Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystko drożeje

Polecane posty

Gość gość

Tez widzicie jak wszystko drożeje ? Kupujesz kilka rzeczy w sklepie i płacisz min 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie drozeje a my za malo zarabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drożeje i będzie drożeć. To chyba to normalne, że rozdawnictwo pieniędzy przez rząd do tego prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za PO kuzwa tez narzekaliscie! Zawsze narzekacie! Teraz chociaz PIS daje a PO tylko kradli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda , jest drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ulubiony serek z 2.99 zdrożał 3.49 zł To jest jednak spora podwyżka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, krwa, "daje", z twojej i mojej kieszeni. A kradną skrvwysyny gorzej niż ktokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym daje, innym nie. Mnie nic nie dał, tylko tym rozdawnictwem nakręca inflację. A ten rząd tez kradnie, tylko tego nie klepie się tak w kółko. Nikt nie zostaje politykiem dla idei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kak Wy zyjecie w tej Pl tam serio.za takue grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja pracuje na czarno i pobieram 500 plus oraz rodzinne na mojego jedynaka. A do tego po odejsciu z pracy mam 600 zl zasilku dla bezrobotnych. Plus do tego praktycznie normalna pensja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moxna na czarni ale lata nic.ci nie leca...na starosc placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensja i podwyżka jest jedna, a drożeje wszystko. Trzeba być idiotą by nie dostrzegać, że Polskie społeczeństwo ubożeje (i m.in. stąd zapomoga 500+, by zamieszek nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wszystko drożeje od zawsze a nie ostatnio. Kiedy ceny leciały w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58 Nie badz smieszna. Moj partner ma w sumie 125 tys uzbierane w ZUS a emeryturę na ten moment po 20 juz latach pracy ma wyliczona na nie cale 1500 zł miesiecznie. Przy miesiecznych zarobkach powyzej 3000 zł. Na co ja niby moge liczyć tyrajac za najnizsza krajowa? Taki mam zawód, ze tyle dają w budżetówce. Smieszne. Tesciowa cale zycie z********ala jak wół i co ma? 1300 zł. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:04 Bardzo dobre pytanie! Widzisz, możesz teraz ''odrobić pracę'' domową i zorientować się, dlaczego 'od zawsze' było mniej więcej w porządku, a obecnie już nie jest ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie on tyle dostanie jezeli do 65 lat bedzie zarabial na tym poziomie. No i jezeli dozyje wogole i zdrowie pozwoli zapieprzac do 65. To jeszcze prawie 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie pracuję i nie będę miec emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e miec te emeryture. Kto tego dozyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emerytury będą za parę lat tak żałosne, że nie opłaca się w ogóle ich oczekiwać. Trzeba sobie samemu odłożyć z pracy na czarno i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda. Zapomnieliscie jak Sikorski u Sowy sie nabijal z Polakow? Ludzie mieli dosc PO i ich zlodziejstwa! To byla mafia!!! Ja nie mowie ze ten rzad jest idealny ale zapomnieliscie co bylo za PO.. Oj zapomnieliscie Co pare miesiecy w wiadomosciach na roznych kanalach:Polki rodza dzieci ale za granica. I burza,ze wszedzie taki socjal a w PL bieda! Teraz macie socjal i wraz nie podoba sie!! Problem macie z tym ze nie na pierwsze dziecko. Za granica tez nie wszedzie daja na pierwsze dziecko. Od 3 i kolejnego jest najwiecej bo to program nie po to by utrzymywac WAM dzieci ale po to by rodzilo sie ich wiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam ze lepiej odkladac z czarnwj pracy niz placic na ten zlodziejski zus a potem przez pare lat dostawac 1300zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle drozeje. Zawsze tak bylo za PO tez. Pamietam przed swietami podnosili ceny, a po swietach juz takie zostawaly. Teraz i tak konkretnie wyplaty podniesli, bo wtedy to byla bida z nydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie będę miał emerytury chyba że pójdę na rentę socjalna a później z tego emerytura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah, przy obecnych kosztach życia powinna zostać ustanowiona minimalna emerytura na poziomie 4 tysięcy. Nie tyra się całe życie, jak wół roboczy, żeby na starość dostać jakiś ochłap, za który nawet leków nie da się wykupić, czy leczenia sfinansować, już nie mówiąc o innych przyjemnościach życia. To państwo jest ruiną, nie pojmuję dlaczego ludzie jeszcze wspierają tę farsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zł? 100 zawsze place i tez po rozpakowaniu w domu niewiele tego. Tragedia. 10 lat temu ludzie zarabiali 1500 i teraz tez sa takie pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak ubranka dziecięce skoczyły z 8% wat do 23 % to chyba 2011 albo 2012 wiem bo miałam wtedy trójkę maluchów i straciłam prawo do rodzinnego nie łapałam się na nic żadne dodatki klasy 1-3 żadnych ćwiczeń czy podręczników czy czegokolwiek i cukier wtedy drożał początkiem 2012 styczeń nie zapomnę jak mi przyszło wyrównanie za gaz i prąd ja nie wiem jak ja te czasy w ogóle przetrwałam a pracodawca mną rąbał jak chciał bo faktycznie w naszym mieście do sklepu do pracy była kolejka kobiet :-( Dziś rodziny z dziećmi mają haj lajf i mogą żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13 46 co ty pieprzysz 10 lat temu najniższa krajowa to 1 276 - (kwota brutto 100%) 1020,80 - M.P. z 2008 r. Nr 55 poz. 499 A dziś najniższa to : 2100 brutto Dz.U. z 2017 r., poz. 1747 Weź się ogarnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamiętam jak na przełomie 2000 - 2010 zarabiałam w sklepie mimo ukończonych wielu szkół :-D nie wiem w sumie po co, zarabiałam poniżej 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Śmiech na sali, sama się ogarnij. Minimalna swoją drogą, płaca bardzo często swoją. Poza tym, co z tego, jak kiedyś można było za te 1 276 zł więcej kupić, niż dziś za 2100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem na początku 860 netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×