Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna mama

UK-pomyłki na USG

Polecane posty

Kobietki czy w uk zdazyla wam sie pomylka co do plci dziecka na usg? Pytam z ciekawosci czy to sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedzieli ze prawdopodobnie i nikt mi nie dawal 100%, ze dziewczynka ale sie potwierdzilo kuzynka miala miec core urodzil sie Adaś... roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
pewnie zdarzaja sie jak wszedzie, mi sie nie zdarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z pierwsa corka sie nie pomylili, teraz tez powiedzieli ze raczej dziewczynka ale wszyscy do okola mowia ze chlopczyk ale to pewnie dlatego ze dla ludzi fajnie miec parke;-) Mnie to obojetne choc tatus wolal by synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katastrofffa
Pomylki zdarzaja sie w kazdym kraju i w kadym tygodniu ciazy.To raczej kwestia lekarza,ulozenia dziecka a nie sprzetu czy panstwa.mnie powiedziala pani ,ze dziewczynka na 80% bo wlasnie tak sie niefortunnie ulozyla i nie dalo sie jej przekrecic ;)I urodzila sie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk2012
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem matka, narzeczona
mnie powiedzieli ze chlopak i urodzil sie chlipak;)wsrod znajomych pomylek tez nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele zależy od sprzetu
i to bardzo wiele! lekarz przy odpowiednim sprzęcie mierzy narząd wystający i patrzy czy odpowiada zalążkom na dziewczynkę czy chłopca. Ja płeć znałam już w 12tc potem w 18tc potwierdzona i urodziło się to co miało . Kolejna rzecz nie prawda o ułożeniu dziecka ! U mnie na usg było tak że przykładał głowice do brzucha widziałam dziecko z profilu naciskał guzik widziałam co dziecko ma między nogami naciskał jeszcze raz guzi widziałam dziecko od góry naciskał znowu widziałam dziecko głową do mnie. Przy najnowszej generacji sprzęcie pomyłek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×