Odpowiedz na ten temat

Zaniedbalam swojego syna

• gość 2018.03.14 [21:04]
    Do pani 22:17
    Mąż jest adwokatem, a pani musiała pracować od rana do późnego popołudnia za minimalną ? Coś tu się nie zgadza w tej opowieści.
  • BodyKingA 2018.03.16 [18:30]
    Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś?
    Nie wiesz jak zacząć?
    Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie !www.igortreneronline.pl
    I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.
  • gość 2018.03.18 [11:50]
    To w serialach można nie pracować, w życiu trzeba. Nie wyobrażam sobie być na utrzymaniu męża, zreszta on nie nigdy nie proponował mi, żebym zrezygnowała z pracy.
  • fakol 2018.03.22 [13:14]
    ja mam 35 lat i uważam że jako syn byłem trochę zaniedbany (po części może z mojej strony). Dlatego teraz jako ojciec trójki dzieci staram się z nimi spędzić jak najwięcej czasu abym w przyszłości niczego nie żałował. Chociaż czasem jest ciężko poświęcić dzieciom chwilę czasu gdy trzeba iść z jednej pracy prosto do drugiej by zaspokoić potrzeby 5 osobowej rodziny.
  • gość 2018.03.22 [14:13]
    Drogie samotne Panie i samotni Panowie.....Pora wziąć sprawy w swoje ręce, zrobić w końcu coś dla siebie i znaleźć drugą połówkę! Pomoże Wam eDarling. JEST DROGO!!, bo 237 zł za 3 miesiące, ale akurat w tym wypadku jest to zaleta, bo nie będzie tu kłamu jak na innych portalach randkowych, tylko poważni ludzie i poważne zamiary. Sprawdźcie sami: https://link.do/XR31w
  • gość 2018.03.22 [14:15]
    Drogie samotne Panie i samotni Panowie.....Pora wziąć sprawy w swoje ręce, zrobić w końcu coś dla siebie i znaleźć drugą połówkę! Pomoże Wam eDarling. JEST DROGO!!, bo 237 zł za 3 miesiące, ale akurat w tym wypadku jest to zaleta, bo nie będzie tu kłamu jak na innych portalach randkowych, tylko poważni ludzie i poważne zamiary. Sprawdźcie sami: https://link.do/XR31w
  • enigma8 2018.03.22 [22:42]
    staraj poświęcać się swojej pociesze jak najwięcej czasu spróbuj znaleść wspólne zainteresowania, coś czym możesz zainteresować dziecko usmiech.gif będzie dobrze matczyna miłość jest najważniejsza
  • co za dziwni ludzie 2018.03.23 [12:04]
    gość 2017.12.07 [22:58]
    Jako kafeterianka i mama 18 m-cznego synka zalecam:
    8:00 pobudka - wspólne łaskotanie i chichoty w łóżku
    8:25 mycie - weź dwie szczotki: do zębów i włosów. spytaj dziecko: ktora myjemy żabki?
    Gdy zgadnie, pochwal.
    Spytaj do czego jest ta druga, poproś żeby pokazał i uczesał ci włosy. W tym wieku dziecko powinno już rozróżniać sprawczość przedmiotów ( szczotka do czesania, długopis do pisania, łyżka do karmienia itd)
    8:30 sniadanie - zrob dwie kanapki jedna z dżemem druga z serem albo szynka i daj mu do wyboru: która chcesz? Na co masz ochotę?
    To samo z piciem: zrob w dwóch różnych kubkach. Który wolisz?
    Dziecko w tym wieku musi mieć wybór, dzięki temu się rozwija.
    Ok 20 min : Mama popija kawkę a dziecko samo sie bawi.
    A co jezyk.gif
    10:00 zabawa z dzieckiem. Weź książeczkę i poproś żeby pokazał „gdzie jest...” i tak 100 razy aż przerobcie książeczkę.
