Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszne lub żenujące sytuacje ma OLX

Polecane posty

Gość gość

Mam ochotę się pośmiać. Wpisujcie jakich miałyscie klientów na olx, tzw. Januszy. Dawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam samych debili, mam bardzo złe doświadczenia. Na hasło "oddam" zesraliby się na miętowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprzedawalam wozek to pani chciala żeby jej go przywieźć do innego województwa oczywiscie w cenie (w ogłoszeniu napisalam odbior osobisty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiętne pytania czy wyślę a kiedy się zgadzam i podaję cenę wysyłki to cicho sza.k***a nie mam firmy wysyłkowej. To kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zakwestionował cenę jaką podałam, powiedział że u niego na poczcie to kosztuje 6 zł (ta jasne...za 2kg paczkę....) i wykłócał się ze mną, że kupi za 6zł +cenę jaką podałam bez wysyłki. Ja mu, że nie ma mowy, bo byłam na poczcie z tym czymś i prosiłam o wycenę paczki gdzie powiedziano mi, że kosztuje prawie 15zl a nie 5. Przeczytał i nie odp. Po czym na 2 dni zniknął z olx, ja sprzedałam to coś, a facet nagle do mnie pisze że niemożliwe, jak to sprzedałam skoro 2 dni temu bylo jeszcze dostępne :D wykłócał sie ze mną ze mam odebrać rzecz od tamtego kupca, ponieważ rzecz miała czekać na niego i sprzedać mu za 5zł +cena jaką podałam bez wysyłki albo wzywa policję. Cóż, minęło pół roku i jeszcze nie przyszli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myli mi sie 6 z 5, sory omsknięcie klawiszy ;) cały czas chodzi o 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie chcą miliona zdjęć rzeczy za 3 zł i jak okazuje się że wysyłka kosztuje załóżmy 10zl już się nie odzywaja. Najlepiej oddaj za darmo i dziękuj że łaskawie się zainteresowali ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ludzi na olx to patole i zwyczajnie durnie:) znalazłam ogłoszenie 10 letniego ekspresu do kawy za 3 tysiące. No chyba to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam rowniez. Wystawiłam nowe body ze smyka po 10 zł od sztuki, kobieta zapytała jaka cena za wysyłkę, napisałam, ze za całość 12 (polecone bardzo podrożały i jeszcze koperta), a za sztukę to plus wysyłka 8 zl. Odpisała, ze w sklepie ma taniej - odpowiedziałam, ze w takim razie moze isc do sklepu, a ja nie zamierzam dokładać do interesu. Wystawiam rzeczy raczej dla lokalnych osob, az byłam zdziwiona, ze ludzie chcą wysyłki i robią przelewy (ja jestem uczuciwa i towar wysłałam, ale nawet w regulaminie piszą, zeby nie płacić za nic z góry). Wystawiłam tez komplet body plus ogrodniczki, kosztował ok 65 zł (F&F), napisałam uczuciwie, ze spodenki sa nieużywane, a body raz dziecku założyłam z myślą, ze ponosi, ale jednak okazało sie juz takie na styk, wypralam wypracowałam i podałam cenę 25 zł. Napisała Kobieta, ze wezmie za 25, jesli wyślę na swój koszt:-/ haha tak juz mi sie speszyło Płacić kilkanaście złotych za wysyłek. Odmówiłam argumentując jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ostatnio wypchnęłam na olx troche rzeczy i byłam w szoku, ze moze 3 osoby były z okolic i kupily na miejscu, a reszta wysyłka i wysyłka. Jak kiedyś trafia na oszusta to im sie odechce. Dla mnie to tez klopot chodzić na pocztę co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę jak ktoś chce wysyłkę. Przynajmniej nikt obcy nie pcha mi się do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie jeszcze mega denerwują obserwujący Ja rozumiem że ktoś chce na chwilę przyjrzeć się dziś ofercie ale po cholerę obserwować coś przez kilka miesięcy No co oni liczą? że w końcu w akcie rozpaczy Oddam za darmo? Za darmo zawsze mam komu oddać Anię patroli z OLX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wystawiłam komplet mebli. Porządne, w dobrym stanie. Chciałam się ich szybko pozbyć ze względu na przeprowadzkę.Dałam opcję oddam za darmo, bo nie miał mi kto tego ponosić. Było kilka telefonów z pytaniem czy oddam z dowozem. Nie dość że oddawałam fajne rzeczy to jeeszcze może za transpotr miałam zapłacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:55 moja teściowa też wystawiła za darmo praktycznie mało używane łóżko, jednoosobową i też były pytania czy dowiezie komuś:). Jak już za darmo to znaczy, że ktoś chce się pozbyć, a nie jeszcze sobie dokładać problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkurzacz używany 2 razy na gwarancji cena nowego 700 zł , wystawiłam za 500 zł , propozycja 250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chooyowy, skoro aż dwa razy go użyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy korzystałam z olx i pozytywnnie .Ludzie przyjechali kupili rzeczy ode mnie bez targowa nią bez marudzenia. Właściwie to więcej sprzedaje na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra wystawiła na olx wózek w bardzo dobrym stanie, odezwała sie do niej kobieta z lamentem, ze jest w ciąży i bardzo ciężkiej sytuacji i błagała, żeby oddałam jej za darmo. Siostra, dobra dusza zlitowała sie nad kobietą i oddała za darmo wózek. Jakie było zdziwienie i wqrwienie siostry jak po kilku dnia bezczelne babsko wstawiło wózek do SPRZEDAŻY!! Ludzie są nienormalni!! Po takich sytuacjach odechciewa sie pomagać bezinteresownie! