Odpowiedz na ten temat

Zaniedbalam swojego syna

• mati_012226 2017.11.07 [22:17]
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www*igortreneronline*pl !
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę: www*igortreneronline*pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę: www*igortreneronline*pl
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www*igortreneronline*pl !
  • gość 2017.11.09 [17:24]
    Przestan mi tez nikt ksiazek nie czytal ani obrazkow nie pokazywal. Sama zaczelam czytac rysowac i obrazki ogladac. Moi rodzice ciezko pracowali w polu na roli prowadzili gospodarstwo. Jak podroslam to co nieco im pomagalam np siana dla krowy przyniesc. I nie mam do nich o to pretensji. Takie zycie na wsi. Ale to nie znaczy ze ich nie obchodzilam. Przestan przezywac. W dzisiejszych czasach to dziecko plamke na ubranki jedna malutka moze miec to ci powiedza ze jestes niedobra matka. Przeciez nie bijesz krzywdy mu nie robisz. A tu na kafe to z karzdej wyrodna matke zrobia.
  • gość 2017.11.09 [18:24]
    Jestem mamą z wieloletnim stażem. Starałam się, kochałam, bawiłam, wychowywałam, czytałam, itp. ale i tak popełniłam mnóstwo błędów, bo z jednej strony urosło mi samodzielne, zaradne, przebojowe dziecko, a z drugiej samolubne, zarozumiałe, nie rozróżniające co dobre, a co złe. Nie wszystko zależy od rodziców, rodzimy się z genami, czasami nienajlepszymi i niczyja to wina. Głowa do góry. jestem z pokolenia gdzie rodzice nie bawili się, nie czytali, mieli swoje życie, a ich pociechy wyrastały na ludzi. Dzisiaj dzieci są wyrachowane, egoistyczne, rozpuszczone i nalezy mieć to w... głębokim poważaniu. Pozdrawiam gorąco i te dobre i te złe matki, lepiej mieć matkę niż jej nie mieć, chociaż niektóre głupie dzieci myślą, że lepiej nie mieć matki.
  • herex77 2017.11.17 [10:03]
    Kup mu po prostu ładne buty https://szczesliwestopki.pl/pl/c/Obuwie-skorz ane-dla-dzieci/55 zrób coś do jedzenia, spędzaj z nim czas, będzie lepiej. Zrób coś zamiast się użalać nad historią.
  • Madvarcelina 2017.11.17 [12:12]
    Moja znajoma ma córkę, która wychowywała się podobnie, i naprawdę jest zaradną młodą kobietą w tym momencie. Sama tego nie ogarniesz, musisz iść do psychologa/ psychoterapeuty dziecięcego, wypytać o wszystko i konsekwentnie wypełniać zalecenia. Chęć naprawy jest dobra, wszystko można naprawić, ale nie oczekuj, że będzie łatwo.
  • mial 2017.11.19 [11:42]
    hej
  • gość 2017.11.20 [15:18]
    Zapraszam do siebie na transmisje http://zbiornik.tv/go/skWG
  • slowikser 2017.11.20 [21:38]
    W 100% zgadzam się z moim poprzednikiem.
    Bez ludzkiego ciepła czuję się niekiedy taki samotny, że nie mogę tego znieść.
  • gość 2017.11.22 [15:37]
    Może jakieś zajęcia ogólnorozwojowe przy czynnym udziale rodzica? usmiech.gif
  • propergunjah 2017.11.27 [17:57]
    Nie martw sie, przy pierwszym dziecku nikt nie jest doskonalym rodzicem. Uczymy sie z biegiem czasu, ja tez przy corci wiele zawalilam ale juz zdolalam wiekszosc naprawic. Teraz mam trojke dzieci i duzy dom i malo mam czasu na zabawy bo caly czas tyram zeby mialy co zjesc i na siebie zalozyc i zeby bylo czysto. Moj maz sie lubi bawic z dziecmi no i tez czesto wychodzimy gdzies razem. Jesli nie umiesz sie bawic z synkiem to nie szkodzi, postaraj sie gdzies go czasem zabierac, Poza tym pomysl o zlobku i przedszkolu, dzieci swietnie rozwijaja sie wsrod rowiesnikow.
  • gość 2017.12.02 [22:54]
    Sądze ze nie miałas instyktu macierzyńskiego wysoce rozwinietego.
    A dodatkowo niestety nety kolezanki pielegnacja urody wazniejsze od dziecka.Takie są współczesne matki.
    Nie ma juz takich ciepłych matusiek ktòre nockami stały u nożek dzieciny i wpatrywały się w spiący oddech swojego maleństwa.Dzisiejsza matka to byle pozbyc się dzieciątka.Oddają babci ukraińskim nianiom,sąsiadkom a one lecą do SPA czy do koleżanki która tez podrzuciła swoje niemowle byłemu męzowi.
