Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za gorąco w mieszkaniu

Polecane posty

Gość gość

Jak obniżyć temperaturę w mieszkaniu? Ruszył sezon grzewczy, u mnie kaloryfery zakręcone, ale sąsiedzi napierdzielją ciepłem tak, ze żyć się nie da. Najchętniej miałabym otwarte okno, ale Mały wychodzi z przeziębienia i jeszcze kaszle. Jakieś inne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza wietrzeniem nic mi do glowy nie przychodzi... najlepiej wez dziecko ubierz na spacer i zanim wyjdziesz pootwieraj wszystkie okna, jak wrocisz najpierw je pozamykaj a pozniej rozbierz dziecko... powinno sie wychlodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma kaszel do świeżego powietrza? Dziecko będzie gorzej i dłużej wychodzić z choroby w przegrzanym mieszkaniu z suchym powietrzem. Uchyl normalnie okna, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicSymphony
To ma kaszel do świeżego powietrza ,ze będzie po prostu ustępować . Jak się ma suche powietrze , a ja takowe też mam w domu to raz : wietrzyć mieszkanie , utrzymywać stałą temperaturę max 21 -22st . Nie więcej , Przy suchym powietrzu można dostac ataku kaszlu . Poza tym z kaloryferów mnóstwo roztoczy gdzies się kręci :/ Ja mam oczyszczacz w domu od tamtego poniedziałku . Z początku troche się wahałam ,a le teraz przynajmniej nie budzę się z zatkanym nosem . https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-a60euw-oczyszczacz-i-nawilzacz-powietrza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor34123

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu klimatyzacja. Gdy się zdecydujesz to zobaczysz jaka to jest wygoda! Z okolic Trójmiasta doradzę ci dobrego fachowca pan Tomasz z firmy wentica.pl

Po jednym telefonie, pan Tomasz przyjechał do nas, wszystko ustaliliśmy i klima działa bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×