Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

walentynka

szczepionka przeciwko hib. kiedy kolejna?

Polecane posty

mam problem, bo pierwsza byla 4 stycznia i kiedy teraz powinna byc? w zaleceniach pisza po 6 tygodniach, gdzieś przeczytałam, ze zrobiona pozniej sie nie liczy. w przychodni wyznaczyli mi termin na 8 marca, czyli po 9 tygodniach. wiec pytam, czy bedzie dzialac czy mam przyspieszyc termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybys
przestała zajmowac sie wyłacznie rozpisywaniem o wybitnych uzdolnieniach twojego dziecka i przeszła sie z nia do pediatry,to nie było by tego problemu...No chyba,ze zamierzasz wychowywac córke wirtualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do góry...
kolejny problem złotoustej Walentynki... Ludziska-nie badzcie samolubne-pomózcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglibyscie przynajmniej wziasc pod uwage fakt, ze termin szczepienia wyznacza nie kto inny, ale wlasnie pediatra! a wydawac 50zl i kluc dodatkowo dziecko bez potrzeby nie wiem czy ma jakikolwiek sens. probuje poprostu sprawdzic informacje. i co, pobiegne do pediatry i powiem: boze, moje dziecko jest genialne; a moze: jakies dziwne bo gada? wtedy to napewno mnie wezma do tworek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest HIB
możesz wyjaśnić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haemophilus influenzae typu b, taki wirus wywolujacy posocznice, zapalenie opon mozgowych... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No własnie
ktos juz Ci napisał,ze masz isc do pediatry!!! I tylko Tobie sie wydaje,ze nas wk...(gratuluje słownictwa...)Ty nas rozbawiasz!!!!!!!Własna głupotą..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×