Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmama

smoczek

Polecane posty

Gość gośćmama

Witam mam pytanie apropo smoczka. 3.5 miesiąca bez niego jakoś w okolicy 6-10 tydzień czasem był używane w nosidelku czy na początku spaceru ale sporadycznie potem jakoś nie bylo potrzeby i dzieckobtez specjalnie noewykazywalo zainteresowania nim. Teraz też nie alenkazdy dziwi się ze niema smoka i kiedy będzie... Pytanie czy któraś z was miała dziecko bezsmokowe czy to aż taki fenomen i czy jest sens dawać go teraz gdy podobno za 2.miesiące instynkt ssania słabnie a dziecko i tak bez niego usypia i itp czy da się przetrwać ząbkowanie bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od ząbkowania są gryzaki, nie smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nigdy nie miała smoczka. Nie chciała a na siłę nie dawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki karmilam piersią nie było mowy o smoczku, więc nie zmuszalam. Jak miała pół roku przeszliśmy na butelkę i wtedy smoczek zaczął nam pomagać przy zasypianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci są różne.moje pierwsze dziecko nie miało smoka i miało się świetnie, drugie natomiast miało momenty, kiedy żałowałam że nie dałam smoka, ale teraz ma 10 miesięcy i ma się świetnie. Moim zdaniem niektóre dzieci nie potrzebują wogole smoka, a napewno te które mają 2 latka.z tego co obserwuje to dużo dzieci jest smokowych, wiec może to być fenomen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×