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na olx to jak zawsze pytanie o przesyłkę i zeby za darmo na moj koszt a z allwgro jak wystawiłam wozek 2w1 plus fotelik maxi cosi na licytacji to bezczelne babska pisały ze za 500zl kupią. I tak licytacja osiągnęła 1000zł wiec dostałam ile chciałam. Poyebalo ze bede prezenty robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś odkurzacz używany 2 razy na gwarancji cena nowego 700 zł , wystawiłam za 500 zł , propozycja 250 zł gość dziś Chyba chooyowy, skoro aż dwa razy go użyłaś. xxx myślenie idioty :P jak wiekszosci na olx . Użyty dwa razy bo dostałam w prezencie inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka opowiadała, że wystawiła coś za darmo, to babka zadzwoniła czy jej to ktos dowiezie do innego miasta, bo jest smog i ona nie wychodzi z domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba już norma z jęczeniem o rzeczy za darmo a potem ich sprzedaż. Chyba najłatwiej sprawdzić taką osobę odmawiając jej po prostu, często wtedy zaczynają się wyzwiska i wychodzi szydło z worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiłam podróbe worka z Mochito za 50zł, jakaś napalona baba do mnie wydzwaniała,że juz jedzie, że mam jej to odłożyć itd, kiedy jej pokazałam to ta sie oburzyła, że to nie oryginał -.- Ludzie to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na olx bywaly kilka perełek ale najlepsza mialam z kupującym na allegro. Wystawiłam maszynkę elektryczną do golenia. W parametrach zaznaczylam ze maszynka jest przewodowa i w opisie tak samo pisałam o zasilaczu. No i jeden inteligent kupił, wysłałam a nastepnego dnia telefon, facet mowi ze maszynka nie dziala. Ja mowie ze to niemozliwe, sprawdzałam ją tuż przed wysyłką a on dalej uparcie twierdzi, ze wyslalam mu zepsutą maszynkę bo UWAGA! Ładował ją cały dzień a teraz chce właczyć i nie działa! :D Pytam jak to ładował? Przeciez maszynka nie jest bezprzedwodowa tylko na kabel! Facet zdziwiony zakonczyl rozmowę :D Ładował caly dzien przewodową maszynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslala, że dorwała oryginał za 50 dych? O rany... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wystawiłam podróbe worka z Mochito za 50zł, jakaś napalona baba do mnie wydzwaniała,że juz jedzie, że mam jej to odłożyć itd, kiedy jej pokazałam to ta sie oburzyła, że to nie oryginał -.- Ludzie to idioci. x Myślała, że to jej zakup życia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam mieszkanie na wynajem w opisie 900 zł +opłaty prąd i woda i 150 zapytań ile wynoszą opłaty :D a skąd ja mam wiedzieć czy ktoś myje codziennie, czy dwa razy dziennie czy raz na tydzień? czy grzeje jak szalony do 24st., czy wystarczy mu 19st w domu? czy gotuje w domu czy jada na mieście? pytanie z doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiłam kuchenkę gazową za darmo z odbiorem osobistym w Poznaniu. Pytanie, czy nie mogę jakoś przy okazji przywieźć jej do Gdynii :) wystawiłam zestaw mebli za 300 zł z dopiskiem, że tak tanio, ponieważ to pilne. Pytanie czy mogę zarezerwować, bo ktoś chętnie kupi, ale za 3 miesiące :) Myślałam, że tylko ja trafiałam na takich dziwnych "klientów ", ale teraz widzę, że to normalne. .. za to mnie samej udało się kupić trochę fajnych rzeczy na olx. Meble do ogrodu, telefon, książki itp. Tylko że ja nie zawracam dupki wystawcom - jak mi się podoba rzecz to jadę i kupuję i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ja od tego mieszkania na wynajem za 900zł dzwoni do mnie dziadek i pyta, czy jak z tego mieszkania zabiorę meble i on wstawi swoje to będzie mieć tańszy czynsz? :D taaaa Panie, a jak wyrwę wannę i umywalkę ze ściany to będzie prawie darmo :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeszcze ja od tego mieszkania na wynajem za 900zł dzwoni do mnie dziadek i pyta, czy jak z tego mieszkania zabiorę meble i on wstawi swoje to będzie mieć tańszy czynsz? smiech.gif taaaa Panie, a jak wyrwę wannę i umywalkę ze ściany to będzie prawie darmo smiech.gifpechowiec.gif x Ja miałam sytuacje gdzie znalazłam super mieszkanie na wynajem tylko z jednym mankamentem był wielki stary babciny segment, ktory stał od ściany do ściany, to dzwonie i sie pytam, czy jest mozliwosc, bym mogla wniesc swoje meble, to Pani wlascicielka się zgodziła, pod warunkiem, że jej te meble zostawie jak bedę sie wyprowadzac, po czym zaczela wymieniac jakie meble oczekuje ode mnie. Pozdrawiam ją serdecznie, bo nieźle się uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×