Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wpadłam będe miała czarne dziecko pomocy!!

Polecane posty

Gość gość

Od razu mówię że to nie jest żadna prowokacja, ja naprawdę potrzebuję waszej pomocy. Mam 27 lat stałą pracę a tu nagle dziecko. Wstyd mi strasznie :( poznałam fajnego chłopaka który pochodzi z ugandy. Do polski przyjechał pracować. Wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy wynik pozytywny kupiłam jescze 4 takie testy i wynik pozytywny. Boję się iść do ginekologa, boję się reakcji rodziny ogólnie wszystkiego się boję :( czy jest jakaś szansa że dziecko urodzi się białe i wystąpi mutacja genu? poszła bym do tego ginekologa żeby się dowiedzieć czy na 100% jestem w ciąży ale nerwy mnie zjadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ugandy Polski Poszłabym. Zgroza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie przeszkadzał ci czarny facet w łóżku, to tak samo nie powinno ci przeszkadzać czarne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko bedzie na 100% czarne i na 100% jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans na biale dziecko. Na pierwszy dzut oka geny ojca beda widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to tatuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33
Hej! Skoro odpowiadał Ci czarno skóry facet czemu czarno skórę dziecko już nie? Boisz się opini rodzinyduże znaczenie ma to czy jesteś z miasta?Czy ze wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeżeli nie przeszkadzał ci czarny facet w łóżku, to tak samo nie powinno ci przeszkadzać czarne dziecko. x Dokąłdnie to samo chciałam napisać, ale zamiast czarny facet - czarny ku/tas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka tematu. Ojciec dziecka jescze nic nie wie. Znamy się 4 miesiące a tu taka wpadka :( aż wstyd pisać o tym na forum. Tu nie chodzi o kolor skóry bo rasistką nie jestem chodzi o to że moja rodzina nie wie że spotykam się z facetem. Oni ciągle myślą że jestem singielką. Jestem z okolic Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo rzadko, ale zdarza się, że dziecko dziedziczy kolor skóry tylko po jednym z rodziców (paniom powyżej radzę się dokształcić). Bywa również tak, że kolor ciemniejszy ujawni się w kolejnym pokoleniu. Ale szanse są znikome, niestety. Ale dziecko nie musi mieć od razu bardzo ciemnej skóry. Megan Markle (narzeczona księcia Harrego) jest mulatką, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Na drugi też nie ;). Przede wszystkim porozmawiaj z ojcem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej niewielka jest na to szansa ;-) chociaż znane są takie przypadki. Zresztą - w takiej sytuacji naprawdę trudno byłoby ukryć, kto jest ojcem dziecka (sprawa obywatelstwa, alimentów itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowe dzieci są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz miała p********e życie w Polsce z czarnym dzieckiem. Wystarczy spojrzeć jaki w Polsce panuje rasizm. Będziesz wytykana palcami, słabo widzę twoja przyszłość jako samotna matka z czarnym bachorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj, sporo jest takich dzieciaków w Polsce, już nie są te czasy kiedy ludzie robili sobie zdjęcie z murzynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety współczuje przy polskiej mentalności. Wstyd ale Polacy są jednak cały czas bardzo zacofani, są nietolerancyjni, są rasistami. Weź faceta i wyjedźcie za granice. Tam nikt ci złego słowa nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko na początku będzie w miarę jasne, ale będzie miało ciemną plamę na skórze, w której zgromadzony jest pigment, z wiekiem będzie się rozprowadzac i skóra będzie ciemniec. Moje 2 siostry mają dzieci z afrykanczykami i kwestia rasizmu nie jest najgorsza, bo nie jest tak źle. Martw się raczej czy twój ogier będzie płacił chociaż na dziecko bo to że się ulotni to masz na 99 %. Dlatego nie przepadam za czarnymi, nie szanują kobiet, inna