Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa

Waga dzidzi w 25 tygodniu ???

Polecane posty

Hejka kobietki...mam pytanko: wczoraj byłam u lekarza...moja dzidzia i ja jestesmy w 25 tc...waży teraz 620 g ...jak myslicie, czy to dobra waga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam ale jesli lekarz nic nie powiedzial ze za mala czy za duza to chyba wszystko gra, nie myslisz?:) bylas u lekarza to cos by powiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale z ciekawości chciałam porównać z innymi dziciaczkami w tym wieku:) Wciąż mam malusi brzuszek i jestem ciekawa czy dzidzia też bedzie mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........ciekawska.....mama..
moja córka w 25 tc miała ok 700 , synek ponad 1000 . jesteś w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama858
ciekawska mama- a jaki sie Twoj synek duzy urodzil? Ja tez jestem w 25 tygodniu i moja coreczka ma 1010g.. gin mowila ze jest bardzo duza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała w 25 t.c. miała jakieś 750gr:) 650 gr, to chyba norma:) weź jednak poprawkę, na fakt,że usg może się pomylić, dzień przed porodem \"wróżono mi\" ;), że mała będzie miała około 3800, a urodziła się ważąc 3200:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama858
Kasiak jak na 26 tydzien nto duzo mial nie? a w 31 to sie nie orientuje, jest prawidlowo czy duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama858
Dziwne jest dla mnie ze te wszystkie usg tak sie myla.. przeciez te pomiaty: kosci udowej itp sa podobno bardzo dokladne a tu czesto dziewczyny pisza ze mowili lekarze tak a jest inaczej. Dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak orientowałam się ile mniej więcej waży dziecko w 26tc to pisało w granicach 800garm, tyle że jak pisała Agatha Christie (:D moja ulubiona autorka ;) ) nie trzeba się sugerować wagą podaną przez usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym TP z ostatniej @ wychodzi na 7 września a z usg na 15 sierpnia :) zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo858 - to tylko maszyna, więc trudno dyskutować o jej nieomylności. moja ginekolog mówiła, że to są dane orientacyjne:) kasiak* lepiej się nie przyznawaj, do tego, że nawet prawdziwa agatha chrisite ci się podoba, bo ciebie też wezmą za kolejne wcielenie h.o.j.a.r.s.k.i.e.j. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama858
no pewnie masz racje. Jestem ciekawa jak moja dzidzia bedzie sie dalej rozwijac, bo jak na razie to jest duza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka w 21 tyg. 5 dni ważyła 485 g i lekarz powiedział, że wszystko w porządku, dziś mamy kolejne usg i jestem ciekawa ile waży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka30 --->moje maleństwo w 22 tc ważyło 409 g więc widzisz ze jeszcze mniej od Twojego, a niby tydzien pozniej... Gdzieś tu w któryms temacie czytałam, ze w 25 tc dzieciaczek ważył 1000 g dlatego z ciekawosci zapytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama858
moja coreczka tyle wazyla tydzien temu :) dokladnie 1010g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama858
czyli w 25 tygodniu tyle wazyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka urodziła w 28 tygodniu (bezpośrednia przyczyna to wypadek) i chłopaczek miał 2400 gram! to dopiero wyczyn :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo...dobrze ze zdrowe i wszystko ok:) Ale taaakie maleństwo:0 Ja jak sie urodziłam, wcześniak przez cc ważyłam 2300 g:D Jodełka ty teraz jestes w 31 tc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa. Od jutra zaczynamy 32 ;) to tak oficjalnie wg. okresu, ale wg. usg to końcówka 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 25...w czwartek zaczniemy 26:D Ale to leci....jak z bicza...chociaż z drugiej strony ta koncówka się juz dłuzy:) Ja bym chciała juz swoja dzidzie:) A wczoraj byłam u lekarza...i niestety mała jest ułożona główką w góre (miednicowo)...mam nadzieje,ze sie szybko przekręci...no i mam za twardy brzuszek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie...udanej wizyty u lekarza zycze:)Ja wczoraj siedziałam 3 godziny a na dodatek wsiadłam w nie ten autobus:D Byłam skrajnie wykonczona, ale dzis juz lepiej:) Powodzenia i napisz ile Twoja dzidzia waży...wczoraj wśród pacjentek była dziewczyna w 8 miesiącu i czytała nam ze jej dzidzia w 32 tc ważyła 1800 g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek w 23 tyg ważył 766 g, a w 32tyg 2100g. Teraz czekam na ostatnie usg przed porodem, mam zgłosić się na koniec lipca i okaże się ile podrósł. Mam nadzieje że nie będzie ważył ponad 4 kg bo chcę rodzić siłami natury a lek powiedział że jak będzie duży to raczej będzie cięcie. Zobaczymy już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........ciekawska.....mama..
któraś z was pytała ile ważyły moje dzieci 25 hbd dziewczynka -ok 700 , urodziła się z wagą 3050 25 hbd chłopak - ok 1000 , urodził sie 3700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z tego co widze moja dzidzia jest w normie, ale raczej z tych mniejszych:) chyba dobrze, bo jestem szczupła i tatus dziecka tez szczupły:) Zobaczymy, bo wszystko sie moze jeszcze pozmieniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, moje \"malutka\" ma 1881 gram! Kawał Baby! :) i bardzo długą nuzię (kość udową) na górnej granicy :). PO tacie i dziadkach ;) Mamy przyjść za 4 tygodnie na biometrię bo może mieć ponad 4 kg ;) Fajnie, tylko kto to urodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×