    Kiedys była taka piosenka Gdzie te chlopy ? Dzisiej możnaby zakrzyknąć Gdzie te mamusie?!
    A poza tym to kariera jest w modzie.DOBRY CIUCH,piękne buty piękna torebka i nowy facet najchętniej w kabrolecie.
    Płakac sie chce nad dziesiejszą młodzieżą.
  • DoraDora85 2017.12.04 [16:41]
    Więź dziecka z matką kształtuje się do 3 roku życia, ta relacja nawiązuje sie już poprzez karmienie dziecka piersią a nie butelką. Dziecko już w łonie matki czuje czy jest chciane i kochane czy też nie.
    Wiadomo, ze czasami kobiety nie mają instynktu macierzyńskiego lub potrzebują czasu, żeby zakochać się w swoim dziecku, niektóre kobiety ale i również mężczyźni wynieśli oziębłość ze swojego domu rodzinnego, bo nie zostali nauczeni okazywania uczuć. To jest trudne dla takiego dziecka, może się czuć niekochane. Ale nic straconego, jeżeli teraz masz wrażenie , że zaniedbałaś syna możesz to naprawić i zrekompensować.
  • gość 2017.12.05 [16:27]
    Ja się obudziłam około 10 miesiąca życia dziecka. Byłam skoncentrowana na jego rehabilitacji bobath i umiejętności merytoryczne mi umknęły. Stawałam na głowie, czytałam, gestykulowałam, pokazywałam i NIC. Zero gestykulacji, jedno wymęczone słowo to "tata", brak reakcji na imię, histeria w nowych dla niego miejscach, gapienie się na światło, kręcenie kołami aut. W wieku 17-stu miesięcy okazało się, że to autyzm. Nie wiem jak dalej żyć. Wcześniej każdy, nawet lekarze, wciskali mi, że ma czas, że wcześniak, że trzeba z nim wałkować. Słuchajcie zawsze swojej intuicji, nie dawajcie się zbywać ignorantom, jeżeli coś nie daje wam spokoju, suszcie głowę lekarzom.
  • gość 2017.12.07 [22:58]
    Jako kafeterianka i mama 18 m-cznego synka zalecam:
    8:00 pobudka - wspólne łaskotanie i chichoty w łóżku
    8:25 mycie - weź dwie szczotki: do zębów i włosów. spytaj dziecko: ktora myjemy żabki?
    Gdy zgadnie, pochwal.
    Spytaj do czego jest ta druga, poproś żeby pokazał i uczesał ci włosy. W tym wieku dziecko powinno już rozróżniać sprawczość przedmiotów ( szczotka do czesania, długopis do pisania, łyżka do karmienia itd)
    8:30 sniadanie - zrob dwie kanapki jedna z dżemem druga z serem albo szynka i daj mu do wyboru: która chcesz? Na co masz ochotę?
    To samo z piciem: zrob w dwóch różnych kubkach. Który wolisz?
    Dziecko w tym wieku musi mieć wybór, dzięki temu się rozwija.
    Ok 20 min : Mama popija kawkę a dziecko samo sie bawi.
    A co jezyk.gif
    10:00 zabawa z dzieckiem. Weź książeczkę i poproś żeby pokazał „gdzie jest...” i tak 100 razy aż przerobcie książeczkę.
    10:20 zabawa z piłka. Poturlaj do mnie! usmiech.gif ucz jak turlac, dużo się przy tym śmiej i chwal jak się uda.
    11:00 drugie sniadanie: ucz jeść łyżeczka
    Itd.
    Rób dziecku przerwy na samotna zabawę.
    Ja dużo uczę robiąc zwykle rzeczy: gdy rozładowuje zmywarkę mówię co wyjmuję,
    Gdy myje łazienkę tłumacze co się robi w łazience, albo jak to nazywa to co właśnie myje (wanna, lustro, kran) i do czego służy.
    Jest taki test dla dzieci, sprawdza się u psychologa co powinien dzieciak umieć w danym wieku i na ile jest ogarnięty.
    Mój potrzebuje większej uwagi bo ma obniżone napięcie mięśniowe i nieharmonijny rozwój.
    Ale tez nie zamęczam się katowaniem go nauka pokazywania, wrzucania klockow do pudełka, ustawianiem wierzy, ciąganiem za sznurek, łapaniem w dwa paluszki, jedzeniem łyżeczka itd
    Bo MAMA musi mama a nie terapeutka.
    Wszystko z głowa i umiarem! No i miłością
  • nietypova 2017.12.14 [22:15]
    Nie mów, że zaniedbałaś. Jesteś cudowną mamą, każda z nas ma chwile słabości. Niedługo pojawi się wpis na ten temat na moim blogu. Zapraszam do obserwowania przy okazji.www.nietypova.pl
    A Ty się nie poddawaj - wszystko da się pogodzić usmiech.gif
    pozdrawiam ciepło!
