Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wodnisty śluz po terminie miesiączki , ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Mam 26 lat i regularne cykle (krwawienie pojawia się u mnie 13-15 dnia miesiąca). Nigdy nie miałam chorób hormonalnych. Nie biorę tabletek. Używamy prezerwatyw. W tym miesiącu kochaliśmy się jakieś 4 razy (raz na tydzień)z prezerwatywami z czego na żadnej nie zauważyliśmy uszkodzenia. Partner "wychodził" ze mnie przed wytryskiem, stąd widzieliśmy, że nic sie nie zsunęło. W tym miesiącu okres nie nadszedł, a zamiast niego zalewa mnie biały wodnisty śluz. Za przeproszeniem co chwilę mi mokro. Dzisiaj zrobiłam 1 test ciążowy który wyszedł negatywnie. Czy dalej mam prawo obawiać się ciąży, a jeśli nie to o czym ma świadczyć tyle śluzu zamiast miesiączki? W jakim terminie powtórzyć test lub iść do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ciąża na pewno kisiel w gaciach oznacza ciążę z murzynem który wydymał japonkę a teraz ciebie aby zaspokoić swoje afrykańskie marzenie r:uchał co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sie zabezpieczacie, a on nie doszedl to "za przeproszeniem" z pustego to i Salomon nie naleje. Po prostu okres sie spoznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×