Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama stasia_____

zajęcia dla dzieci w Krakowie

Polecane posty

Gość mama stasia_____

Cześć Czy chodzicie z dziećmi na jakieś zajęcia np muzyczne w Krakowie. Zima nadchodzi więc chciałabym jakos urozmaicić dzień mojemu dziecku (rok i 2 miesiące). Jeżeli korzystacie z takich zajec napiszcie jak to wygląda ile kosztyuje no i gdzie. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze maluch
i szczerze to nie ciągnęłabym bez potrzeby na jakieś zajęcia. My chodziliśmy do Pozytywki (ul gdyńska) na zajęcia tematyczne i było bardzo fajnie, ale dzieci miały skończone 2 latka. Brały tez udział w akademii przedszkolaka w Pozytywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo stasia tutaj mama 6 letniej madzi,ja z moja córką chodzimy do dworku białoprądnickiego ale na zajecia plastyczne,tobie radze wybrac basen np basen korona maja tam super basenik dla maluszków,mozna nawet chodzic z kilkumiesiecznym bobasem,basenik ma metr głębokosci jest cieplusia wody a co najwazniejsze woda ktora nie szczype w oczka dzieki temu nie sa czerwone po wyjsciu,ciężko powiedziec o akurat zajeciach muzycznych dla takiego bobasa,ale napewno gdybys pobuszowała w necie cos mozna znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama stasia___
Dziekuję Wam bardzo, cos tam w necie znalazłam ale wolałam jeszcze zapyatć "bezpośrednio". Ja za basenami nie przepadam ale może dla niego sie poświęcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze maluch
ja jestem sceptycznie nastawiona jeśli chodzi o baseny. Byliśmy kilka razy i po każdym wyjściu mi chorowali. Napisze Ci autorko, ze tez mi się wydawało, ze 13 mies to takie duże dziecko, ze aż zapisałam na kilka godz do klubiku dla maluszków żeby pobyło z dziećmi itd. I jak tak pooglądałam sobie te moje pociechy to dotarło do mnie, ze jedyne czego taki smerf potrzebuje to kreatywnej mamy, która z nim klocki poukłada, farbkami do malowania palcami pomaluje na kartonie, w wannie pochlapie, bańki popuszcza. Żadne zajęcia nie są takiemu bobasowi potrzebne. Poczekaj jak będzie miało 2,5- 3 lata to wtedy takie zajęcia przedszkolne są fajnym pomysłem, jakieś rytmiki, zajęcia muzyczne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna76
Ciekawe zajęcia dla dzieci kraków z robotyki lego prowadzi akademia 18minus.pl p. Kamil Maj są dostępni też w wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłą sobotę byliśmy, jako Szkoła Nauki Angielskiego Leonardo School na terenie osiedla Fajny Dom. Zaprezentowaliśmy mieszkańcom tego osiedla, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole. Odbyły się one w plenerze - na terenie parku osiedlowego w Fajnym Domu. W zajęciach uczestniczyły dzieciaki z osiedla i ich rodzice. Generalnie rzecz biorąc chodzi o to, że przez zabawę, aktywność uczymy się najlepiej. Tak właśnie było na osiedlu. Przez zajęcia ruchowe, artystyczne, nawet kulinarne - nauka słów i zwrotów w języku angielskim wychodziła maluchom najlepiej. Zarówno dzieci, jak i rodzice z osiedla spisali się na medal. Zapraszamy do naszej szkoły na bezpłatne zajęcia i na osiedle Fajny Dom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsztaty
Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszam dzieci w wieku 6-8 lat do wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach "Wszyscy są inni". Wszelkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie na facebooku. Proszę wyszukiwać nazwy Wszyscy są inni. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam basen dla maluchów szkoła nemo, mają swoją strone int

