Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewek

usg czy badanie - co powinno być???

Polecane posty

czy lekarz za każdą wizyta was bada czy tylko usg? jestem w 16 tc i przez ostatnich kilka wizyt miałam tylko usg (chodzę co 2 tygodnie) jak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za kazdym razem bylam badana, nawet jak musialam co 2 tyg chodzic to to kazda wizyte mnie badal za to usg nie mialam co wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze
widocznie trafiłaś do nowoczesnej przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem badana na każdej wizycie i za każdym razem mam USG trwające 10 - 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 14 tygodnia miałam ciąże zagrożoną.Wizyta była co tydzień - byłam badana ginekologiczne oraz robione usg. Kiedy zagrożenie minęło to na każdej wizycie było już tylko badanie ginekologiczne a usg sporadyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od początku ciąży mam badanie + USG. Prywatny gabinet. - nie wiem czy ma to coś do rzeczy, ale dziewczyny, które chodziły państwowo miały usg bardzo sporadycznie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omtpomtp
ja tez za kazdym razem oprócz normalnego badania miałam jeszcze robione baanie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabkkkkkoooooooo
Slyszalam ze USG nie powinno byc wykonywane zbyt czesto jesli nie zachodzi taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojj
ja też - słyszałam że powinno być jakieś 3 razy jeśli ciąża rozwija się prawidłowo- bądź co bądź jest to "prześwietlanie" i niejest zdrowe a przymajmniej nieudowodnili że jest zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś wizyte i znowu tylko usg mi zrobił , już sama nie wiem czy nie zmienić lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za każdym razem mam robione badanie + usg. Chodzę prywatnie co trzy tygodnie. Najlepiej faktycznie zapytaj się tego lekarza dlaczego nie robi Ci badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wiecie
ale badania dopochwowe w innych krajach np francja czu uk tez nie są robione o ile ciąża przebiega prawidlowo. I ja nie rozumiem po co lekarz co wizyte bada u nas w ten sposob? Ja bym sie cieszylam gdybym miala tylko usg robione. Meczy mnie to wlazenie na samolot itd zwlaszcza ze juz koniec ciąży a jeszcze naubierana jestem jak cholera zanim sie rozbiore zanim sie ubiore to juz tak sie zmecze jakbym po schodach na 5 p zapieprzala. W wiekszosci krajach juz sie nie praktykuje tej metody tylko u nas tak jest.Widocznie trafilas na dobrego lekarza, napewno bedzie ci tamjeszcze zagladal ale pod koniec ciąży - bedzie sprawdzal jak szyjka jest ulozona i czy masz rozwarcie itd. Ale tak jak na nic sie nie skarzysz to nie widze potrzeby takiego badania. Chetnie zamienie sie lekarzami :P bo moj to by mnie co tydzien na takie badania ciągnąl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 30tc
ja miałam tylko usg, 2 razy byłam badana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×