Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stres w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny prosze o odpowiedz. Jestem w 26 tyg ciazy i od pewnego czasu przezywam stres zwiazany z chorobą alkoholowa brata oraz zwiazana z nia sytuacja w domu , niestety do jego przymusowego leczenia zostalo jeszcze 3 tyg ,a z partnerem bedziemy wynajmowac mieszkanie jednak musimy poczekac jeszcze chwilę az sie zwolni. Do tej pory z dzidzia bylo wszystko ok jednak martwię sie ze w końcu zaszkodze jej tym stresem. Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje i po urodzeniu zauwazyla skutki nerwow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja tez przezywalam bardzo stresujace chwile w ciazy. Pol ciazy przeplakalam. Niestety urodzilam w 34tygodniu. Nie powtarzaj mojego bledu! Dziecko mam zdrowe i radosne, ale ma problem z mowa. Poza tym to jezdzenie po lekarzach i uczestniczenie z wczesniakiem w badaniach az do 3 miesiaca po porodzie - serce mi pekalo, ale musialam. Wiem, ze latwo mowic, ale oszczedzaj sie w miare mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj lekarza, czy możesz suplementować magnez i jakiś kompleks witamin z grupy B (powinno złagodzić skutki stresu) - ale koniecznie lekarz musi coś polecić, żeby były dawki właściwe (nie za duże). Kwas foliowy pewnie przyjmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie - ja mialam bardzo stresujace sytuacje w ciazy, a z dzieckiem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być różnie..... jedna urodzi zdrowe dziecko i donosi a druga z tego stresu urodzi wcześnie. Moja znajoma urodzila w 32 tygodniu bo miala mase stresów....tez nie wiadomo czy to od tego.... Lepiej się nie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×