Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Zapraszam na nowy wątek przyszłe sierpnióweczki 2011 :) Jest nas pewnie póki co malutko, ale z czasem... :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peska44
misiaczkowa - w odpowiedzi na twojego posta z 'starania lato 2011' - mamy ten sam termin!!! Nie moge sie doczekac, tak sie wszystkim zamartwiam, ze jeszcze sobie dziecko niepotrzebnine zestresuje. Na pewno nie bede juz wchodzila na forum o poronieniach. Mam bole brzucha takie jak na @ czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva808
Witajcie, We wrześniu tego roku zostałam mamą jeśli macie jakieś pytania odpowiem na wszystkie. Gratuluję i życzę udanego donoszenia. Bóle jak na okres to normalne zwłaszcza na początku, powinny szybko minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D Radość ma jest ogromna :) I termin bardzo mi odpowiada ;) Chyba fajnie tak urodzić latem :) Peska, ja też mam bóle brzucha, to normalne, nie wchodź na strony związane z poronieniem, bo to niepotrzebny stres. Obyśmy nigdy nie musiały tam gościć. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze. Ja też się martwię, ale powtarzam sobie, że są objawy to wszystko ok :) Kiedy idziesz do lekarza? Ja mam zamiar około 16 grudnia, akurat będzie około 7 tc. Myszka-pozdrawiam :) Co do pytań, to ja też jestem mamą drugi raz, więc coś tam pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peska44
Dzieki Dziewczyny. Nie wiem kiedy udac sie do lekarza - zadzwonie jutro i zobacze co mi powie. To dopiero 4 tc - zaszlam w pierwszym cyklu po laparoskopii, wiec mam obawy ze moze to byc ciaza pozamaciczna. Byle do 12 tc, teraz to podobno najbardziej ryzykowny okres.Pozdrawiam Was wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peska44
Gratulacje Migotka. Mam pytanie (nastepne;). W ogle nie mam apetytu. Odrzuca mnie od slodyczy i wogole wszystkiego. Ktos jeszcze to mial? Mam sie zmuszac do jedzenia czy odpuscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Migotka :) Peska, mnie odrzuciło od słodyczy, za to mam chęć na kwaśne i konkretne potrawy. Rzuciłam palenie, więc nieco przytyłam, ale to się wyrówna za jakiś czas, staram się to kontrolować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny weszłam tu do Was na chwilkę z sentymentu, bo dopiero co zakładalysmy topik termin sierpien 2010, a tymczasem moj skarb ma juz ponad 3 mies. :-), Gratuluję Wam i zycze wiele zdrowka, oby dolegliwości ciązowe Was ominęly a ciąza rozwijala sie książkowo :-)))))) powiem Wam, ze takie topiki to super sprawa, bo ja nie wyobrażam sobie , żebym przez ciąże przechodzila bez moich topikowych przyjaciólek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bole brzucha jak na @ są w 100% normalne, też bardzo sie tym zamartwiałam zupełnie niepotrzebnie zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich sierpniówek 2011. Ja miałam termin na 24.08.2010, ale mój synuś trochę się pospieszył i urodził się 7 tygodni przed terminem. Jutro skończy 5 miesięcy. Dbajcie o siebie. Spokojnych 9 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peska44
Jeszcze jedno pytanie - obiecuje ze ostatnie:) W zeszlym tygodniu (nie wiedzialam ze jestem w ciazy oczywiscia a staralismy sie przez dwa lata) wzielam nastepujace srodki przeciwbolowe poniewaz wylalam na siebie wrzatek i bardzo bolala mnie reka: Ibuprofen - 2x, codeina1x. Plus jeden sylimarol bo mialam klopoty z trawieniem. Czy wiecie czy ktorys z tych lekow moze zaszkodzic mojemu maluchowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llljjjjjjjj
