Odpowiedz na ten temat

Zaniedbalam swojego syna

• christcorinn 2018.01.05 [16:35]
    Szybka oferta finansowania
    Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy
    biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana
    Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami
    pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy
    rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud
    skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować
    (Christcorinn@gmail.com< /a>)
  • Radykalnaja 2018.01.06 [21:55]
    Zacznij robic to, o czym pisalas, czytanie ksiazek, wspolne czynnosci w domu, spacery, w czasie ktorych moze sie wiele nauczyc.
  • gość 2018.01.08 [10:49]
    najgorsze co można zrobić dziecku to wmawiać mu że jest ponadprzeciętnym geniuszem - niestety życie pisze w większosci inne scenariusze i 80 proc a nawet 90 proc dzieci wyrastają na zwykłych zjadaczy chleba.
    Problemem jest to że na dziecko nakłada sie zbyt duży ciężar oczekiwań i ono potem przezywa frustracje jak sie okazuje że w rywalizacji z tymi zdolniejszymi wcale takie super nie jest.
    Ja nie oceniam ale wydaje mi sie że trzeba uczyć dziecko że jest także tylko zwykłym człowiekiem a wiec istotą pełną ograniczeń.
    Jeżeli ktoś chce by dziecko było zdolniejsze od rówieśników to nie wystarczy tylko aby sprawdzać czy się uczy - pozaszkolne formy kształcenia,kursy językowe,korepetycje itp zawsze procentują sęk w tym że większosć rodziców albo na to nie stać albo po prostu myślą że tanim kosztem da sie wychować ponadprzecietną jednostkę.
    Tak to nie działa. Diament aby mógł lśnić i cieszyć pięknem musi wpierw zostać starannie oszlifowany.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...