Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

wkacje z dziećmi nad morzem

Polecane posty

W tym roku postanowiliśmy wyjechać nad nasze polskie morze. Tylko, że pojawia się problem co do wyboru miejsca, bo ośrodków jest mnóstwo i nie wiem na którą miejscowość się zdecydować. Dlatego mam do was prośbę, jeśli znacie jakieś ośrodki przyjazne rodzinom piszcie. Będę wdzięczna za wszelkie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziećmi z powodzeniem możesz się wybrać do Primavera SPA. mają tam kącik dla siebie, a rodzice w międzyczasie mogą korzystać z pełnej oferty wellnes. Ja tam planuję jechac z mamą. Ona na turnus odchudzajacy, a ja by sie upiekszyć trcohę. Moja cera ostatnio nie jest w najlepszym stanie. Przejrzyj ich www, może tam spędzicie rodzinne wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze lubiłam jeździć z rodzicami nad morze. To chyba najlepszy wypoczynek jaki mozna zafundować dzieciakom :) Od siebie polecam Mielno, bo spędzałam tam przez kilka lat kazde wakacje. Fajna nieduża, ale żywa mieścinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkljiji1980
jak chcesz jechać nad morze to się pośpiesz bo nie będzie miejsc ludzie rezerwują miejsca dużo czasu na przód.Moi znajomi mieszkają w Krynicy Morskiej i już miejsc nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też co roku jeżdżę do Mielna. W zeszłym roku wzięłam 2-miesięczną córkę, przyczepę i było super. Mamy sprawdzony ośrodek, zamknięty (tzn nikt spoza ośrodka tam się nie kręci), z placem zabaw na środku i ochroniarzem chodzącym w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie wybrałabym się nad morze, jeśli wszystko będzie szło tak jak teraz to czeka mnie tydzień w primaveraspa:) Każdemu należy się urlop, chociażby parodniowy. A moja znajoma jedzie na cały miesiąc do Grecji- ta to ma szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też polecam Mielno
Ja również polecam Mielno, byłam jest super, można znalesc taki pensjonacik gdzie jest plac zabaw i inne atrakcje. Polecam Mielno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie trzeba się pospieszyć z tym, żeby zarezerwować miejsce nad polskim morzem. Póki co najbardziej przekonuje mnie ten hotel Primavera, już gdzieś czytałam, że to jest świetne miejsce. No i jeszcze centrum spa... ehhh a możecie mi napisać też coś więcej Mielnie??? Bo na razie nic więcej na temat tego miejsca nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat tez dla mnie
chetnie poczytam jakies propozycje piszcie dalej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim wieku masz dziecko ? Wybierajac osrodek wczasowy zwracalam uwage zeby nie bylo w poblizu dyskoteki i zeby teren byl ogrodzony wokol osrodka . No i wiadomo zeby jakis plac zabaw byl I sloneczna pogoda , bo jak pada to wszedzie jest przerabane . Jak corka byla malutka to bylismy w Łazach koło Mielna . Mała miejscowosc , plaze prawie puste i czyste , ogolnie fajnie jak sie jedzie z małym dzieckiem . Niestety nie pamietam nazwy osrodka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci to myślę, że dobrym miejscem będzie Aquapark Reda żeby się wyszaleć. Dużo atrakcji, zabawki i gadżety nawiązujące wyglądem do świata piratów itp. Cały park jest pomysłowo zaaranżowany. Zobaczyć rekina na żywo to też niezła sprawa, nie wiem gdzie jeszcze w Polsce mają takie baseny. Znacie inne tego typu miejsca gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×