Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusienieczka

Warszawa - Lekarze

Polecane posty

Gość Mamusienieczka

Kochane możecie mi podpowiedzieć gdzie w Warszawie najlepiej robić np. USG ? Mój lekarz z przychodni chyba traktuje mnie lekko nie poważnie. Czytam tu wrażanie co poniektórych mam po USG i jestem w szoku. Przezierność karku ITP - u mnie nic takiego nie było ! W ogóle przy pierwszej wizycie kiedy potwierdził ciąże nie zlecił żadnych badań np. krew, mocz, a o ewentualny kwas foliowy musiałam się zapytać... na kolejnej wizycie, bo przy pierwszej nic mi nie powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusienieczka
dodam, że jestem w 11 tyg. ciąży i 3 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusienieczka
chyba nikogo tu z Warszawy nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaa.27
polecam dr.Lewandowskiego. Pracuje w IMiD, niestety przyjmuje tylko prywatnie. W tej chwili w ProLife Medical Care. Super lekarz, prowadził moją ciążę (urodziłam synka w listopadzie 2009, rodziłam właście w IMiD). polecam również dr.Mrozka z Babka Medica. On zajmuje się tylko USG, nie prowadzi ciąży. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusienieczka
dziękuję, na pewno poszperam, popytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaa.27
proszę, w razie pytań chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman Zaremba Warszawa, Kobielska 19 -tel. 22 6105910, Dokladny, mily, ma dobry sprzet, nie trzeba sie zapisywac, wystarczy przyjsc.To juz 3 ciaza ktorą monitoruję u niego. zwykle jest mala kolejka ale np wczoraj bylam na USG i bylismy pierwsi. Zapis na DVD,lekarz gadatliwy, wszytsko tlumaczy do mikrfonu, wiec jest fajna pamiatka naprawde polecam!! Aha tylko 80 zl!! co dla niektrych mneij zamoznych (jak ja :P ) jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chyba zle zrozumialam..zaremba robi tylko USG nie prowadzi ciąż Moja prowadzi dr Rutkowski w przychodni na Abrahama (NFZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anulkaaa
a ile płaciłas za poród?był to poród sn czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaa.27
Placiłam 4 tys sn, ale jestesmyz mezem troszke bogaci a wiem ze nie kazdy moze sobie pozwolic wydac tyle na poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam doktora Sławomira Sikorę-ordynator na Inflanckiej. Rewelacyjny specjalista. lekarz od spraw niemożliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuiuuu
ja polecam dr. piotra piasnego z LIM-u . A usg dr.Mrozek też z LIM-u . Tam tak jest że lekarz prowadzący nie robi usg . Ale mają super sprzet . Jezeli chcesz mieć opinie naprawde dobrego specjalisty , np. na usg połówkowym , to dr.Roszkowski , przyjmuje na Saskiej Kępie , drogi bo 250 zł za wizyte z usg , ale powie ci jaka płec nawet jezeli dziecko jest odwrócone dupcią . Z pzrepływów krwi widzi wszystko , a co najważneijsze czy serduszko jest zdrowe. Jezeli chcesz prywatnie sie leczyc , to dr.Pazio Stanisław tez jest dobry i na każdej wizycie robi usg , koelzanke prowadził cała caże , zadwolona i chya wizyta z tym usg kosztuje cos ok.100 zł . I koniecznie idź gdzie kolwiek nawet na te usg , bo przeziernoć , kosc nowa itp bada sie tylko do 14 tc. Poszperaj na www.znanylekarz.pl i tam sobie poczytaj opinie o lekarzach których nazwiska dzisiaj przeczytałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusienieczka
Dzięki dziewuszki, bardzo mi pomogłyście i jeszcze przed 14tc na pewno wybiorę się na takie badanie, i nie będę na nim oszczędzać, w końcu chodzi o zdrówko maluszka, nie przelewa się, ale wolę to niż wydawać na głupoty :) Na pewno się z wami podzielę informacjami po wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dużo pomogli jak chorowałam w klinice City Clinic. Mają tutaj zawsze czas dla pacjenta, można się lekarza o wszystko dopytać, zrobić komplet badań. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mnie lekarz jakoś zbywał, a niestety ale z tego co słyszę to jest to norma...nawet w tych lepszych, prywatnych przychodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu chodzę do lekarzy z http://www.med-expert.pl/. Można bardzo szybko dostać się na wizytę. Jak ktoś ma potrzeba zapisać się na usg to tez w ekspresowym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczona rodzinna to dr Ehrmann. Przyjmuje w MediCenter. O tyle dobra sprawa, że rezerwację można potwierdzić nawet w niedzielę. Od dawna chodzę. Nie ma ignorowania pacjentów przychodzących na NFZ. Skierowania na specjalistyczne badania bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych kardiologów w Warszawie to profesor Kochmański. Mojego ojca doprowadził do normalnego stanu po zawale. Tata przeszedł na rentę, ale ze zdrowiem jest w miarę w porządku. Regularne wizyty dają sporo. Trzeba jednak ciągle o siebie dbać. Prywatnie chodziliśmy do Medicenter. Trochę się płaci, ale jest duża skuteczność w diagnostyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do przychodni http://www.med-expert.pl/ na Łukowskiej 27 . Mają prawie wszystkich specjalistów i fachową obsługę. Niema kolejek jak za komuny i jest miło i przyjemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirkaiii
Ja sobie chwalę City Clinic, trafiłam do nich jak szukałam ginekologa i od tamtej pory jestem ich pacjentką też przy przeziębieniach, stomatologii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna korzystam z usług lekarza www.doktorgrodzki.pl Jeżeli poszukujecie sprawdzonego lekarza pierwszego kontaktu to polecam wam go. Dodatkowo lekarz ten oferuje wizyty domowe dla osób, które nie są w stanie dojść do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chodzę do http://www.med-expert.pl. Można tam znaleźć pomoc pediatry, lekarza rodzinnego czy lekarza medycyny pracy. Czyli mam wszytko w jednym miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie polecam LekarzObok. Teraz mają fajną, nową opcję wizyty mobilnej, czyli wizyty domowej właściwie. Odwiedza nas pielęgniarka, bada, a później rozmawiamy z doktorem przez rozmowę wideo. W razie czego lekarz wystawia też receptę... No i cena jest kusząca, tylko 130zł za taką wizytę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAggtaa

A czy w całej Warszawie jest możliwość takiej wizyty pielęgniarki? Przyjeżdża także do dzieci, czy osób starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Z tego co wiem to w całej warszawie i ograniczeń wiekowych raczej nie ma, więc śmiało umawiaj wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Słyszałam o tej opcji mobilnej przychodni ale nawet nie wiedziałam, że już jest w Warszawie. Wydaje się to bardzo fajną opcją, na pewno komfort takiej wizyty jest dużo większy niż w przychodni. A jeśli to tylko 130 zł to faktycznie warto, zwłaszcza, że robią Ci wszystkie podstawowe badania w jednym miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Pradze Południe znajduje się świetne centrum medyczne, w którym pracuje wielu dobrych specjalistów. Jeżeli potrzebujecie pomocy lekarza to polecam wam skontaktować się z www.med-expert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×