Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usunęłam w Niemczech

Usunęłam ciążę i teraz mam wyrzuty sumienia.

Polecane posty

Gość usunęłam w Niemczech

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi z tego powodu
Przykro mi bardzo. Mozesz napisac, jak wygladala cala procedura, bo zastanawia mnie jest legalne usuwanie ciazy, jak to dziala. Idziesz do gina i on ci usuwa, albo jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przykro mi z tego powodu - a skad wiesz, czy ona zrobila to legalnie czy nie??? poza tym daj jej spokoj, ma Ci opisywac dokladnie jak to wyglada, skoro jest w zlym stanie psychicznym dreczona wyrzutami sumienia? zaloz topik: Jak wyglada usuwanie ciazy skoro jestes taka ciekawa. Nie martw sie.Na pewno musialas tak zrobic. Wyrzuty przejda. pamietaj ze to nie bylo dziecko jak sadza nasi wspaniali politycy walczacy przeciw aborcji, tylko byla ta polaczona komorka jajowa z plemnikiem. Zarodek. Nie czulo i go nie bolalo. A Ty skoro sie zdecydowalas, na pewno to przemyslalas. Pozdrawiam Jestem za wolnym wyborem kobiet!! a nie takiego glupka jak bosak czy giertych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przykro mi z tego powodu: \" Idziesz do gina i on ci usuwa, albo jak?\" Nie, idzie do jakiejs znachorki i usuwaja plod za pomocow czarow. W jakim wiieku Ty zyjesz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tam jest
W Niemczech aborcja jest legalna. Jak w każdym innym kraju, w którym tego typu zabiegi są legalne, pacjentki są pytane o zdanie: Rodzi pani, czy usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie plod, a zarodek, sama sie pomylilam, bo ja na miejscu zalozycielki tego topiku wkurzylabym sie na twoja dociekliwosc i ciekawosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllk
Rodzi pani czy usuwa? Tak mi się właśnie przypomniało jak jedna z moich kolezanek opowiadała wiele lat temu, że usłyszała takie pytanie u ginekologa w Polsce. Kiedyś u nas tez był wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ
tak było fajnie. Był wybór. . .Moja koleżanka miała 5 skrobanek i żyje... wprawdzie dzieci od tamtej pory mieć nie może, ale ma kase i 3- ciego męża. Wtedy też kase miała, to miała wszystko np. meblościanke, a ja stałam w kilometrowych kolejkach po srajtaśme dla dzieci (bo nam starczyła gzaeta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale to bylo kiedys. najsmiejsze jest to, ze zwykle to faceci zmuszaja kobiety do tego, i one robia to bo \'on tak kazal\' natomiast w naszych rzadzie to faceci ( ktorzy nie uprawiaja seksu - lub stosuja metode kalendarzyka? wiadomo jaka to metoda, powinni miec po kilkanascie dzieci. a moze sa abstynentami? a przeciez maja duzo do zarzucenia tabletkom antykoncepcyjnym, ktore pewnie ich zonki i tak biora) sa za zakazem aborcji. a gdzie wolny wybor kobiet, ktore nie chca nosic 9mc plodu, ktory powstal np w wyniku gwaltu? nasz rzad zmusza nas, zebysmy musialy wyjezdzac na zachod europy aby dokonac aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi z tego powodu
tak sie sklada, ze mieszkam w Niemczech i doskonale wiem, jak dziala ta cala procedura. a moje pytania zadalam dlatego, ze nie wierze, ze zalozycielka topiku, to zrobila. Tutaj nikt nikomu nielegalnie nie usunie ciazy, w przeciwienstwie do Polski, w Niemczech nie ma korupcji - na tym tle. A usuwanie legalnie, wyglada zupelnie inaczej, niz Wy to opisujecie! Nikt nikomu nie zadaje takiego typu pytan, zarowno, lekarz gin., jak rowniez innych 3, a takze psycholog - namawia kobiete, zeby urodzila to dziecko, a panstwo zapewnia jej nalezyta opieke, fundusze i pomoc. Nie jest pozostawiana sama sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ
a do : zagubiona polska" - nic sie nie martw, jak tak ubolewasz że cie nie wyskrobią legalnie, to sama sie wyskrob- kretynko. Na każdym forum dajesz popis i pokaz swego gówna w łeputku.......tak mi cie żal ......aż zapale znicza za twoje zabite płody(tzn ścierwa które wrzucasz w kibel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam kobietę, która usunęła ciążę i nie żałuje swojej decyzji. Ona usunęła ciążę bardzo wcześnie (4 tydzień), nawet nie zdążyła poczuć, że jest w ciąży, a jedynym objawem był brak miesiączki. Dziwię się kobietom, które po zabiegu mają wyrzuty sumienia. Rozumiem, że po porodzie budzi się w kobiecie instynkt, ale ten instynkt nie budzi się po zabiegu aborcji. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i skoro podejmujemy takie decyzje, to nie po to, żeby potem tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi z tego powodu
trwa to sredni 2-3 tyg. i ciaza usuwana jest w wyspecjalizowanej do tego klinice.Koszty czesciowo trzeba pokryc samemu - ok. 300-500EUR (w zaleznosci od Landu). Jedynie raz mozna usunac ciaze, potem kobieta powinna sie nalezycie zabezpieczyc (tabletki hormonalne, spirala, lub wyciecie macicy) Uwazam, ze wiekszosc kobiet w Polsce usuwa ciaze, poniewaz nie ma srodkow na utrzymanie dzieci. Tutaj pomoc socjalna jest na najwyzszym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ
