz pobliski dinoland z Zatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
park rozrywki no i zoo w Chorzowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Energylandia w zatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×