Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kammm123

Wysypka u dziecka

Polecane posty

Zauwazylam u mojego 8-miesiecznego synka wysypke na rekach, szyi. Jest marudny placzliwy..Jechac na pogotowie czy sie wstrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem jak długo
ja bym chwilę poczekała... ale to ja (mam dwójkę dzieci i reaguję już w miarę spokojnie na ich przypadłości). Być może to jakieś uczulenie. Zastanów się co jadł, z czym ew miał do czynienia. Czy wysypce towarzyszy gorączka lub coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma goraczki, marudny jest. Moja mama sie upiera zeby z nim jechac a wiem, ze zaraz nas w szpitalu zostawia, bo tak robia profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem jak długo
żartujesz z tym szpitalem :) serio? U nas to tylko, żeby zbyć. Ja na ogół jak już coś się działo jechałam z dzieckiem. Głównie po to, żeby lekarz osłuchał, wykluczył poważniejsze przypadłości i tyle. Nikt nie zostawiał dziecka na obserwację... A wiążesz tą wysypkę z czymś? Może coś nowego zjadł (choć dziwne, że na rękach ma), może coś dotknął? Jeśli cię to uspokoi, to jedź. Przecież nie musisz zostawać, jeśli nie stwierdzą nic poważnego. Z tą profilaktyką to chyba drobna przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio, kiedys jak byl mlodszy zostawilam go u mamy bo mialam zjazd na studiach i byl placzliwy i mama z nim na pogotowie pojechala, mnie sciagnela (straszna panikara z niej:) ) i nas zostawili w szpitalu "na obserwacji":/ nie wiem po co, chyba zeby jakiegos wirusa tam zlapal. Nie mam pojecia. a moze to skaza bialkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybillerlla
Skoro nie ma temperatury, biegunki i wymiotów to po co na pogotowie? Na 100% ma uczulenie. Podaj mu wapno i poczekaj. Pomyśl co zjadł i co mogło go uczulić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×