Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

upławy i podwyższona temperatura możliwa ciąża

Polecane posty

Gość gość

jestem dzień przed miesiączką, i od 2 dni pojawiły się mleczne białe upławy, tem z rana 36,6, a w dzień 36,9-37 zrobiłam test wyszedł negatywny, ale może to za wcześnie? tak jakoś czuję że jestem w ciąży, a może sama sobie już wkręcam, jak to jest z tym śluzem przed okresem powinien być czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie upławy miałam praktycznie kilka dni po owulacji aż do terminu okresu którego nie dostałam,testy wyszły od razu pozytywnie ale kilka dni po terminie ale temperatura w pochwie nie spadała poniżej 37.2 mierzona rano.Poczekaj jeżeli okres nie pojawi się przez najbliższe dni powtórz test i nie wkręcaj sobie ciąży testy nie oszukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli rano tez powinnam mieć 37 żeby to była ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego ty od nas oczekujesz? Nikt nie jest jasnowidzem i ci nie powie czy jestes w ciazy czy nie. Zrob beta hcg z krwi to bedziesz miała pewność albo poczekaj i za pare dni zrob test znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy tem powyżej 37 była taka od owulacji, czy wzrosła od term okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temperaturę mierzy się tylko rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miałam tem w dzień 36,6 czasem niżej chyba że byłam przeziębiona, teraz jest wyższa nie jestem przeziębiona, nie ma stanu zapalnego, z tego co piszecie mam się nie nastawiać na ciążę? bo mam rano za niską tem? wiem że miałam owulację bo tem wzrosła o 2 kreski, nigdy nie miałam takich mlecznych upławów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze na siłe chcesz to usłyszeć, zadnej inne odpowiedzi nie akceptujesz wiec ci to powiem, TAK, JESTES W CIAZY!!!GRATULUJE!!! Lepiej ci? Uslyszalas to co chcialas, skoro zal ci 15 zl na bete z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży temperatura rano też jest w granicach 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale na siłę nie chcę usłyszeć że jestem w ciąży, po tym co przeczytałam mam wątpliwości, bo jak piszecie w ciąży tem ma być też podwyższona z rana, a u mnie rano jest 36, 6,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci powiem tak-z takim podejściem to ty szybko w ciążę nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytam o moje podejście tylko moje objawy, nigdy nie miałam mlecznego śluzu przed miesiączką, a że staram się zajść w ciąże to miałam nadzieję że może się udało, teraz mam coraz więcej możliwości , nie wiedziałam że rano tem ma być granicach 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz wątpliwości to zrób bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli temperatura poranna nie jest podwyższona, to nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×