Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laporushi27

swietny artykul dla panikarek;)

Polecane posty

no nie powiem, pośmiałam się :-D dużo w tym prawdy jest ale forum też po to jest żeby sobie pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anklkkka
jest tutaj sporo prawdy :) ale forum jest naprawde fajne jezeli sie z niego madrze i z umiarem korzysta.....ja np jak nie mam znajomych w ciazy, czy nie bardzo mam kogo z rodziny o cos zapytac to wole tutaj na kaffe bo jest sporo mam doswiadczonych ktore cos podpowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Hehe, swietnie podsumowuje te glupie cipy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
To sa sytuacje z forum Chusty.info. Jest tam tamat "reakcje ludzi na chusty i inne szmaty" (cos w tym stylu) i mozna sie niezle posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe niezłe :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam dla mnie pierdoły
:-0 W pierwszej ciązy po zrobieniu testu lekarz sam wysłał mnie na usg dla potwierdzenia .Byłam zdziwiona tym faktem , bo myslałam ,ze test powinien wystarczyc, ewentualnie powinien zalecic zrobienie następ testu za jakis czas Co do serów to niestety czytałam na polskich stronach medycznych ,ze mozna się zatruc i zeby w ciązy uwazać .Sama pare lat się zatrułam :-0 Biegunka ( + czasami wymioty) murowane :-0 I bzdurą jest ,ze to sie wzieło z Francji i dotyczyło tyko serów plesniowych :-0 Co do pasteryzowania serków i produktów mlecznych , to musze zmartwić autorke , bo ten rodzaj produkcji stosowany jest na całym swiecie , a nie tylko w Polsce :-D Co do badan , fakt kobiety w Polsce porównują wszelkie badania i wyniki , ale wystarczy pomieszkac gdzies indziej i odmieni im się patrzenie na to W Polsce w ogóle jest duzo zlecanych badan i comiesiecznych testów + comiesięczne USG na zyczenie pacjentek :-0 I na koniec chusty - jak dla mnie beznadziejne .Osobiscie nie podobaja mi się i bardziej kojarza z amerykanską modą wyznaczana przez mniejsze lub większe gwiazdki i modelki :-0 z LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
A moim zdaniem artykuł świetny :-D Jeśli chodzi o sery, to jest po prostu nieścisłość- nie pleśniowe a z niepasteryzowanego mleka. Mnie gin pozwolił jeść valbonki, bo one właśnie z pasteryzowanego są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny art :) najzabawniejsze jest to ze zwykle te doradczynie nie maja dosw z tym o czym pisza, np piszac o koniecznych badaniach w ciazy sa w ciazy poraz pierwszy wiec... tak samo jak sikam ze smiechu jak na kafe w tematach typu co zabrac do szpitala lub jak wyglada wyprawka wypowiadaja sie te co dopiero beda rodzic, one radza najwiecej :/ tyle ze dla takich osob to teoria! taka sama jak dla tej osoby co pyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Te lachony z Holilod nosza chusty zazwyczaj kolkowe lub torby i pewnie bardziej dla szpanu. Na pewno chusty sa niektorym przydatne, bo jak widze babe pakujaca sie z wozkiem do tramwaju, to az mi jej zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a polki nie nosza chust dla
szpanu ? No prosze cię .Gdyby ta moda nie przyszła z Holyłód ;-) to by w ogóle w chustach nie nosiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Pewnie niektore nosza, ale wiecej Polek dla szpanu kupuje wozki, na ktore w zasadzie ledwo je stac. Ja bym bardzo chciala przyzwyczaic swoje dziecko do chusty, bo na sama mysl o tym, zeby sie targac z kolubryna po schodach, czy do sklepu niedobrze mi sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×