Odpowiedz na ten temat

Zaniedbalam swojego syna

• Krysia85 2018.09.26 [10:03]
    można zawsze odbudować relacje z dzieckiem usmiech.gif dobrym sposobem na to mogą być wspólne zajęcia, takie jak np musical usmiech.gif
  • gość 2018.09.29 [16:53]
    Trzeba wymagac od siebie
  • L35 2018.10.02 [13:59]
    Według mnie w tym temacie warto poszperać w Sieci. Bez trudu powinno się znaleźć sporo wartościowych informacji usmiech.gif
    Cały dzień chlania browarów otwiera cię dużo bardziej niż ciepłe dłonie psychoterapeuty albo wspólny różaniec
  • gość 2018.10.07 [00:09]
    O medrzec co ma szkielko, ale nie ma oka
  • gość 2018.10.07 [00:10]
    KAFETERIANIE szperaj sobie palcem w...
  • Gosiakiewicz 2018.10.08 [17:31]
    W kwestii musicalu moge pomóc - https://studiomusicalove.pl/ usmiech.gif
  • marlenamiziniak 2018.10.09 [15:09]
    Wychowanie syna to trudna sprawa smutas.gif Zrozumiałam to po 3 latach!
  • weroniczka34r 2018.10.09 [17:16]
    Tak, czytam co napisałaś i nie bardzo wiem czego ty w zasadzie oczekujesz pisząc to tutaj?
    http://www.e-rafael.pl
  • Karola mama 2018.10.13 [21:37]
    Dziewczyno brawo dla Ciebie!nie zadreczaj sie najważniejsze że dostrzeglas swoje błędy i chcesz się zmienić. Chwała Ci za to, ja na codzień patrzyłam na cos podobnego w mojej rodzinie i dzisiaj szwagierki syn 3,5roku dalej robi w pampersa kolory zna tylko z bajek nie umie się bawić, nie widziałam żeby ona kiedykolwiek siadla z nim ba podlodze zeby sie pobawić. Chlopczyk nie rozmawia z nikim tylko ciagle gdzies w biegu ,cos powie i juz go nie ma. Moja rada: Z dziećmi trzeba rozmawiac na kazdym kroku, mowic w kolko to samo co robisz, nazywac rzeczy i kolory. Z początku wydaje sie to dziwne ale z czasem wchodzi w nawyk i daje super efekty. Ja mam 2,5 roku syna który zawsze wszyatkich sie wstydził i sie chował za mna. Dzisiaj buzia mu sie nie zamyka chociaz mowi wiele rzeczy po swojemu ale mowi, i sie upomina wrecz krzyczy gdy bie slucham a on koniecznie chce mi cos powiedziec. Twoj synek jest malutki nadrobisz wszystko NAJWAŻNIEJSZE ze chcesz! Dasz rade tylko poświęć mu wiecej uwagi. Jezeli chodzi o zabawe bie kazdy to potrafi. Ale wystarczy ze bedziesz odgrywać sytuacje ktore i tak robisz na codzien. Ja sie z synem bawie w sklep sprzedaje mu owoce warzywa wszystko nazywam i dzisiaj wie jak wyglada papryka czy ogorek. Bawimy sie w gotowanie przy zabawkowej kuchni. Ogladamy ksiazki i opowiadam mu co widzę... tutaj sie nie zrazaj bo syn zamykal ksiazke jak probowalam mu cos opowiedziec ale to kwestia tego ze nie rozumial o czym ja mowilam. Jak bedziesz mowic w jezyku dziecka chętniej bedzie sluchal... fajnym rozwiazaniem jest ksiazka z dzwiekami jakie wydaja zwierzatka, nazywaj je i codziennie powtarzaj mu jak robi piesek kotek krowka czy kura. Uwierz mi ze teraz w tym wieku dziecko chlonie wiedze jak nigdy. Wyglupiaj sie z dzieckiem rob mu raczka nieboraczka, albo sroczka kaszke wazyla. Angazuj go w prace domowe czy podawanie spinaczy i bij brawo ciesz sie jak glupia. Dzieciaki chetnie powtarzaja czynnosci gdy widza taka radosc rodziców. Masz jednego syna? Dasz rade trzymam.kciuki
  • gość 2018.10.14 [09:12]
    Zaniedbala syna, to kicha
  • gość 2018.10.15 [14:29]
    jesteś koszmarną matką
  • Gosiakiewicz 2018.10.15 [17:48]
    równie dobrym pomysłem może być wybranie się na bajkę usmiech.gif tzn o ile Twoje dziecko jest odpowiednio małeusmiech.gif jeżeli tak to mozecie wybrać się do Artyzu w Szczecinie i tak obejrzeć przedstawienie https://bajgranie.pl/
  • Gosiakiewicz 2018.10.15 [17:50]
  • Apolacips 2018.10.16 [16:02]
    Popytajcie znajomych w tej materii. Sądzę, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.
