Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SwettyKat

Wakacje dzieci się nudzą

Polecane posty

Gość SwettyKat

Moje dzieci się nudzą w czasie wakacji, u nas w miasteczku nie ma placów zabaw ani nic, jak zorganizować im czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nauczyciele i szkoły chcą mieć dzieci z głowy. Moum zdaniem w szkolach powinny być dyżury w czasie ferii i wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:56 Wtedy by wielce przepracowani nauczyciele się zwolnili, dyrektorzy by burczeli o światło, wodę, stolowkę... Niestety, to jest Polska i tu dzieci nikogo nie obchodzą a ty rodzicu kombinuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież walczyliśmy o dyżury w święta i teraz co rok są. Napewno można się zorganizować i zmusić strajkiem ministerstwo do otwartych świetlic szkolnych we wakacje i ferie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Nie mówię że całe wakacje , ale trochę szkola trochę domy kultury np plus 2 tyg z tylko z rodzicami w urlop i łatwiej by było. Przecież w szkole można zrobić zajęcia sportowe, plastyczne puścić dzieciom wartościowy film nawet, jakieś gry typu szachy itp. Ale nauczyciele przyzwyczaili się że praktycznie od połowy czerwca jest wolne. Żeby nie bylo uważam że mają ciężką odpowiedzialna pracę, ale duzo rodzicow też taka ma i nikt im tyle wolnego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ja od ostatniej odpowiedzi-myślę że rodzice zapłacili by część np. Kosztów dodatkowych. Albo zamiast tego 300 plus mogli by jakieś zajęcia kreatywne zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje się nie nudzą. Oboz wyjazdowy, wakacje z nami w Bulgarii. Sierpień 2 obozy stacjonarne piłkarskie i 2 tygodnie z ukochanym dziadkami w Hiszpanii. Nie mają czasu na nudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje tez się nie nudzą. Mieszkamy na wsi, dużo miejsc do biegania, dużo dzieci. Jestem nauczycielka i jestem za. Zajęcia sportowe, plastyczne, teatralne w szkołach, nawet dla chcących dorobić studentów lub praktykantów. Sama z chęcią bym poprowadziła plastyczne choć jestem anglistka. Ale nie powinno być nic związane z nauką tylko bardziej na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Nie stać mnie na kolonie ani na wyjazdy, mąż mało zarabia a przy 5 dzieci nie mamy tyle pieniędzy. Szkoda, że szkoły się z tym nie liczą i dzieci się nudzą. Tylko garstka najbogatszych może sobie pozwolic na Bulgarie, mnie nie stać nawet na Mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle 500+ bierzesz i cię nie stać? Zresztą skoro nie masz pieniędzy na zapewnienie dzieciom wakacyjnych rozrywek typu wyjazdy, obozy ,kolonie to po cholerę robisz 5 dziecko? Walnij sobie jeszcze że 3 sztuki niech wegetują, byle bynajmniej mamuśkę Kasa z państwa szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 Mój mąż w życiu nie pozwoliłby mi pracować, mi odpowiada siedzenie w domu z dziećmi. Przynajmniej mają mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to problem poslac dzieci na jakies oboyz, kolonie czy cos? nie jedziecie/nie lecicie nigdzie na wakacje? jak kogos na dzieci nie stac, to ich sobie nie powinien robic! Ja mam dwoje, zarabiamy z mezem w sumie 8 tysiecy netto I nie jest wcasle jakos super, ale na rodzinnie wakacje nas akurat stac co roku. masz 5 dzieci???!! wierzyc mi sie nie chce, nie wiesz co to sa pigulki anty albo gumki??? ciemnogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ktoś ma zapewniać rozrywkę Waszym dzieciom? Sory ale to Wy jesteście rodzicami i Wy powinniście zadbać o jakieś kolonie, półkolonie, parki, baseny, obozy a nie liczyć że inni za Was to zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary