Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Donia993

Test pozytywny a po 4 godz miesiączka

Polecane posty

Gość Donia993

Witam. Dzisiaj robiłam test ciążowy ponieważ okres spóźnił mi się 6 dni wyszła 2 bladziutka kreska ale jednak była!!! A po 4 godz zaczął boleć mnie brzuch i zaczęłam krwawic... Z moim gin nie mogę się skontaktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często się tak zdarza :( doszło do zapłodnienia, ale ciąża nie dała rady i przyszedł jednak okres. Ciąża sama się wydliła. Często kobiety myślą, że okres im się długo spóźnił i nie wiedzą nawet, że doszło do samoistnego poronienia. Ty wiesz, bo zdążyłas zrobić test. Uda się następnym razem :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poronienie samoistne. Tak jak wytlumaczyla Ci to pani wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża biochemiczna, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza biochemiczna. Byc moze zarodek mial wady i sie wydalilo. Tak podobno dzieje sie z polowa ciaz na swiecie. Kobiety nawet nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia993
Dziękuję za szybką odpowiedź. Trochę się tym zalamalam ponieważ staramy się już prawie rok... I pierwszy raz ujrzałam 2 kreskę ale nie było mi dane cieszyć się nią długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, na upartego możesz jechać na ip, powiedzieć że jesteś w ciazy i zaczelas krwawic, podadzą ci jakiś progesreron, może to pomoże,ale nie nastawialabym się na to jakoś bardzo- mam ciążę biochemiczna za sobą, tydzień spędziłam na patologii, bo były tylko plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biochemiczna to puste jajo Tak ci powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża biochemiczna a puste jajo plodowe to 2 różne terminy medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia993
W moim przypadku leci krew tylko przy sikaniu (podpaska czysta) może powodem było to że mam osłabiony organizm ponieważ przedwczoraj grypa mnie dopadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu tak napisal, ze biochemiczna to puste jajo? Wiesz co to jest ciaza biochemiczna, a czym jest puste jajo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz tutaj taka jedna byla, ktora twierdzila, ze puste jajo plodowe to samodzielny wytwor kobiecego organizmu, ze do tego w ogole nie trzeba mezczyzny hahahahha oj usmiac sie mozna bylo hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1133
Ciężki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak mialam. w ciaze zaszlam rowno trzy miesiace pozniej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobnie w ciazy pozamacicznej. Przebadalabym sie na Twoim miejscu aby to wykluczyc. Cp moze byc bardzo niebezpieczna dla Twojego zdrowia i zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mialam. Do tego silny bol po prawej stronie. Okazalo sie ze cysta pekla. Ciaza sie jednak utrzymala I may teraz 4 Latka. Nigdy nic do konca nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia993
Ta miesiączka jest w ogóle dziwna..zawsze miałam ból nie to wytrzymania nawet ciężko było mi przez pierwsze 2 dni normalnie funkcjonować do tego bardzo obfita a teraz nic nie boli i nie jest tak obfita jak zwykle. Więc nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedź na izbę żeby Ci usg zrobili, a nie gdybasz na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×