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od grudnia ruszają w naszym żłobku zajęcia o charakterze rytmiczno-muzycznym. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do udziału w pokazowych bezpłatnych zajęciach, podczas których Rodzice będa mogli przekonać się jak ciekawe mogą być zajęcia dla najmłodszych dzieci. Zapraszamy w środę 27.11.2013 o 16.45 grupę Bobasków (dzieci od 9 miesiąca do 17 miesięcy), a o 17.30 grupę Mikrusków (dzieci od 18 miesiąca do 2,5 roku). Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wczesniejszą rezerwację miejsca do wtorku 26.11.2013 pod numerem telefonu 730010305. Więcej informacji na naszej stronie internetowej calineczka.krakow.pl w zakładce 'zajęcia dodatkowe' Serdecznie zapraszamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od grudnia ruszają w naszym żłobku zajęcia o charakterze rytmiczno-muzycznym. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do udziału w pokazowych bezpłatnych zajęciach, podczas których Rodzice będa mogli przekonać się jak ciekawe mogą być zajęcia dla najmłodszych dzieci. Zapraszamy w środę 27.11.2013 o 16.45 grupę Bobasków (dzieci od 9 miesiąca do 17 miesięcy), a o 17.30 grupę Mikrusków (dzieci od 18 miesiąca do 2,5 roku). Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wczesniejszą rezerwację miejsca do wtorku 26.11.2013 pod numerem telefonu 730010305. Więcej informacji na naszej stronie internetowej calineczka.krakow.pl w zakładce 'zajęcia dodatkowe' Serdecznie zapraszamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraaa9ta
Ja polecam zajecia w Muzeum Inzynierii Miejskiej - tzw. MIMkowe poranki. Bardzo fajne dzieciaki uwielbiaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauka gry na skrzypcach dla 3 latka. Polecam gorąco "Akademię dużego i małego skrzypka" w Krakowie. Zajęcia super! Myślałam że mój synek nie da sobie rady z takim trudnym instrumentem w tym wieku, ale to chyba ta metoda Suzuki-świetna, szczególnie dla maluchów. No i nauczycielka- p.Agata z fajnym podejściem i energią. A to link do strony: www.akademiaskrzypka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKlaudia
W połowie grudnia w Bajkoczytajce zaczynają się zajęcia z książką dla dzieci. W małych grupach będziemy czytać, rozmawiać i bawić się książką. www.bajkoczytajka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla takiego malucha najlepszy jest basen. Zajęcia taneczne, muzyczne są lepsze dla dzieci około 3 rż. Ja z moją niespełna 2 latką zaczęłam chodzić na takie rózne zajęcia jak dziewczyny piszą, rytmika, tańce - ale powiem Ci że bywały zajęcia trudne..w sensie mała nie chciała słuchać, interesowały ją bardziej głośniki czy żaluzje, niż zadania któe miała powtarzać :) Oj umęczyłam się bardzo. Gdy tymczasem 3 latki już były zdyscyplinowane i słuchały po prostu poleceń pani ... No ale przetrwałam i plusem jest to że po takich 5, 6 lekcjach mała zaczęla już ładniej reagować, w domu też chętnie tańczy, albo powtarza układy po mnie..no ale trochę mnie to nerwów kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatusiaNatusia
My chodzimy w niedzielę do Chochołwoego Dworu na bezpłatne warsztaty dla dzieci. Kacper i Ania uwielbiają tam chodzić, o za każdym razem robią cos innego, kiedys przygotowywali pizzę, teraz jest jakis nowy cykl tych warsztatów (wybieramy się w najbliższym czasie) i mam nadzieję, że będą rónie fajne :) Tu znajdziecie szczegóły: http://www.chocholowydwor.pl/AkademiaMalegoArtysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zajęcia dla maluchów między 3 a 13 miesiącem wraz ze swoimi mamami, które będą się odbywać w nowym spa solnym Tarita w Krakowie . Z okazji Dnia Matki 26 i 27 maja trening „Aktywna Mama” o godzinie 11:00 odbędzie się za symboliczne 10 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my czekamy na zajęcia z matematyki Helen Doron- MathRiders, są super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_d
Szukam jakiś fajnych zajęć dla chłopca w wieku 12 lat. Przeprowadziliśmy się ostatnio w okolice centrum i chciałam znaleźć coś dla niego, żeby nie nudził się w weekendy (wcześniej mieszkaliśmy w Hucie i tam zostali jego koledzy więc teraz w weekendy siedzi sam w domu :( Znacie coś co mogło by mu się spodobać? (nie chodzi mi raczej o zajęcia sportowe bo na takie już chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelitsme
Ja polecam zajęcia Hip hopu w szkole tańca Sempre na berka, dla dziewczynek mają balet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weronika_d jeśli twój syn lubi coś związanego z komputerami, ale nie chcesz, jednocześnie nie chcesz żeby siedział cały dzień przed komputerem to możesz pomyśleć o zajęciach z programowania dla dzieci - zajęcia polegają na budowaniu "robotów" z klocków lego, które mają wbudowany komputerek, a które później można programować żeby się poruszały, ścigały itp. Bardzo fajne zajęcia dla chłopca w tym wieku, bo mogą go zainteresować programowaniem a w przyszłości praca w tej branży daje naprawdę dobre pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_d
Gdzie konkretnie są te zajęcia z "programowania robotów"? Bo faktycznie wydaje się to ciekawe, a do tej pory nie udało mi się jeszcze znaleźć nic bardziej interesującego dla syna. I czy te klocki do budowania robotów trzeba samemu kupić? bo to chyba dosyć droga inwestycja by była? jak to w szczegółach wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weronika_d klocków nie trzeba kupować, wszystkie potrzebne rzeczy zapewniają prowadzący zajęcia :) a konkretny adres gdzie te zajęcia są prowadzone to ul. Warszawska 1/6 (czyli w okolicy Galerii Krakowskiej/ Dworca Głównego, za Akademią Sztuk Pięknych), a organizatorem tych zajęć jest Cyberpaka (tak się nazywają). Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to w Dzień Dziecka będą specjalne jednodniowe zajęcia z tej okazji (dla dzieci, które nie są na codzień zapisane na zajęcia) - można się będzie wtedy dużo dowiedzieć, zobaczyć jak to wygląda i czy synowi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_d
Dzięki za informacje :) fajna opcja z tym Dniem Dziecka, pewnie od tego zaczniemy, a później zobaczymy czy będzie fajne - jak nie to będę szukała dalej, ale jestem dobrej myśli ;) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_d
Zajęcia w Cyberpace w Dniu Dziecka były naprawdę fajne - synkowi bardzo się spodobały :D teraz myślę o zapisaniu go na zajęcia, które będą w Cyberpace w wakacje - dzięki za pomoc! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna974
Mojego 3 letniego syna przyprowadzam na zajęcia sportowe tutaj http://poloniakrakow.pl/ . Syn bawi się świetnie, potem pokazuje nam w domu czego się nauczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×