Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejka mamuski :)

wywołanie zdjęć online

Polecane posty

Gość hejka mamuski :)

hej podajcie stronki gdzie tanio i bezpiecznie wywołać fotki doradzcie pewne i dobre stronki z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka jadka tath
ja wywoluje zawsze w media markt, tanio i bezpiecznie, cena za fotke ok 55 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka mamuski :)
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
ja kupuję z allegro - pobierasz program, ktorym posyłasz im fotki - i potem przychodzą pocztą czy kurierem - najtaniej a fotki super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Ja sama wywołuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wywołuje w realu
przez program real fotoswiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj tam gdzie
nie wiem czy tam jest tanio,ale dla mnie liczy sie jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarek86
photo4you, nie trzeba wgrywać programu, dodajesz na strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam wywoływania zdjęć online, bo nigdy nie wiesz co odbierzesz. I tanio to w przypadku wywoływania zdjęć na ogół znaczy źle (byle jaki papier, pozaginane rogi, brzydkie kolory). Znajdź sobie fotografa w mieście, który wywołuje zdjęcia. Wywołaj kilka na próbę, a jak będą ok to wywołuj resztę. W końcu to ma być pamiątka na całe życie, a nie na parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka87
Ja podobnie jak Greys90 zamawiam w Fotojoker. Czy to w ich punkcie czy też online zawsze są zdjęcia dobrej jakości, kolor jest rzeczywisty i papier też jest w porządku. Też nie robią problemu jeśli chodzi o czas realizacji jeśli potrzebujesz szybko lub na później zawsze jest ok. Poniżej przesyłam instrukcję przesyłania zdjęć online http://www.odbitki.fotojoker.pl/zdjecia/zamawianie-online.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio wywolywalam w coolorland. Za szguke wychkdzi jakies 29 groszy z przesylka. Naprawde dobra jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o jakości zdjęć wywoływanych w empiku. Moim zdaniem są takie sobie, ale cena dobra zwłaszcza jak się kupi na gruponie zniżki :) . Czy ktoś porównywał jakość tych zdjęć i zdjęć z fotojoker ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do ttej pooory wywolywalam w emiku ale zza kazzdym razem ccos bylo nie tak. A to zdjecia mega uciete,albo rozlane kolory lub tak jak ostatnio zdjecie kolorowe a wwywolane w kolorze siielpi. Masakra. Zrezygnowalam. Wyywolalam w colorand i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wywolywalam ostatnio zdjecia slubne w najlepszefoto.pl ceny bardzo przyjemne a jakosc bardzo dobra chyba nie znajdzie sie taniej duzych zdjec z taką cenę wiec polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba skusze się na fotojoker , bo z empiku zdjęcia nie są za ładne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystał ktoś może z aplikacji pstrykamy.pl ? Można wywołać zdjęcia bezpośrednio z telefonu, wystarczy ściągnąć aplikację i się zalogować. Pakiet 20 zdjęć w formacie 10x15 to ok 13 zł .Mam to zainstalowane, ale jeszcze nie wywoływałam w ten sposób zdjęć :) może ktoś już miał z tym do czynienia? Jakiej jakości były zdjęcia i czy faktycznie czeka się tylko trzy dni na przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez z 3miasta i tez zdarzylo mi sie zamawiac w Dimlab odbitki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja łapie promocje w empic foto za 300 zdjec 10x15 placilam ostatnio 57zl a takie promocje sa czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkryłam nowy serwis do wywoływania zdjęć www.odbitkifoto24.pl 29 gr za 10x15 zdjęcia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kiedyś wywoływałam w media markt lub rossmanie ale mają dość drogo. Teraz zamawiam odbitki zdjęć przez internet. Takich stron jak fotopakiety jest sporo i to z nich właśnie korzystam. Opłaca się bardziej niż u fotografa bo ceny zaczynają się od ok 30 gr za sztukę przy zamówieniu od 100 szt wzwyż. Jakoś jest przy tym bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś korzystałam z fotosmarta, ale ostatnio znalazłam inter-foto.com.pl. Bardzo szybko wywołują zdjęcia przez internet, dobrej jakości i w niezłej cenie. Bardzo podobaja mi się kolory na tych fotografiach. Jest możliwość wyboru dostawy do domu lub odbioru osobistego. Jak dla mnie bardzo fajna firma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula42342
Ja natomiast wywoływałam online ze strony http://www.foto4u.pl/ i jestem bardzo zadowolona :) Ceny przystępne, jakość bardzo dobra zdjęć, a człowiek nie traci czasu na dojazd do punktów usługowych :)) Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wywołuje zdjęcia tylko i wyłącznie przez internet korzystając ze strony http://www.fotouslugi.pl/zdjecia.html Muszę przyznać, że odbitki są bardzo dobrej jakości a czas ich realizacji jest stosunkowo krótki. Zdjęcia zdarza mi się wywoływać dosyć często, ponieważ fotografia jest moją pasją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata602
Hej. Polecam stronę http://fotopakiety.pl Dobre ceny, super jakość zdjęć i szybka realizacja zamówienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×