    10:20 zabawa z piłka. Poturlaj do mnie! usmiech.gif ucz jak turlac, dużo się przy tym śmiej i chwal jak się uda.
    11:00 drugie sniadanie: ucz jeść łyżeczka
    Itd.
    Rób dziecku przerwy na samotna zabawę.
    Ja dużo uczę robiąc zwykle rzeczy: gdy rozładowuje zmywarkę mówię co wyjmuję,
    Gdy myje łazienkę tłumacze co się robi w łazience, albo jak to nazywa to co właśnie myje (wanna, lustro, kran) i do czego służy.
    Jest taki test dla dzieci, sprawdza się u psychologa co powinien dzieciak umieć w danym wieku i na ile jest ogarnięty.
    Mój potrzebuje większej uwagi bo ma obniżone napięcie mięśniowe i nieharmonijny rozwój.
    Ale tez nie zamęczam się katowaniem go nauka pokazywania, wrzucania klockow do pudełka, ustawianiem wierzy, ciąganiem za sznurek, łapaniem w dwa paluszki, jedzeniem łyżeczka itd
    Bo MAMA musi mama a nie terapeutka.
    Wszystko z głowa i umiarem! No i miłością
    --------------------------------------------------------- --------------------------------to jest tresura , a nie wychowywanie.... jakie to smutne
  • Dreedlord 2018.03.31 [13:18]
    Masz ogromną ilość czasu, żeby to wszystko naprawić. Nic nie jest jeszcze stracone, głowa do góry.
    Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia
  • gość 2018.04.06 [21:27]
  • natalia_aa 2018.04.07 [11:12]
    bądź po jego stronie zawsze. On musi się czuć przy tobie bezpiecznie do tego stopnia aby ci mowił o wszystkim. Musisz być dla niego pewnego rodzaju przyjaciółką usmiech.gif zrób wszystko aby w twoim towarzystwie czuł się po prostu dobrze. Nie jest to proste ale.. warto
    Novobello.pl | Galanteria skórzana, Torebki, Zegarki
  • 7dymek7 2018.04.08 [21:31]
    Nie ma co się użalać nad sobą. Wszystko da się naprawić, nic straconego.
    Życie jest uporczywym mocowaniem się z siłami, których nie pojmujemy
  • gość 2018.04.09 [10:44]
    Witam. Ciekawa dyskusja. Szkoda tylko, że trochę za dużo spamu i każdy, nawet czterolatek, może mieć do niej swobodny dostęp. Przydałoby się obowiązkowe minimum rejestracji...
  • gość 2018.04.12 [11:00]
    HALO, HALO TARNÓW!!
    Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą?
    Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne!
    Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny!
    Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie 
    Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893
  • elwirra_lis 2018.04.15 [13:53]
    walcz o niego.
