Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrzesnicowka1

Strój kąpielowy dla rocznej dziewczynki?????? gdzie teraz???????????????????

Polecane posty

Gość chrzesnicowka1

hej, moze mamy wiedza:) gdzie moge o tej porze roku kupic kostium kapielowy dla dziewczynki na 1 urodziny????? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicowka1
od allegro zaczelam:) jednak jest bardzo kiepski wybor...pozatym wygladaja na uzywane..malo sprzedaz..poprostu nic ciekawego;/myslalam ze moze na jakiejs str z ciuchami dla dzieci...moze w sklpie tam zawsze sa kostiumy niewazne od pory roku stymze dla doroslych, dla dzieci nie wiem nie szuakalam...moze cos wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Jaki rozmiar nosi dziecko? Postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
rozmiar 86, 92 czy może 98 albo większy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicowka1
dzieki za odzew...nie mam pojecia jaki nosi rozmiar...nie mierzylam i nie mam jak zabardzo a nieznam sie gdyz nie mam dzieci;/ ile moze miec...teraz ma 11 miesiecy a ma sie przydac na dokladnie 12 miesiecy jak skonczy....mama jej cos powiedziala ze rajstopy kupuje na 80..jesli wam cos to mowi;/ marzy mi sie aby kupic jej kostium jakis taki "slodziudki" z falbankami na pupce bo przeciez bedzie w wielkiej pieluszce latac:)cholera ogladam w necie i nie ma;/na starsze dzieci czyli od 2 lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
To jeszcze poszukam. Skoro rajtki na rozmiar 80 to strój 86 a może nawet i 92 co dziecko rośnie. Myślę, ze to 92 jeśli teraz nosi 80/86. A ty jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesnicowka1
dzieki za pomoc! wiesz co jutro dyskrtnie podpytam jaki rozmiar ma ciuszkow to jakas moze ogarniemy jaki moze miec rozmiar kostiumu:)dodam ze dzis obeszlam Arkadie...i w tylko jednym sklepei byly pikne kostiumiki jednak same rozmary dla dzieci w wieku 6-9 miesiecy najwcej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqewfqwef
W Decathlonie mają i w H&M widziałam na wyprzedaży. Właściwie teraz, przed latem są chyba wyprzedawane towary letnie z ubiegłego roku więc spokojnie możesz się przelecieć po sklepach i coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary dom
Ostatnio byłam w TESCO i widziałam, że wiszą kostiumy kąpielowe w dziale dziecięcym, ale nie oglądałam ich i nie wiem w jakich rozmiarach były i czy na roczne dzieci też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqewfqwef
A ja nie kupowałabym na wyrost bo będzie po prostu spadał z dziecka. Strój musi być dopasowany. Rozumiem że propozycja z dwuczęściowym to żart, niemniej gdyby znalazł się jakiś z sensowną górą (dla odmiany względem tych ze zdjęć), to i tak zbytnio się nie nada, bo majtki spadają w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o reeeety
w Tesco widziałam raptem 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorraw3
Poza sezonem zawsze można znaleźć w sklepach internetowych, tam nie ma ograniczenia miejsca tak jak w normalnych sklepach i towary leżą w magazynach. W http://www.asport.pl jest wiele strojów, dużo też profesjonalnych na basen, ale takie zwykłe plażowe też się znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindana
są w 5 10 15 byłam ostatnio na ich stronie i są bardzo fajne wzorki - sprawdź tylko czy konkretnie ten rozmiar będzie ;) zakładam że to będzie jakieś 82 chyba? :) a jak chciałąbyś coś taniej to warto zamówić przez neta i skorzystać z takich kodów rabatowych https://www.qpony.pl/5-10-15 zawsze to kilka złotych taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam stroje kąpielowe uv, szczególnie dla takiego małego dziecka. Wejdź na https://swiat-uv.pl duży wybór i sporo informacji na temat uv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy tu https://swiat-uv.pl Mają stroje kąpielowe UV SPF50+ rewelacyjne, ściągane z Australii i Nowej Zelandii. Piękne wzory no i te kolory, w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam jakiś czas temu takie z wyjmowanymi pływakami, fajna sprawa, bo nie trzeba zakładać dziecku takich dodatkowych na ręce - krępują one strasznie ruchy dziecka.. ta firma to splash about na www.ebiton24.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×