Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terencjusz

Testy ciążowe kłamią!!!!!

Polecane posty

Gość terencjusz

Kto słyszał o tej sprawie? Ja z moją dziewczyną słyszeliśmy o tym w radiu. Lekarze ginekolodzy podpisują umowy z firmami robiącymi testy ciążowe, żeby kłamały że dziewczyna jest w ciąży. Niezła kasa ponoć jest na tym nabijana. Mówili, że coraz więcej dziewczyn zgłasza się na aborcję. Czy któraś z was miała takie testy? Chce normalnie wspóżyc z dziewczyna a teraz to tylko mam dodatkowy stres i męczą mnie myśli co będzie jak trzeba będzie usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaha
a co chcesz się zabezpieczac testem????????????? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKa
To jakaś prowokacja czy to prawda??? Bo jak tak, to już nie wiem komu wierzyć. Chyba już tylko Postinor pozostanie po kazdym stosunku najlepszym wyjściem. Tylko pewnie te firmy co robią Postiron tez beda na tym zarabiać teraz. Brrrrr, już sie boję, chyba sobie usune macicę operacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terencjusz
Chodziło o to, ze dużo dziewczyn takie testy wykonuje bo się boją czy przypadkiem nie sa w ciąży no i duża część z nich ląduje w szpitalach na aborcji, a w rzeczywistości płacą kupę siana za usunięcie fałszywej ciąży. Lekarze dostaja to siano i sie dzielą z firmami farmaceutycznymi. Ponoć coraz więcej takich testów jest i coraz więcej zdesperowanych nastolatek w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topicu
Talentu do opowiadania bajek to ty nie masz Zajmij się czymś innym chłopczyku - może sprawdz co to prezerwatywa, tabletki anty czy inne matody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terencjusz
Ja tylko mówię, co mówili w radiu. Nie do mnie pretensje. Prima aprilis był już dawno, więc chyba by sobie żartów nie robili, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście były takie przypadki (lub przypadek), że lekarz wmawiał młodym dziewczynom, że są w ciąży... głupie dawały się nabrać, a on im proponował zabieg dziewczyny zbierały kasę, płaciły, a on je w narkozę i ... oczywiście nic, bo ciąży przecież nie było naprawdę I tak jakiś lekarz robił kasę na boku :| Była ostatnio taka sprawa... ale nie sądze żeby to był jakiś większy spisek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarcza same klamliwe testy ..dziewczynie wyjdzie pozytyw i juz leci do doktorka...a tam co...? Kaska leci ajak!! Byc moze,nie przecze temu co powiedziales...nie musi sie konczyc na zabiegu ale samym procesie wyludzenia kasy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć to za sobą
Inteligentna dziewczyna po zrobionym teście pójdzie do ginekologa i ic mu nie powie o swoich podejrzeniach, tylko pozwoli się zbadać i lekarz sam jej powie. Nie trzeba mówić, że wynik testu był negatywny, a ona mimo to podejrzewa ciąże. Ja ufam tabletkom anty, aczkolwiek ich stosowanie nie zawsze jest przyjemne. Poza tym śledzę na bierząco wiadomości informacyjne i w żadnym kanale nie mówiono o takiej sprawie. Pewnie to Ci się przyśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×