Odpowiedz na ten temat

Zaniedbalam swojego syna

 • Qassia 2017.11.07 [09:08]
  Wszystko można nadrobić , o dzieci trzeba dbać - to fakt , ale Jeśli czujesz, że zaniedbałaś syna na przykład przez pracę czy inne rzeczy to nic nie stoi na przeszkodzie , aby nadrobić ten stracony czas . Wszystko tak naprawdę zależy od ciebie
 • mati_012226 2017.11.07 [22:17]
  Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www*igortreneronline*pl !
  Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
  Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
  Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
  Wejdź teraz na stronę: www*igortreneronline*pl
  Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
  Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
  Wejdź teraz na stronę: www*igortreneronline*pl
  Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
  Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www*igortreneronline*pl !
 • gość 2017.11.09 [17:24]
  Przestan mi tez nikt ksiazek nie czytal ani obrazkow nie pokazywal. Sama zaczelam czytac rysowac i obrazki ogladac. Moi rodzice ciezko pracowali w polu na roli prowadzili gospodarstwo. Jak podroslam to co nieco im pomagalam np siana dla krowy przyniesc. I nie mam do nich o to pretensji. Takie zycie na wsi. Ale to nie znaczy ze ich nie obchodzilam. Przestan przezywac. W dzisiejszych czasach to dziecko plamke na ubranki jedna malutka moze miec to ci powiedza ze jestes niedobra matka. Przeciez nie bijesz krzywdy mu nie robisz. A tu na kafe to z karzdej wyrodna matke zrobia.
 • gość 2017.11.09 [18:24]
  Jestem mamą z wieloletnim stażem. Starałam się, kochałam, bawiłam, wychowywałam, czytałam, itp. ale i tak popełniłam mnóstwo błędów, bo z jednej strony urosło mi samodzielne, zaradne, przebojowe dziecko, a z drugiej samolubne, zarozumiałe, nie rozróżniające co dobre, a co złe. Nie wszystko zależy od rodziców, rodzimy się z genami, czasami nienajlepszymi i niczyja to wina. Głowa do góry. jestem z pokolenia gdzie rodzice nie bawili się, nie czytali, mieli swoje życie, a ich pociechy wyrastały na ludzi. Dzisiaj dzieci są wyrachowane, egoistyczne, rozpuszczone i nalezy mieć to w... głębokim poważaniu. Pozdrawiam gorąco i te dobre i te złe matki, lepiej mieć matkę niż jej nie mieć, chociaż niektóre głupie dzieci myślą, że lepiej nie mieć matki.
 • herex77 2017.11.17 [10:03]
  Kup mu po prostu ładne buty https://szczesliwestopki.pl/pl/c/Obuwie-skorz ane-dla-dzieci/55 zrób coś do jedzenia, spędzaj z nim czas, będzie lepiej. Zrób coś zamiast się użalać nad historią.
 • Madvarcelina 2017.11.17 [12:12]
  Moja znajoma ma córkę, która wychowywała się podobnie, i naprawdę jest zaradną młodą kobietą w tym momencie. Sama tego nie ogarniesz, musisz iść do psychologa/ psychoterapeuty dziecięcego, wypytać o wszystko i konsekwentnie wypełniać zalecenia. Chęć naprawy jest dobra, wszystko można naprawić, ale nie oczekuj, że będzie łatwo.
 • mial 2017.11.19 [11:42]
  hej
 • gość wczoraj [15:18]
  Zapraszam do siebie na transmisje http://zbiornik.tv/go/skWG
 • slowikser wczoraj [21:38]
  W 100% zgadzam się z moim poprzednikiem.
  Bez ludzkiego ciepła czuję się niekiedy taki samotny, że nie mogę tego znieść.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...