jak kobieta ma tylko cipke to facet nią rządzi. Mnie by nikt nie zmusił. ps. ja nie dyskryminuje ani gejów ani feministek ani meżczyzn. Kto chciał: trafil do rządu. A kto głosował na nich ??????///Ufoludki????? kto ich wybrał? kto dał im stołki? Wy!!!! Polacy!!!!! ps. a ja teraz mieszkam sobie w Norwegii....i żal mi Was , ale dalej twierdze ze aborcja to znaczy zabicie małego człowieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ
a pierdolenie że sie zabija z braku kasy na utrzymanie jest tak żałosne i nudne że można zwymiotować. Zawsze byli biedni i bogaci. I co? Ci biedni musieli zabijać z biedoty? co za paranoja. Kto ma kase ma komfort zycia kto nie ma kasy żyje w nędzy- ale żyje, nie pierdolcie że wasze dziecko by z głodu umarło. Moze miałoby mniej niż koledzy i połatane spodnie, ale żeby go z tego powodu zabijać??? Ludzie!!!!! Czy wy zasługujecie na miano ludzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i oczekujesz wspólczucia
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem autorkę
też usunęłam-dawno temu-i też miałam doła psychicznego:( zrobiłam to bo musiałam,bo sytuacja życiowa mnie zmusiła:( wiecej tego nie zrobię z jednego powodu - z powodu wczesnej ciąży nie usunięto mi wszystkiego i sama straciłabym życie:( więc dla mnie to było jednoznaczne ostrzeżenie (moze od Boga??) - nie zabijac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ - wypraszam sobie, a to ze nazywasz mnie kretynka wcale nie swiadczy dobrze o Tobie. Tylko takie osoby jak nazwalas mnie, wyzywaja sie w ten sposob. jak dobrze ze nie naleze do Twojego grona. p.s. hoho chyba mnie z kims pomylilas bo to jest dopiero trzeci topik na tkorym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ
To wszyscy ubodzy niech idą do gazu- tam będą szczęśliwsi...ot wasza pusta filozofia. Widać że macie po 15- 18 lat i myślicie póki co o dyskotece i zdobyciu orgazmu....to moze poczekajcie pare lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam zdanie..
Dziecko wrzucone do rzeki, kobieta otwiera okno i wyrzuca dziecko, ćwiartkowanie niemowlaka na części, kiszenie dzieci w beczkach, zgwałcenie 8-letniej dziewczynki przez ojca, przypalanie dziecka papierosem, fizyczne katowanie, tortury. Kiedy czytam o ludziach, którzy w taki sposób znęcają się nad dziećmi, to mam wrażenie, że dla takiego dziecka lepiej by było, gdyby zostało usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ
Z czasem życie ocenia sie inaczej, a im jesteś starszy tym większego dystansu nabierasz do wszystkiego. życzę Wam tego dystansu. ps. A życie to jednak bezcenna wartość. Cóż jest cenniejszego niż zycie???????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ
do : takie mam zdanie: no cóż ....boli cię wątroba najwyraźniej......bo znam przypadek katowania dziecka które było zaplanowane i chciane, a znam dzieci z wpadki: kochane i szczęśliwe, więc nie wiem o czym ty bredzisz. To wszystko wychodzi po czasie, a nie w chwili poczęcia. Cholera wie jaki los czeka KAŻDY zarodek. Życie to ruletka, to wielka niewiadoma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i oczekujesz wspólczucia
Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ - to Twoja kolezanka musi byc kurewsko szczęśliwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam zdanie..
Zazwyczaj dzieci katują te, które nie chciały mieć dziecko, nie mają instynktu, nie kochają własnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże żeby tak PRL WRÓCIŁ
a to że niektórzy są nienormalni nie ulega wątpliwości. Nikt normalny by nie przypalał dziecka papierosem czy kisił , ale nie ma reguły. Czasem kobieta planuje macierzyństwo robi wszystko by zostać w ciąże a potem rzeczywistość ją przerasta i odbija jej korba. Aborcja nie ma tu wiele wspólnego- bo wiele twkich kobiet nie myślało o aborcji, a teraz nie nadają sie na matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie mam zdanie - myślę, że nawet gdyby te dzieci nie żyły, gdyby prawo nie zabraniało aborcji, to i tak nie wykorzeni się zła, ono istnieje tak samo jak istnieje dobro. Tak było i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I masz rację, włos się jeży, jak czta się coś takiego w gazecie, słucha w wiadomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam zdanie..
Depresja morderstwa nie tłumaczy. Ostatnio głośno było o kobiecie po studiach, szczęśliwej mężatce, matce dwójki dzieci, która nad ranem wywiozła swoje dziecko nad wodę, skoczyła z mostu. Udało się ją uratować, a noworodek nie przeżył. Takiej kobiety, to nawet depresja nie tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×