  • gość 2017.12.14 [23:34]
    Dlatego sie nie ozenilem. Wiekszosc dzisiejszych bab umie sie tylko bzykac z byle kim po pijaku, chlac z byle kim, tatuowac i nic nie robic.
  • Nrea 2017.12.14 [23:37]
    akurat tatuowanie i bzykanie się po pijaku mi się podoba ;P
  • gość 2017.12.17 [07:42]
    "2017.12.07 [22:58]
    Jako kafeterianka i mama 18 m-cznego synka zalecam: "
    UŚMIECHAM SIE DO CIEBIE I DO TEGO CO NAPISAŁAŚ usmiech.gif
    Fajnie ze są jeszcze takie mamy kwiatek.gif
    Ja uwielbiam te smiechy weekendowe w łóżku. Układanie klocków, zabawę że stolikiem interaktywnym, maskotkami etc.
    Nieraz jestem zmęczona i nieraz łezka się uroni ale to ze szczęścia. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech /śmiech własnego dziecka.
    Pozdrawiam cieplutko usmiech.gif
  • gość 2017.12.18 [15:24]
    Sprawdzona praca ONLINE! Bez wychodzenia z domu!
    http://imasonline.pl/user/invite/fromReferenc e/121092
  • Natalka Janicka 2017.12.20 [12:12]
    Nie daj sobie wmówić, ze jesteś złą matką, gdyby tak było to byś nie miała wyrzutów sumienia i nie chciała nic naprawiać. Nie ma matek idealnych, bo nie ma ludzi idealnych.
    Jest mnóstwo sposobów na spędzanie czasu z dzieckiem, internet jest pełen ciekawych pomysłów na zabawę itp
    Jeśli synek wyczuje, że naprawdę chcesz z nim pobyć, to z pewnością wypracujecie razem jakieś fajne, wspólne zajęcia.
    Problemy w relacjach warto też obgadać z psychologiem, serio może pomóc.
    Powodzenia, jesteś dobrą matką usmiech.gif
  • michal234 2017.12.20 [13:06]
    Moim zdaniem to jest zadanie dla specjalisty z tego obszaru tematycznego... bez dwóch zdań...
  • gość 2017.12.20 [16:53]
    https://www.facebook.com/groups/1604247316300 552/
    Grupa dla kobiet, mozna sie wygadac
  • Maciek B 2017.12.21 [21:39]
    facebook.com/wyspapelnacudow
  • gość 2017.12.22 [11:19]
    Prosze o głosy na pierwszoklasistów
    http://www.nowiny24.pl/serwisy/plebiscyty/a/j estesmy-pierwsza-klasa-glosowanie-rozpoczete-wyniki ,12777835/
    sms o treści KLASA.247 pod nr 72355 za 2,46zł
    Dziękuję
  • Antysatan 2017.12.26 [14:40]
    Zapraszam na moją stronę http://antypis.beepworld.pl/index.htm tylko tu.
    Dowiesz się jakie zagrożenie może cię spotkać ze strony
    Facebooka. To nie jest żart sprawdzaj regularnie bądź
    na bieżąco.
  • gość 2017.12.29 [17:43]
    On ma 17 miesięcy. Gorzej gdyby miał 17 lat. Czasu nie cofniesz, nie ma sensu teraz o tym rozmyślać. Po prostu zacznij działać od dziś. Jeszcze nie jest za późno.
  • gość 2017.12.29 [23:06]
    gość 2017.12.05 [16:27]
    Kochana w tak póznym wieku diagnozuje sie autyzm. Na pewno gdyby wczesniej cos dało sie zauwazyc to rehabilitantki na bank by to wychwyciły.
  • gość 2017.12.30 [08:26]
    dobry poradnik dla mam znajdziecie tutaj https://www.youtube.com/watch?v=G36-SYtOhQM&a mp ;t=6s
  • Luizaciza 2018.01.04 [16:00]
    żeby synek nauczył się ze jestem fajna mama z którą można spędzać czas- dobrze to ujelas, bo zadna z ciebie matka, to nie jest kwestia krecenia czy nie, ale czasem trzeba zacisnac zeby i robic rzeczy na ktore nie ma sie ochoty i posiedziec z dzieckiem, tez zadna ze mnie przedszkolanka, ale co moge to zrobie http://klik.do/3XFw
  • christcorinn 2018.01.05 [16:35]
    Szybka oferta finansowania
    Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy
    biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana
    Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami
    pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy
    rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud
    skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować
    (Christcorinn@gmail.com< /a>)

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...