Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania999

WYPRAWKA DO SZPITAŁA-JAKI ROZMIAR

Polecane posty

Gość Ania999

Mam pytanie do obecnych mam. Nie wiem w jakim rozmiarze kupić wyprawkę dla maluszka do szpitala? Czy mogłybyście napisać ile cm mierzyły Wasze dzieci po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acunia
kupuj na 62 dzidziai tak bedzie mniejsza ale ubranka podwiniesz i zalozysz je wiele razy moje dziecko mierzylo 54cm i kupowalam ubranka na 62 i jeszcze potem ich uzywalam a znajoma kupowala na 58 i nie zalozyla ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania999
Dzięki acunia, ale jak patrzę nawet tu po forum na podpisy to średnio wychodzi mi ok52-54 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania999
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że pare sztuk na 56 napewno się przyda do szpitala i kilka dni w domu.Dzieciaczki tak szybko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania999
Dzięki, na później to już mam, bo teściowa załatwia. Chodzi mi tylko i wyłącznie o ciuszki na pierwsze parę dni. Zabawne, ale zarówno od moich znajomych jak i tu na forum ciągle słyszę: kup większe, będziesz miała na potem. Albo: nic nie kupuj! Potem będziesz oddawała nowe ciuchy. Ale jak mogę nic nie kupować? Dziecko ze szpitala w zimie w ręczniku przywieźć, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaioni
piszesz-ubranka na pierwsze kilka dni-a więc liczysz się z tym, że długo dzidzia ich nie ponosi-i bardzo dobrze. mój synek miał 57 cm, a pierwsze ubranka kupiłam na 56 i wcale nie były za małe. kupując większe może i zaoszczedzisz, ale jak wygląda takie maleństwo z podwiniętymi rekawkami i zwisajacymi nogawkami od spioszek czy pajacyka? poza tym jest mu niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram.Mój syn jak się urodził, mierzył 61cm, a i tak przez jakiś czas nosił ubranka na 56cm. Kup z parę sztuk, a do szpitala koniecznie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej hej hej hej
Witajcie;) Popieram pierwszą panią. NIe mam dzieci,ale jak się urodziłam mierzyłam 60 cm, pomimo, że jestem kobietą (wówczas dziewczynką), moja siostra 50, a mój mąż 56:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka miała 52 cm, ubranka miała 56. Ten rozmiar nosiła ponad półtora miesiąca, a ubranka 62 dosłownie na niej wisiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy jedno ubranko na 56 i dobrze, bo synek akurat tyle mierzyl. Zalozyl je tylko kilka razy. Ja polecam 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×