  • elizabellka 2018.04.15 [16:05]
    napraw to. To takie najważniejsze rzeczy w życiu
  • katarzynapaw11 2018.04.15 [18:43]
    oj ja chyba mam ten sam problem. Póki te nasze dzieci są małe trzeba to odkręcić
  • gość 2018.04.15 [23:10]
    A ja Ci powiem tak. Nie słuchaj tych co mówią że zrobiłaś źle i tych co twierdzą że zrobiłaś dobrze. Masz rację - zaniedbałam SWOJE OBOWIAZKI. W życiu tak małego dziecka ważna jest dla niego twoja bliskość. I nie chodzi tu tylko o to aby pilnować żeby nic mu się nie stało. Po 1 to trzeba z dzieckiem się bawić ALE też pozwolić mu bawić się samemu żeby wiedział żeTy też masz inne zajęcia jak opieka nad domem i wgl. Po 2 czytaj dziecku choć jedną bajkę dzienni, najlepiej przed snem, weź go do lozka, powiedz że teraz jest czas dla was, że ty będziesz mu czytać a on niech zamknie oczka i wyobraża sobie to wszystko oczko.gif musisz zrozumieć że to tylko dla jego dobra. Dzieki temu Dziecko pozniej w szkole nie będzie "dzikie". Będzie chętnie bawić się z dziećmi, będzie z nimi chętnie współpracować, i z innymi ludźmi. Musisz go tego uczyć. Ja mam 1,5 miesięczne niemowlę. Często biorę go na rączki, chodzę po domku, pokazuje rybkę , podchodzę do okna i mówię co tam jest. Wiem że on jeszcze nic nie rozumie, ale odczuwa moja obecność, mój spokój w głosie i wgl. A nawet jak tak mówię do niego to wydaje różne głosy jakby chciał mnie naśladować. oczko.gif Wychowanie nie jest łatwe, nie można z dziecka zrobić mami synka/ córki, ale nie można też spowodować żeby dziecko było zdane same na siebie, bo są rzeczy których sam się nie nauczy oczko.gif potem w przyszłości nie będzie umiał, ani posprzątać po sobie ani nic. Także bierz się od jutra do roboty, złap z nim kontakt, zacznijcie wspólnie na nowo. Nie od razu będzie efekty ale z czasem na pewno. Gwarantuje oczko.gif
  • gość kubuś 2018.04.29 [00:49]
    Ja też zaniedbałem swojego syna.. Najgorsze jest to że nie mogę się przemóc z tym przez pojepaną mamusię pechowiec.gif Jak się okazało.. Kocham go serduszko.gif
  • kniec89 2018.05.02 [16:52]
    Całkowicie się zgadzam z poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć usmiech.gif
    Nie otarłam łez po zamknięciu książki, tylko płakałam jeszcze wiele lat.
  • gość 2018.05.02 [20:38]
    easyurl.net/filmyonline
    Najnowsze filmy online botoks, kobiety mafii i wiele innych ZA DARMO
  • gość 2018.05.02 [23:59]
    Przeczytałam tylko autorski post, nie czytałam całego wątku. Co za brednie. Normalna matka, jakich wiele
  • Zuzaszpaknatak 2018.05.11 [11:11]
    Tyle hejtu i jadu, że aż chce się skomentować "witamy w Internecie". Jeszcze nie jest za późno na zmiany, zajmij się teraz jak możesz!
    Najlepsze gadżety reklamowe? Agencja reklamowa Tech-Media
  • AdrianMonk 2018.05.12 [18:25]
    Fajnie, dzięki wielkie za porady, przydadzą mi się usmiech.gif
  • PioEustachy 2018.05.14 [11:05]
    Super, dzięki za ciekawe porady. Z całą pewnością mi się przydadzą usmiech.gif
  • MaGiKaa 2018.05.14 [12:00]
    Myślę, że bardzo przydatne są te porady usmiech.gif Dzięki wielkie oczko.gif
    Gdyby bogowie chcieli, żeby ludzie latali, daliby wszystkim bilety lotnicze.
  • KarLa19aaa 2018.05.14 [12:16]
    Wygląda to naprawdę całkiem nieźle oczko.gif Dzięki wielkie za porady, przydadzą mi się usmiech.gif
    Są ludzie, którzy odbierają innym pieniądze.
  • gość 2018.05.14 [12:35]
    musi odczuc, ze jest kochany i wartosciowy. podobno przez brak przytulania we wczesnym etapie rozwoju pojawiaja sie zaburzenia... nie kazda matka kocha swoje dziecko, maja, ale jest sobie takim meblem albo sa wazniejsze sprawy.
  • grepman 2018.05.14 [13:16]
    Dzięki za porady usmiech.gif Przyda mi się to z całą pewnością usmiech.gif
    Nie zasady, lecz indywidualności rządzą światem
  • kapal19 2018.05.14 [14:05]
    Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
    Świat jest już wystarczająco smutny. Nie pogarszajcie sytuacji.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...