    Okazje są jak wschody słońca. Jeśli czeka się zbyt długo, można je przegapić – William Arthur
  • niekochana79 2018.10.17 [00:10]
    Nie zamartwiaj się. Każdy popełnia błędy w macierzyństwie i dobrze że zdałaś sobie z tego sprawę. Twój synuś jest bardzo mały i jeszcze i z pewnością wszystko nadrobi.
    Z zabaw które mogę ci podpowiedzieć to na pewno go zainteresujesz jak np pokulacie do siebie piłkę, zaczniesz puszczać samochodziki na podłodze( przy okazji udawaj że to wyścigi)a mały na pewno dołączy do ciebie.
    Możesz rozłożyć kartki i farbki do malowania palcami. Opowiadaj jak malujesz palcem, mów co robisz, np. " zobacz teraz mama namaluje słoneczko" , idzcie razem na basen, podczas spaceru opowiadaj co widzisz i pytaj się synka, naśladuj pieska, kotka. Możesz zrobić krótki teatrzy kukiełkowy z maskotek które masz w domu, lub jak robisz makaron daj małemu kulkę ciasta i posadz obok siebie. Jestem mamą 2 dzieci i wierz mi, rozwój dziecka to nie tylko czytanie książeczek, rysowanie, itd. Na szkolne zajęcia przyjdzie jeszcze czas. Nie słuchaj komentarzy że jesteś wyrodną matką. Macierzyństwa też trzeba się nauczyć.
  • gość 2018.10.17 [09:42]
    Zarabiaj na chodzeniu! To naprawdę działa
    Nowa bezpieczna aplikacja, hit w UK
    Sprawdź sam:
    swcapp.uk/i/i926473
  • emil100 2018.10.17 [16:55]
    Moim zdaniem warto w tym temacie poszperać w Internecie. To jest dość dobre rozwiązanie.
  • antygówniak 2018.10.17 [20:51]
    Nienawidzę tych y****ych gówniaków! Dosłownie są wszędzie!
  • gość 2018.10.19 [20:45]
    Kiszka
  • Yiling Patriarch 2018.10.23 [21:45]
    I oto nadchodzi klęska 21 wieku, ktorej dopuscily sie puszczalskie babki, tepe idiotki, nieodpowiedzialne matki, dzieci w liceum lub babki dla 500+ . Nadchodzi nowe pokolenie wraz z ich mentorem telefonem w łapie. A z matki jaki wzorzec? Hmm moze imprezuja albo chodza po galeriach zamiast sie k**wa dzieckiem zajmowac... I na ch*ja wam dzieci usmiech.gif
  • debrit4 2018.10.24 [14:52]
    Bardzo przydatne porady! Dzięki wielkie, mam pewność, że przydadzą mi się one usmiech.gif
    Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę – Winston Churchill
  • Sabrinkaa 2018.10.24 [19:30]
    Serio dla ciebie nie czytanie książeczek to zaniedbywanie? Ty nie patrz co inni robią, tylko na to co dla ciebie i twojego dziecka jest dobre!! https://www.awwwards.com/medicot/favorites
  • gość 2018.10.24 [20:17]
    Dokładnie dzieci sa najważniejsze i nie można ich zaniedbywać.
    https://cutt.ly/ewZ1S
  • gość 2018.10.27 [01:21]
    Najgorszym w tym wszystkin nie jest temat, bo nie jedna kobieta to przechodzi, czesto skutek nieuregulowanych hormonow. Problemem sa oboy w chamski sposob piszacy komentarze... oceniajace autorke w negatywny sposob, zaliczajace do patologii. Ile osob potrafi zobaczyc swone bledy i sie dp nich przyznac? Ona potrafila. Brawo. Sama ich wiele popelnialam i popelniam. Najwazniejsza jest jednak samomryttka i chec poprawy. Nigdy nie nest za pozno. Wszystko mozna napraeic. A 17miesiecy to nie piec lat. Zdolnosc samodzielnej zabawy tez jest bardzo wazna, z czasem nalezy uczyc sie dzielic bo to przyda sie w przedszkolu Synek ma juz prawie trzy latka, jak ma sie teraz?
  • gość 2018.10.27 [18:53]
    Super są te wasze porady, bo pewnie zadna z was nie zwróciła uwagi na datę powstania tematu. Autorka jakis czas po założeniu tematu napisała, ze dziecko jest diagnozowane w kierunki autyzmu.
  • xDxDDDD 2018.11.04 [16:45]
    oddaj gówniaka do adopcji
  • Syllas 2018.11.06 [14:54]
    Zawsze mozesz jeszcze wszystko naprawic.
  • KURWlAK 2018.11.07 [19:18]
    aaa

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...