Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wygodna sofa do spania. Możecie coś polecić?

Polecane posty

Gość gość

Musimy, na pewien okres czasu, przenieść się z sypialni do salonu. Możecie polecić jakąś porządną sofę do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
A w jakim stylu macie urządzony salon? Mi bardzo podoba się ta młodzieżowa wersalka http://sofy24.pl/sofy/68-wersalka-mlodziezowa-elsa.html Uważam, ze świetnie sprawdzi się nie tylko w pokoju nastolatka ale i w nowoczesnym salonie :) Sama chciałabym taką kupić ale mojemu mężowi sie nie podoba. Uparł się na narożnik i za nic w swiecie nie moge go przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankas
Sofa wygodna? Proszę was. O co chodzi z tymi łóżkami kontynentalnymi? Skąd ta cena? Widzę, że materace faktycznie wypasione. Widać aż taką różnicę w jakości spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 33
Wygodna sofa ? Nic prostszego . Znajdziecie ją w sklepie internetowym meble-bogart.pl nazywa się Amber. Ja ją kupiłam i świetnie się sprawdza w roli wypoczynku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda wygodna byle nie narożnik...pod plecami przecięcia-łączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata_91
Bardzo fajne sofki w ofercie ma marka polska marka TIMOORE http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html nie dośc, że ma ją bardzo fajny design to jeszcze jest mnóstwo tkanin do wyboru na tapicerkę więc naprawdę można osiągnąć wyjątkowy efekt. Dodatkowo sofa nie służy tylko do relaksu, ponieważ świetnie się sprawdza również jakie miejsce do spania... a to rzadkość....Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj też na www.ramaro.pl. Mają bardzo szeroki wybór wypoczynków, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja wybrałam kanapę Ekwador i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest praktyczna, nie ściera się i bardzo dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sofę ze stolikiszklane.pl. Bardzo wygodna i ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo masz w agacie różne do wyboru i różnych producentów, jak chcesz droższe to prosze bardzo, jak cię nie stać to tez kupisz coś do swojej kieszenie dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na stolikiszklane.pl. Mają fajne sofy. Mam od nich i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udał mi się zakup przez portal www.mebel-partner.pl Dokładnie to kupowałem meble młodzieżowe do pokoju dla synów. Wygodne biurko, pojemne i praktyczne szafki z szufladami, regały, fotele obrotowe – można było skompletować sobie cały zestaw. Stosunkowo szybko się uporali z dostawą, także razem z dziećmi nie musieliśmy długo czekać na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena90
Ja np zawsze zamawiam w Agata Meble - bardzo dobry sklep z ekspresową dostawę, i miłą obsługą. Ostatnio kupowałam narożnik i udało mi sie na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie podoba bo nie jest do spania, a w temacie chodzi o to, żeby można było na niej spać, Polecam rozkładane do spania kanapy z agaty, zwłaszcza te z pojemnikiem na pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ten model http://meble-wojcik.com/product/franko/ Narożnik jest najlepszy moim zdaniem bo jest obszerny a nie zajmuje az tyle miejsca w pokoju. Ten jest bardzo wygodny, często zasypiam na nim oglądając tv i plecy mnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze warto popatrzeć na to co ma salon w swojej ofercie, osobiście bardzo lubię aranżacje agata meble, no i meble też mają bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodna sofa to najważniejsza sprawa, a jeszcze jak ma dodatkowo funkcje spania to w ogóle jest ekstra. Te z agaty tez są godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyn Batruch
A sprawdzałaś sofy w Meblo Dom II? My swoją sofę kupiliśmy właśnie w tym rzeszowskim salonie i jest rewelacyjna, polecam: https://meble-do.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanapa Tomelila z Ikei w wersji nierozkładanej. Problem polega na tym że nie mają już jej w ofercie cena około 2600-3000zł. To samo z fotrelem. Super wygodna. Wpadasz i nigdy nie zechcesz jej zmienić na inną. Ja też szukam czegoś wygodnego. Nie wiem co Ci ludzie mają na myśli mówiąc że kupili co dla swojego syna, albo proponując komplet narożny. O czym mowa! Mówimy o kanapie, nie wersalce, narożniku lub o czymś, na czym na co dzień się śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomelilla. Opis. https://bemz.com/inspiration/popular-products/i-love-my-tomelilla/ Dlaczego wszyscy kochają Tomelillę Tomelilla jest ulubionym produktem IKEA z dobrego powodu. Hojny, klasyczny, zaokrąglony kształt mebli z serii Tomelilla - sprzedany w latach 1993-2005 - przetrwał próbę czasu. My, wraz z wieloma naszymi klientami, bardzo lubimy ten zestaw wygodnych i przytulnych elementów do leniwego wylegiwania się. Sofa jest głęboka i obszerna, z luźnymi poduszkami na plecy i osadzona na kółkach, bardzo praktycznym detalem przy przestawianiu mebli lub przenoszeniu! W Bemz można kupić dodatkowe poszewki na poduszki (60x60 cm) na tylne poduszki sofy, dzięki czemu można łączyć kolory i wzory według własnego gustu. Seria Tomelilla obejmuje 2-osobową sofę, 3-osobową sofę, rozkładaną sofę, fotel z wysokim oparciem, fotel z niskim oparciem i podnóżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze warto pomyslec nad naroznikiem? chyba sa praktyczniejsze. Ja swoj wybrbalam w salonie agata :) zdecydowalam sie na milano bo bardzo spodobal mi sie kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrych jakościowo mebli tapicerowanych to polecam wam się zgłosić do firmy www.ramaro.pl Zajmują się produkowaniem mebli tapicerowanych pod indywidualne zamówienia. Robią świetne kanapy, łóżka i sofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim3
Sofa i wygodna, jedno z drugim zdecydowanie się wyklucza. My mieliśmy sofę u siebie w sypialni, niby wygoda i wszystko ok z nią, ale jednak plecy dość szybko zaczęły mnie i męża boleć. Teraz mamy drewniane łózko ze Strzyżowa z Arbory: http://arbora.com.pl i spanie w nim to bajka :D Łóżko nie dość, że wygodne to jeszcze fajnie się prezentuje, a że to drewno to na pewno będzie trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×