twierdzi że baba ma być przy garach i dzieci rodzić, jak przyjdzie z roboty to zadzieram kiecę i mu tyłek wypinamy, i tak 5 rok z rzędu sobie rodzę. Tabletki? Ksiądz dobrodziej powiedzial że za tym szatan stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech ci ksiądz dobrodziej dzieci popilnuje... chociaż lepiej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorganizuj im jakieś gry czy zabawy moje dzieciaki np lubią układać puzzle i wtedy kilka godzin spokoju jest w weekendy to gdzieś wyjeżdżamy. a to w parku trampolin byliśmy a to w tunelu w Lesznie lataliśmy a to zoo jest sporo atrakcji ciekawych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Niech same wymyślają zabawy, od czego maja wyobraźnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Zerkaj jedynie czy głupich pomysłów nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie od środy już z powrotem są lekcje w szkołach :) podstawowych i średnich - Szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje sie nie nudza nigdy , maz ma 4 tygodnie urlopu , ja 6 tygodni , dzieciaki byly tydzien na obozie kajakarskim pozniej bylismy w Danii dwa tygodnie na super kempingu , pozniej bylo przepakowywanko i byl tydzien w Hiszpanii ( lubimy snorkeling) pozniej poltora tygodnia bylismy w domy , maz juz poszedl do pracy , ja jezdzilam z dzieciakami nad jezioro, basen a pozniej przyjechala rodzinka do nasz i dzieciaki znowu mialy ubaw z kuzynami moje dzieci wakacje maja co roku intensywne , nigdy sie nie nudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jakiś kosmos, że dzieci się nudzą. My się cieszyliśmy na wakacje, a pod koniec sierpnia, prawie płakaliśmy, nigdy nudno nie było. Moje dzieci teraz świetnie się bawią, rano po śniadaniu wybyli na dwór 7 i 9 lat, mają przyjść na obiad, potem znowu mogą iść i wracają wieczorem. Nie boję się o nich, bo mieszkamy na spokojnej wsi, gdzie wszyscy się bawią raz u jednych, raz u drugich w ogrodach na basenach, trampolinach itd, droga rzadko uczęszczana, a dzieci sporo. Mieszkałam w mieście z 10lat i tam jest bardziej niebezpiecznie (samochody, place zabaw gdzie siedzi gimnazjum/liceum i przegania młodsze dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co jeszcze, chcieliście dzieci to im teraz zapewnijcie rozrywki co kogo maja obchodzić cudze dzieci. Oddajcie jak sobie nie radzicie i nie róbcie kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mojemu szmaty pisowskie nie dają 500+ i moje się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja pisalam o 10:14 i tez mi "szmaty pisowskie" nie daja 500plus i popatrz moje sie nie nudza trzeba byc inteligentnym, zaradnym i sprytnym to i bez 500plus dzieci maja zapewnione swietne wakacje a to ze ty jestes taka miernota i bez 500zeta ani rusz , to miej pretensje tylko do siebie , zyciowy nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój mąż w życiu nie pozwoliłby mi pracować, mi odpowiada siedzenie w domu z dziećmi. Przynajmniej mają mamę." - co on z takiej mamy, która za grosz nie ma inwencji i nie potrafi się zająć swoimi dziećmi?! Wystarczy trochę poczytać, pogrzebać w Internecie, żeby samemu zorganizować dla dziecka zabawy ruchowe, plastyczne, sensoryczne etc. Jest choćby cała masa blogów z pomysłami, trzeba tylko chcieć. Kiedy ja byłam dzieckiem, nigdy się nie nudziłam w wakacje. Mimo tego, że z wyjazdów były albo wczasy z rodzicami, albo kolonie, ewentualnie wyjazd do babci. Ale to zajęcie na dwa tygodnie. Potem w domu. Ale gdyby ktoś kazał mo iść do szkoły, wszystko jedno na jakie zajęcia, to bym to uznała za karę :p Wakacje są po to, aby do szkoły NIE chodzić! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×