Peska grarulacje i nie nie zaszkodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka... teoretycznie każdy, ale to tylko teoria, pomyśl o tych wszystkich kobietach, które przez 2/3 miesiące nie widzą o ciązy i prowadzą niezdrowy tryb życia, a potem rodza zdrowe dzieci, po prostu teraz dbaj o siebie, bierz wit +kwas foliowy i na pewno wszzystko będzie ok, ja tez bralam leki, a jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast jakos w 11/12 tc bylam chora i bralam antybiotyk,wziewny bo wziewny,ale bralam,moja cora jest zdrowa.W necie mozesz poszukac liste lekow zakazanych i dopuszczonych w ciazy,niektore nie maja wielkiego wplywu na zarodek i plod a inne nawet powoduja ciezkie uszkodzenia i poronienia,ale w wiekszosci dotyczy to lekow "specjalistycznych".Nic sie nie martw,moni ma racje,ciesz sie ciaza,wszystko bedzie dobrze,bo tak naprawde stres moze bardziej zaszkodzic niz zazyte leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peska, myślę że nie powinno zaszkodzić, dziecko na początku nie jest odżywiane przez matkę :) Co tam dzisiaj? U mnie ciągły ból brzucha, ciągnie od nocy. Ciężko mi się spało, brzuch ciągnął i zaczęły bardzo boleć piersi :o Oby tylko nie wymiotować ;) No i mam stracha, jak powiedzieć dyrekcji o ciąży, pracuję prawie dwa lata, umowę mam na kolejne 3 lata. A ona taka surowa, boję się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia, ja też rzuciłam palenie :D I daję radę! Troszkę mnie ciągnie w środku dnia, ale jako że nie mam, to nie palę :D Ależ jestem z siebie dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dołączę do was z wyliczeń wychodzi mi że też będzie termin na sierpień jutro idę do gin okaże się kiedy to będzie :) to moja trzecia ciąża :) cieszę się niesamowicie już oboje z mężem mówimy do naszej fasolki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że jest nas coraz więcej :)) Witaj Sylwio :) Napisz w jakim wieku masz dzieciaczki :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam córcię, prawie 4 latka :) No to mamy bazę doświadczonych mam ;) Robimy tabelkę, która kiedy rodzi? nick................wiek...................data porodu Pasuje? Czy coś wywalić/dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) też mam termin na sierpień, około 8-10.08 tak wychodzi mi ze wstępnych obliczeń :) 3 grudnia, w urodziny synka robiłam test i wyszły 2 grube krechy, także wątpliwości żadnych nie mam. u mnie jest pewna komplikacja, bo mam założoną spiralkę! dzwoniłam już do mojej ginekolog, na razie biorę 2x2 tabletki luteiny i czekamy na rozwój sytuacji. wizytę u niej mam 30 grudnia to zobaczymy czy serduszko bije i czy wszystko jest ok. pomimo tego że to wpadka to jesteśmy bardzo szczęśliwi i ja i mąż :) od dawna planowaliśmy powiększenie rodzinki, ale rozsądek nakazywał czekać (choć serce podpowiadało coś zupełnie innego), no i los zadecydował za nas. mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze i w sierpniu przywitamy naszą kruszynkę :) jak się czuję? na razie dokucza mi strasznie senność i mdłości. kilka razy już wylądowałam z głową w toalecie :( mam tylko nadzieję ze nie powtórzy się historia z 1 ciąży kiedy to wymiotowałam non stop do 14 tygodnia :( niestety teraz, przy 2-latku w domu byłby to ciężki czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-teraz ma meeega motywacje,zobaczysz,bedzie ci lekko:))ja rzucilam jakos pod koniec pazdziernika,tzn zaczelam rzucanie bo n a tabexie jechalam,zaszlam jakos pod koniec listopada i dzieki corci nie palimy juz rok czasu,moj maz rzucil ze mna i ja go szantazowalam,ze jak zapali to ja tez.....zadne z nas nie zapalilo:))ale powiem ci,ze czasem nachodza takie momenty ze by sie dymka walnelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×