Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lifeisgood

Wozek Anex Sport obiektywne opinie posiadaczek

Polecane posty

Witam! Na forum byly juz podobne tematy,ale zawsze widac w nich bylo przewazajaca role ludzi od promocji firm anexu lub adamexu - wieczne przepychanki, wyglaszanie wyuczonych mow... Chcialam zapytac stale bywalczynie na forum - czy jesli maja anexa sport, sa zadowolone? :-) Mysle powaznie nad zakupem. Wozek trafia w moj gust pod wieloma wzgledami. Postanowilismy z mezem wydac na wozek 2w1 maksymalnie 2500 zl,ale tez nie kupowac byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, kupilam bo mi sie podobal nie wiedzialam ze wzbudza takie emocje :P Poki co uzywam gondoli i sie super sprawdza. Daje rade tez go sama po schodach nosic a to tez sie liczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, jest tu tyle tematow, ktore zawsze koncza sie tak samo - przepychankami miedzy ludzmi z anexu i adamexu, jedni drugim wytykaja jakies usterki, widac typowo marketingowy jezyk ;p dzieki za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam we czwartek w Gdańsku na warsztatach bezpiecznymaluch i tam można było zobaczyć ten wózek, prezentował się ładnie i dobrze wykończony, zastanawiam się teraz też nad kupnem, może sprawdź sobie czy w Twojej okolicy nie ma tych warsztatów i zobaczy wózek na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Znajdź na fb grupe Anexa, tam wszystkiego się dowiesz. Ja też byłam jak miałam ten wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo ty chcesz w konia zrobić. Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×