Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d_o_r_a

WRACAM DO PRACY...NIESTETY

Polecane posty

Gość d_o_r_a

WRACAM DO PRACY , A MÓJ SYNEK KARMIONY PIERSIĄ ZOSTAJ E Z BABCIĄ. MAM PYTANKO JAK CZĘSTO POD MOJĄ 7,5 GODZ NIEOBECNOŚĆ POWINIEN BYC KARMIONY SYNEK. DODAM ŻE OD OK. MIESIĄCA PODAJĘ MU JUŻ ZUPKI 2X DZIENNIE ORAZ JEDEN DESEREK. PEDIATRA ZALECIŁAM MI PRZYRZĄDZANIE NA MOIM MLEKU KASZKI + 2 ZUPKI. CZY PODAWANIE POSIŁKU CO 3 GODZ. NIE BĘDZIE ZBYT CZĘSTE? CO SĄDZICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham moją Warszawę
a ile synek liczy sobie miesięcy??? poza tym dziecko je chyba glownie wtedy gdy jest glodne... nie mam racji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_o_r_a
SYNEK MA 5 MIESIEĆY I 3 TYG. BĘDĄC W DOMU KARMIŁAM GO CYCEM NA ŻADANIE + 2 RAZY DZIENNIE PODAWAŁAM MU ZUPKĘ I JEDEN DESEREK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham moją Warszawę
Jeżeli Twoje dziecko wykazuje ochote na tak czeste karmienie i nie ma nadwagi, to chyba wszystko jest w porządku... ja osobiście uważam, ze lepeij mniej niż więcej, bo jak organizm jest zdrowy to sam sie o jedzenie upomni, a przekarmic jest łatwo i potem może byc problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_o_r_a
OCZYWIŚCIE MASZ RACJĘ. WPROWADZENIE STAŁYCH POKARMÓW BYŁO SKUTKIEM SŁABEJ PRZYBIERALNOŚCI NA WADZE SYNKA. TERAZ JEST JUŻ DOBRZE, TZN. "PODTUCZYLIŚMY" GO TROSZKĘ I W CIĄGU MIESIĄCA PRZYBRAŁ 1 KG. TERAZ WAŻY 7 400. NIE JEST TO JESZCZE NADWAGA. NATOMIAST MOJA TEŚCIÓWKA (KTÓRA PRZEZ PIERWSZY TYDZIEŃ BĘDZIE OPIEKOWAŁA SIĘ MOIM SYNKIEM) STWIERDZIŁA ŻE POWINNAM MU WŁĄCZYĆ RÓWNIEŻ BUTELKĘ. PO ROZMOWIE Z PEDIATRĄ STANĘŁO NA KASZCE, ALE OBAWIAM SIĘ, ŻE MÓJ SYNEK BĘDZIE KARMIONY RÓWNO CO 3 GODZ. JAK W SZWAJCARSKIM ZEGARKU. (WIEM BO OBECNIE WYCHOWUJE 2,5 LETNIEGO WNUKA SWOJEJ CÓRKI I TAK WŁAŚNIE ROBI) NIE CHCĘ BY MÓJ SYNEK BYŁ TAK KARMIONY A Z DRUGIEJ STRONY NIE CHCĘ BY BYŁ GŁODNY, STĄD TO PYTANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×