Odpowiedz na ten temat

Zaniedbalam swojego syna

• TimOnaaaa 2018.06.17 [11:40]
    Dzięki wielkie za sprawdzone porady! Z całą pewnością przydadzą mi się one usmiech.gif
    Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są.
  • alicja19aa 2018.06.17 [14:20]
    Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wielu trudności wówczas oszczędzić usmiech.gif
    Dlaczego nie miałbym mówić tego, co myślę? Dlaczego mam ukrywać swoje uczucia, uśmiechać się i mówić dokładnie takie same rzeczy, jak wszyscy.
  • gość 2018.06.17 [19:32]
  • Dupadupa 2018.06.22 [18:01]
    Jak tak to to pan ma czas na zakupy z synem? Bo ja sama nie wiem czy to taki dobry pomysł był żeby tak kaczkom powyrywać nogi. Sama dobrze wiesz o co mi chodzi, jesteś ruda to się spusc w kiblu, wiesz ja tak robiłam już
  • maciazz 2018.06.26 [15:44]
    A może lepiej zostawić ten temat specjaliście z tej dziedziny? Wydaje mi się, że to będzie dobre rozwiązanie.
    Jakże łatwo dać się zwieść, wierząc,że człowiek jest czymś więcej niż tylko człowiekiem.
  • zlyziom 2018.06.28 [11:58]
    Wielkie dzięki za ciekawe porady w tym temacie! Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to usmiech.gif
    Położyłabym głowę obok jego głowy i szepnęła mu do ucha, że utopia o świecie bez panów i klas, narodów, pieniędzy, wojen i konkurencji nadal jest najpiękniejszym marzeniem, jakie znam.
  • unit 2018.06.28 [15:46]
    Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą usmiech.gif
    Zapamiętaj: nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne.
  • tluberek 2018.06.29 [14:10]
    Niezwykle przydane porady. Jestem pewien, że wielu osobom się one przydadzą.
  • gość 2018.07.05 [13:24]
    A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
    Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji?
    NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz?
    Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas
    Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej!
    ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893
  • alcapone 2018.07.06 [12:22]
    Jeszcze nic nie stracone i nie jest za późno. Zwłaszcza, że syn jest jeszcze młody.
    Kot to wymówka dla samotnej kobiety, żeby mogła do siebie mówić.
  • rafal875 2018.07.08 [22:15]
    Temat bardzo ciężki i nieprzyjemny. Według mnie nie warto więcej tracić czasu i trzeba próbować wszystko naprawić.
    Nazywam się Katniss Evedeen. Dlaczego nie zginęłam? Powinnam nie żyć.
  • lotkaman 2018.07.10 [07:55]
    Zawsze jest czas, żeby naprawiać takie rzeczy. Nie ma co wylewać smutków w internecie, tylko wziąć sprawy w swoje ręce.
    Bo szczęście leży w oczach człowieka patrzącego na swoje życie. Nie w życiu, tylko w tym, jak się je postrzega.
  • Biss 2018.07.10 [08:30]
    Najlepiej myśleć wcześniej i unikać takich sytuacji. Potem ciężko to naprawić.
    Człowiek jest człowiekiem, bo umie kochać, a nie ma miłości bez zachwytu. Szczerego rozdziawienia gęby.
  • jarekw34 2018.07.10 [19:11]
    Nie ma co się przejmować i trzeba starać się wszystko naprawić. Takie jest moje zdanie.
    Moja matka lubiła burze - mówiła, że uczą człowieka pokory wobec świata
  • Jansky 2018.07.10 [20:15]
    Temat jak widać szeroko rozwinięty. Nic więcej nie będę w stanie tutaj dodać.
    To znaczy, że piękno bez człowieka nie istnieje? - spytała (...).
  • gość 2018.07.12 [13:24]
    Przykro, że tak uważasz.. Jeśli chcesz nadrobić stracony czas i poznać psychologiczny rozwój swojego dziecka, zabawy teatralna, jak i kiedy rozmawiać - zapraszam do rocznej szkoły na kierunku Asystent Nauczyciela Przedszkola - ROK nauki w weekendy usmiech.gif
    Więcej na facebook.pl/novacebydgoszcz - tel. 790400178, ul.Krasińskiego 2 w Bydgoszczy
    NOVA Centrum Edukacyjne
  • Krejzus23 2018.07.13 [15:04]
    Ja jestem zdania, że warto w tym temacie poszperać w Internecie. Sądzę, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.
    Czujemy to samo, tylko nasze odczucia przybierają różne kształty.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...