Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość własnie dlaczego

z usg chłopczyk -porod-dziewczynka-ktora tam miała?

Polecane posty

Gość własnie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak mialam :-) W 24 tyg. lekarz stwierzil ze chlopczyk, a zupełnie przypadkiem 4 dni przed porodem, gdy na usg spytalam lekarza \"i jak tam moj synek?\" lekarz spojrzal na mnie ze zdziwieniem \"synek??!Prosze zobaczyc!\"-----i pokazal mi na monitorze cipuhcne mojej dzidzi, hehehehhe Zastanawiam sie jak bym zareagowala gdybym dowiedziala sie o tym dopiero przy porodzie, hehehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka72
W 24 tygodniu miała być dziewczynka, dwa tygodnie przed porodem był już chłopak i tak zostało. Bardzo chcieliśmy synka, więc była to dla nas ogromna radość. Teraz nie wiem, kto mieszka w moim brzuszku (27 tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła babcia
Dziewczyny nie żartowac mi tu...juz kupuje ciuszki dla Adasia.....moze zaczne kupowac tez różowe tak na wszelki wypadek:)Nie ważne co będzie byle było zdowiutkie jak rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było na odwrót - na pierwszym USG gdy mozna już było określic płec wyszedł chłopczyk - ale jakies 2 ,5 msc przed terminem lekarz zmienił zdanie, że to dziewczynka i tak twierdził do samego końca :-) Urodziłam ...Pawełka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tak miała jak była ze mną w ciąży :) na usg wychodziło, że będę chłopczykiem, a tu dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac to
dajecie mi jakas nadzieje... bo u mnie ponoc jest dziewczynka ale bardzo chcielibysmy synka... a ze dziecko jest ulozone miednicowo (porod juz lada dzien) to naprade ciezko dojsc miedzy nozki... wiec moze urodze chlopca... bylaby to mila, ogromna niespodzianka... ubranka kupowalam neutralne bo rozowy zupelnie mi sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdak
najważniejsze by było zdrowe a Twój poród lekki i tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purystka
Pewnie zostanę zbesztana, ale chciałam zwrócic uwagę na jedną rzecz. Chodzi mi o błędy językowe popełniane na forach internetowych. Roi sie tu od błędów ORTOGRAFICZNYCH, interpunkcyjnych, stylistycznych, o literówkach nie wspomnę. Drogie Panie, może zanim wydacie na świat kolejnego Polaka, nauczycie sie dobrze posługiwać językiem ojczystym. Co przekażecie potem Waszym upragnionym dzieciom? Za kilka lat będziecie ślęczały przed komputerem na forum p.t. Moje dziecko jest analfabetą? Oto fragment wypowiedzi: "czytajac to dajecie mi jakas nadzieje..." "Czytając to" odnosi sie do wykonawcy czynności, czyli osoby, która to pisała, zaś "dajecie" -do adresatów. Jest to błędne użycie imiesłowu. Poprawnie byłoby: "Pisząc to, dajecie ..." Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe 8888
koleżanka miała mieć dziewczynkę tak twierdził lekarz do końca .......przy porodzie okazało się że chłopak;........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purystko
zostaw swoje nauki dla uczniów, a jeśli rażą Cię błędy jezykowe, to zwyczajnie nie czytaj forum; a akurat Twoja wypowiedź nijak ma sie do tematu tego topiku. wyraziłam swoje zdanie, nie besztam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purystko
mam nadzieje,ze ty bedziesz idealna matką i wychowasz dziecko na swietnego polonistę i Polaka ,oraz omnibusa.. każdy pisze tak ja potrafi purystko .nie każdy jest tak swietny w stylu i ortografii tak jak ty niestety. załóż sobie topik na dyskusji ogólnej,,dla inteligentnych przyszłych wspaniałych mam" i będziesz tam mogła do woli krytykowac gorsze od ciebie mamy...tylko dlatego gorsze bo popełniajace błędy w pisowni ps.przepraszam Cie za błędy ortograficzne i stylistyczne,których sie dopatrzysz bo ocenisz mnie jako źle rokującą mame i będzie mi przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemądrzała purycho
Spadaj ,masz zboczenie zawodowe chyba przemadrzalcu.Moze powiesz coś o swoich słabszych stronach i będziemy my cie krytykować ...bo moze to cie dyskwalifikuje by byc dobrą mamusia......he he ,wiadomo ,ze ciezko znaleźc u siebie jakąś wadę a tym bardziej wpadłaś tu pokrytykowac innych a nie siebie.ach ,chce być takim ideałem a ty zostaniesz moim idolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
A ty bedziesz ślęczeć nad forum ,,moje dziecko jest przemadrzałe i z czego to wynika?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze tak
Kobietki kochane:) Lubie kafeterie, potrafie przejsc do porzadku dziennego nad bledami (sama nie stosuje czcionki polskiej, poniewaz tak jest mi wygodniej), ale nie rozumiem tez dlaczego purystke spotkala tak agresywna odpowiedz. Purystka nie byla ani niegrzeczna, ani wulgarna, zwrocila uwage, to ze nie na temat to inna sprawa, ale tak naprawde miala racje. Dlaczego kompleksy biora gore i nie mozna napisac: Tak purystko, masz racje. To, ze jest to forum, a nie np. praca magisterska, to i tak powinnysmy bardziej dbac o poprawnosc. Dlaczego tak nie mozna odpowiedziec?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram Purystkę
Powiem Wam szczerze, że niektórych wypowiedzi w ogóle nie czytam. Zwłaszcza tych, gdzie nie ma dużych liter, przecinków, a w każdej linijce kilka razy wielokropki. BEŁKOT i tyle. Ostatnio mało nie spadłam z krzesła. Ktoś napisał "kupywać". Wrrrrrrrr A co do tematu - miałam urodzić chłopca, a mam piękna dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka tak miała 8. razy usg i na każdym że dziewczynka, nawet tydzień przed porodem..... Ma już 3 córki, a tu w dzień porodu......syn!!! Co za szok i zarazem szczęście dla nich. Mimo takiego sprzętu, technologii......sprzęt i lekarze sie mylą!!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze często się mylą co do płci, gdyż wargi dziewczęce są bardzo duże i często mylone są z siusiaczkiem;) podczas usg. U mnie na szczęście lekarz się nie pomylił:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purystka
Pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby z tego forum. Dziękuję za słowa poparcia. Dziwi mnie atak na moją osobą, zwłaszcza że nie chciałam źle. Zmykam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przemądrzała purycho
skąd w tobie tyle agresji????????????????????? Co zrobiła ci ta osoba? wyrazila jedynie swoje zdanie w kulturalny i spokojny sposob. zakompleksiona chyba bardzo jestes... Zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×