Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybrała bogatego dziada planuje dziecko.

Polecane posty

Gość gość

Od zawsze podobała mi się koleżanka kuzynki - 6 lat młodsza ode mnie. Ona nie zwracała na mnie uwagi jak kiedyś powiedziała,,Nie mam studiów, praca marna,Więc o czym mamy rozmawiać". Dzisiaj widziałem ją z mężem. Wzięła ślub w wakacje, facet niższy ode mnie ( mam 2 metry), w garniturze ( ostatni raz miałem na sobie na komunii), z******te sportowe auto, jedno z nowszych porsche. A ona jak kwitnący wychudzony kwiat. Chuda, ubrana jak gwiazda jakas, zawsze miała długie włosy teraz ma długie ale krótsze. Moja koleżanka skomentowała jej torebkę i apaszke i buty - niby bardzo drogie z tej samej firmy Lui coś tam nie znam się. Koleżanka tylko powiedział że to jest jej marzenie. W czym ten facet jest lepszy ? Bo ma kasę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zawsze wszystkich facetów odrzucala a teraz nagle zakochana ? Czy ona potrafi kochać skoro mnie nie potrafiła a walczyłem o nią. Nawet drzwi od samochodu pozwala facetowi otwierać gdzie każdego innego pogoniłaby. To taka prawdziwa kobieta sukcesu nawet z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tez lecicie za ksiezniczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wybrała mądrzejszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? Po co ma prócz kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co tak znowu cie obchodzi kogo ona wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej kocham ją. Za długo to trwa nie potrafię ułożyć sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że jeśli ktoś ma kasę, to znaczy że umiał tą kasę zrobić. Jest zaradny, a zaradność jest bardzo ważna u kobiety. Pewnie jest też inteligentny, skoro wymyślił, jak tą kasę zrobić, konsekwentny, bo nie zraził się niepowodzeniami. No i daje dziewczynie poczucie bezpieczeństwa. Tak na to popatrz. A ty - no co jej mogłeś dać? Była taka piosenka Jacka Lecha, posłuchaj sobie. Nie każda leci na dresy i rap na tanim głośniczku bluetooth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazwałeś faceta dziadem, a on raczej dziadem nie jest, tylko bogolem. I co z tego, że masz 2 metry, jak może twarz nieciekawa. to że on jest niższy, to nie znaczy, ze jest gorszy od ciebie, żadna kobieta nie patrzy w pierwszej kolejności na wzrrost, tylko na zaradność życiową. A jak widać ty masz żadną, a on ma dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pracuje,młodszy ode mnie. Może miał dobry start ? Może żyje na kredyt ? Nie jestem dresiarzem. Przy mnie też była bezpieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Teksty sekretarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze ci się podobala nazywasz milością ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko podoba mi się. Zawsze czułem coś do niej,jest taka...nie wiem jak to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie to weź się w garść i coś zrób z sobą. Zacznij w coś inwestować i pokaż, że też jesteś cos wart. A nie biadolisz jak mały Wacuś przy piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem singlem, całe życie mam pod górkę u kobiet. Ona też olała mnie. Uważa że on jest lepszy ale w czym nie wiem. Sami też mogliśmy się dorobić razem czegoś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ona ma 27 lat, a ty jesteś 6 lat starszy czyli masz 33 lata. Czego dokonałes do tego czasu? Czego się dorobiłes? Miałeś szmat czasu, żeby sam coś zdziałać, zapracować na coś i też jej zaimponować. W tym on jest lepszy od ciebie, mimo że jak piszesz młodszy. Ma głowę na karku. A ty potrafisz tylko na babskim forum mielic jęzorem.zreszta uważam że to PROWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwie pracuje, zrobiłem sobie gore domu rodziców. Mam gdzie mieszkać. Kuzynka mówił mi, że ma 30 lat,planują dziecko w niedalekiej przyszłości. Skąd wiesz, że to wszystko jest jego ? Może żyje na kredyt? Może ma bogatych rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć autorko od sekretarki :-) znudziło ci się tamto prowo wymyślasz widzę następne. Nie odpisujcie wariatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy macie z tą sekretarką? Kobietą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma kasę ma wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może masz rację może poleciała tylko na pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno cię kompletnie to obchodzić. Nawet jeśli wybrała kasę to jej życie a tobie nic do tego. Nie chciała ciebie -miała prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie odpuść. Nie chciała cię, idź dalej. Nie rób z siebie takiego żałosnego snuja friend zona. miej jakąś godność. Ty nie kochasz jej tylko wyobrażenie o niej. Jak możesz ją kochać jak jej nie znasz a jedynie fizycznie ci się podoba. Ogarnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
Uważasz, że leci na pieniądze i dalej ją kochasz? Mnie by po czyms takim 10 razy juz przeszło. Nie układa ci się w życiu z kobietami na własne życzenie, jestes psychicznie chory! bo zamiast olać tłuka, który wszystko dolarami mierzy i ma jak widać paskudny charakter (mam na myśli te teksty do ciebie) to ty dalej o niej rozmyślasz. Lecz się! Już dawno ułożyłbyś sobie życie z wartościową dziewczyną zamiast rozmyślać nad tą pustą miotłą ale jak nie to nie. Rozmyślaj o niej przez następne 20 lat aż ci życie ucieknie i nie zawracaj ludziom gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, że facet niższy jak ty masz 2 metry ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym jest lepszy? szczerze? Ma kasę, nie mów, że to nie czyni go lepszym w sensie materialnym. Im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej. Ja jestem przeciętna z wyglądu i znalazłam sobie przeciętnego męża, a nie uganiałam się za Bradem Pittem. Znajdź sobie lalę, którą zadowoli mieszkanie u teściów, pewnie to będzie cicha dziewczyna, może ze wsi, a nie marzysz o pięknej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×