mentalność, jak zrobią dzieciaka to mają to w nosie bo w Afryce tez je mają:/ a i czesto oklamuja co do wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka tematu. Powiedziałam mojemu chłopakowi że zostanie ojcem i co powiedział że on nie chciał się pakować w" tatusia" normalnie płakać się chce :( wiedziałam że to się tak skończy zostawił mnie i tyle :( przed chwilą dzwonił do kolegi z prośbą czy może u niego zostać na kilka dni. Czuję że to już koniec ja go straciłam. Nie widzę siebie w roli matki co prawda mam 27 lat ale nie jestem do tego gotowa. Jescze rodzinie muszę powiedzieć ja już to widzę jak oni wyzywają mnie od puszczalskich. Do tej pory nie wiedzieli że byłam w związku. Jutro idę do ginekologa. Mam nadzieję że wykluczy on ciążę. Robiłam 5 testów wszystkie wyniki pozytywne. Testy robiłam 12 dni po współżyciu więc wyniki raczej wiarygodne. Na dodatek w polsce panuje rasizm. Mam nadzieję że mój chłopak mimo wszystko zostanie i nie wywinie się z roli ojca. Co ja narobiłam:( co ja mam robić? przepraszam że robię z tego wielką histerię ale ja już nie mam siły na to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ek
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda moją drogą życie. Czas wziąść odpowiedzialność na siebie. Ja tez kiedyś wpadłam z polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że dziś moje dziecko ma 12lat i jest najlepszym co moglo mnie w życiu spotkać. Jedynie żałuję że wzięłam ślub z jego ojcem bo to był błąd! Już dawno jesteśmy po rozwodzie. W sumie nie masz co ubolewać dziecka się boisz? To też twoje dziecko! Teraz zajmij się alimentami na nie od ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktokolwiek wierzy w tak stereotypową, chamską historię ;-) Naprawdę nie masz więcej wyobraźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co robić, jestem załamana ze się w to wszystko wpakowalam ale z drugiej strony nie żałuje bo dla tej wielkiej czarnej i żylastej kutangi byłabym w stanie zrobic to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto tu się podszywa pod mój post. Tu autorka. Gość jeśli nie chcesz się wypowiadać na temat to proszę opuść to forum. Nie potrafisz się postawić w mojej sytuacji. Mam 27 lat i jak dotąd nie zamierzałam wkraczać w macierzyństwo. Mam dobrze płatną pracę i nie chcę z niej zrezygnować. Nie jestem dokońca pewna odnośnie ciąży co prawda zrobiłam już kilka testów oczywiście na czczo (12 dni po stosunku wynik pozytywny) dla pewności jutro idę się zarejestrować do ginekologa. Mało tego ojciec dziecka wcale się nie chce do mnie przyznawać. Jestem świadoma że na chwilę obecną nie poradzę sobie z dzieckiem. Czuję że moje życie w tym momencie straciło jaki kolwiek sens. Nigdy nie przyszło mi na myśl, żeby opisywać swoje prywatne sprawy w internecie lecz na rodzinę nie mogę liczyć:( Mimo wszystko dziękuję za udzielenie opinii w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny facet autorki
Muzin kochać cię bardzo ale ty nie chcieć czarne dziecko z muzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci tak! Zachciało ci się czarnego k****a, to masz nauczkę. Z księżyca spadłaś ze nie wiesz ze czarnuchy tylko zapładniają kobiety i uciekają? Jestes naiwna idiotka bo nabrałas się na miłe słówka czarnucha. Życzę ci żeby to dziecko było czarne jak smoła a ludzie traktowali cię jak trędowata. I nie myśl sobie ze znajdziesz Polaka który zechce wychowywać dziecko jakiegoś czarnucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:11 Pewnie sama zazdrościsz ze cię nikt nie przedymal taka półmetrowa kutanga, bo twój stary ma cienkiego jak glizda i jeszcze sflaczałego jak balon bez powietrza stad popęd uderzył ci do mózgu i piszesz jak potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają ci się czarne gowna pyszczalska szmato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28 a jak ty puszczasz się z "białym", to myślisz, że jesteś jakaś lepsza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×