Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

Teściowa . chcialybyscie tak?

Polecane posty

Wczoraj tesciowa pilnowala śpiącego synka a my poszliśmy na kolacje. Jak odwozilam ja do domu to powiedziała mi ze poskladala mi pranie i umyka górne szafki w kuchni. Powiedziała ze jak bede na pirodowce(bo w sierpniu bede rodzic) to mi wszędzie "blysk" zrobi i e szafie wszystko "w koncik pouklada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez taka jest ale ja tez jej pomagam i czesto razem jadamy obiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej, że nie chcesz aby zaglądała Ci po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. A poza tym to jaka jest? Jeśli wporządku to pewnie chciała dobrze. Osobiście nie chciałabym żeby mi teściowa robiła porządki, głupia sytuacja szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy - w koncik pouklada ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak w pierwszej ciąży lezalam w sumie dwa tyg w szpitalu przed i po porodzie to tylko okna w salonie umyka bo tam juz nie zdążyłam umyć . No właśnie nie chciałabym by mi grzevmbala w szafkach i w nich ukladala i przestawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze w kancik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być w kancik. No jest troche falszywa.potrafi obgadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia kobieta źle nie chciała,chciała Cię odciążyć.Kiedyś ty jej posprzątasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja teściowa chciała Ci zrobić przysługę, pewnie myślała, że robi dobrze. Nie wiem jak się z tym czujesz - jeśli dobrze to niech sprząta. Jeśli nie - to powiedz jej, że nie chcesz tego. Ja nie chciałabym aby moja teściowa sprzątała mój dom. A tym bardziej układała rzeczy w szafach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda teściowa jest troche fałszywa.kup jej za to cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu, jak jest fałszywa to jej powiedz żeby tego nie robiła, najwyżej się obrazi, a jak nie to zaangażowanie ją w coś innego, coś w czym oczekiwałabyś pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy jestem w ciąży moja teściowa wiesza mi pranie na dworze.Jesli pogoda na to pozwala.Żebym rąk do góry nie podnosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Matkę też bym opierdzieliła. W takiej sytuacji jak twoja autorko jak chcą pomóc, to już pomagają. Pomagają zostając z dzieckiem. Porządki? Tylko wtedy, kiedy byłabym chora, albo w ciąży, czy w połogu i nie dałabym rady czegoś zrobić, ale absolutnie żadnego układania w szafach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w szafach mi na szczęście nie ukladala. Szczerze to troche mi się głupio zrobilo jakbym była jakaś balaganiara czy syfiara . Staram się spezatac na bierz co po trochu ale przy dziecku często zostawiam cos na potem. Tak jak te górne szafki zawsze je na potem odkladalam bo ważniejsze sla mnie byli umycie kuchenki. Podligi czy dolnych szafek bo one sa białe. No na pewno chciała dobrze i fajnie w sumie . Musze poukładać sobie w szafkach żeby nie miała co układać w razie czego. Bo ja nie jest zbytnio asertywna i nie um i em tak jej powiedziec żeby mi w szafach nie ukladala. Kuedys juz powiedziałam jej ze mu ubiorę na chrzest dzieci we feak który ona zamowila i znajoma jej ze stanów przywiozła , bo byk za wielki i za gruby a to sierpień byl. No i wtedy jej się przykro zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×