Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasion

synek przewraca oczmi

Polecane posty

mój 8 miesieczny synek od 3 dni przewraca oczami, tzn. zrenice wedruja "ku gorze'.. zdarza sie to po kilka razy w ciagu dnia i trwa doslownie sekunde.. marwie sie troche bo nie wiem czy po prostu podlapal cos nowego czy moze to swiadczy o jakiejs chorobie. pomozcie jesli ktoras z Was spotkala sie z czyms podobnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
z tego co znalazłam w google to musisz isć do neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez juz sporo czytalam w google, ale myslalam ze moze tu odezwie sie jakas mama z takim problemem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Chyba nie ma co czekać na innych a po prostu iść do rodzinnego chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak,ale narazie obserwuje to od 3 dni i nie chce wyjsc na przewrazliwiona matke.. tym bardziej ze czytalam tez wypowiedzi ze to niby normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mloda bo 26latek
moja corka tak robila dokladnie identycznie- musialam to sprawdzic gdyz moze to swiadczyc o padaczce. mielismy robione badanie eeg fal mozgowych u neurologa i u okulisty badanie oczu. oba badania nic nie wykazaly wszystko ok. zaczela jak miala ok roku, mysle ze po prostu tak sama robi . musisz to sprawdzic tak jak ja by wykluczyc padaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mloda bo 26latek
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warminsko- mazurskie, Dziekuje Ci za odpowiedz.. poobserwuje synka kilka dni i udam sie do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc licze ze on poprostu czegos nowego sie "nauczyl" i ze to samo minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co powiedzieli na to lekarze skoro wykluczono padaczke i choroby oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urrrrykatka
wybacz że zażartuje ale to mi się kojarzy z tymi filmami typu "egzorcyzmy Emily Rose" lub "Omen" lub "Egzorcysta"... :/ brrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??!??!??
Moja tak robi gdy zasypia, to nie jest normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez tak robi jak zasypia ale ostatnio zdarza mu sie tak w ciagu dnia.. i to mnie wlasnie martwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badajcie
Badaj to!Okulista,neurolog...U mojej kuzynki syna było to OCZOPLĄS i wada wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mloda bo 26latek
no trwało długo a ze jest prawdopodobienstwo padaczki wtedy bo to moze byc jej objaw musialam się upewnić jak badania wyszly dobrze to nic juz nie robilam bo nie bylo co:) po prostu taki tik ma nauczyla się i tyle, robi to specjalnie i koniec:) jest zdrowa a robi tak do dzis choć rzadko, ma 23 miesiące już. tak samo mowila lekarka ze jak wyniki sa ok to widocznie robi to specjalnie. wiem ze duzo malych dzieci tak robi, ale raczej trzeba to badac by wykluczyć padaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mloda bo 26latek
jak zasypiała też tak robiła:) no i w dzien też, przy wygłupach też ale również tak bez niczego-idąc przewrocila szybko tymi gałkami dlatego juz nie wiedzialam w koncu czy to z choroby czy sama wymyślila, na szczescie ciesze się ze badania są ok, wizyta byla straszna u okulisty wiadomo badania dna oka:( miala tez pobieranie krwi morfologie tarczyce wszystko ok, straszne to było do tej pory nie moge o tym myslec:(:( eeg bylo na śpiąco bezinwazyjne badanie na szczescie chopc raz bez płaczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażasz mnie piszac o tych wszystkich badaniach..;/ narazie maly zaprzestal tych" czynnosci" i mam nadzieje ze juz tego nie zobacze.. w kazdym razie zauwazylam ze robil to głównie jak był zmeczony, jak zasyspiał no i ogólnie zawsze w pozycji lezacej do tego dochodzilo. na moj rozum, jesli byloby podejrzenie padaczki, to chyba w kazdej chwili mogłby tak przewracac oczami a nie tylko jak lezy..ale moze nie mam racji. Puki co obserwuje i jesli nadal bedzie tak robil to chyba przejdziemy sie do pediatry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×