Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z moich obserwacji wynika ze faceci nie lubia nieumalowanych kobiet

Polecane posty

Gość gość

Faceci kochają kobiety u malowane ,z paznokciami długimi pomalowanymi i w szpilkach zawsze Pracuje w korpo z wieloma facetami i wiem ze takie kobiety uwielbiaja a szare myszy na plaskim obcasie ich odstraszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie. Faceci nie lubią umalowanych, mocno wyszminkowanych, bo z taką nawet całować się nie da, wszędzie zostają ślady szminki, fluidu. Ble. Faceci lubą ładnie ubrane, z pomalowanymi oczami, ale bez szminki i bez podkładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kogo to obchodzi? Dla nich byś w szpilkach chodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakby nie umalowana nie mogła chodzić w szpilkach, mieć ładnie ściętych włosów itd hahaha Jakiś zakaz ubierania szpilek bez szminki na ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niektóre stroją się dla innych, a mężowi pokazują się tylko w powyciąganych, domowych szmatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Mam malować i zawsze chodzić w szpilkach dla facetów? Dziękuję. W szpilkach mi nie wygodnie, do tego kiepsko się na rowerze jeździ. Wolę buty na płaskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie nigdy nie chodzę na szpilkach, bo jestem wysoka i gwarantuję ci, że faceci zwracają na mnie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zalozyla zakompleksiona idiotka aspirujaca do zdobycia jednego ze swoich kolegów. Widziała gdzieś zdjęcie jego żony, nieumalowanej szarej myszy i kicha ją piecze ze kolega woli taka "szara myszke" a na nią niestety uwagi nie zwraca xD łącze się z tobą w "BULU I NADZIEJI" hahaha idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swietle tej teorii mój mąż jest kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jakie kobiety lubią faceci? Ładne. A ładne dla każdego znaczy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię umalowane i dobrze ubrane kobiety z klasą, elegancja i sexapel, plastikowe lale z centymetrem tapety mnie nie kręcą, tak samo jak niemalowane w starych dresach kury domowe. Kobieta powinna być kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×