Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betacia

zatrucie ciążowe

Polecane posty

Dziewczyny jestem w 39 tygodniu i od 4 dni zaczeła puchnąc mi prawa stopa ,wczoraj mierzylam cisnienie miałam 110/90 szwagierka nastraszyła mnie ze to moize byc zatrucie ciążowe żebym zrobiła sobie badanie moczu czy mocz musi byc z nocy do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak musi byc. tzn wiadomo ze w nocy kobieta w ciazy korzysta z toalety ale musi to byc mocz jak jestes \"na czczo\".sluchaj ale gdybys miala zatrucie to cisnienie byloby wyzsze a poza tym ty chyba nie dlugo rodzisz prawda? nie sluchaj kolezanki tylko zrob badanie i idz do lekarza bo moze lada dzien bedziesz rodzic. kazda ciaza jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betacia ja jak byłam w ciazy to od ósmego miesiąca strasznie puchłam ,nogi ręce i wcale nie miałąm zadnego zatrucia to może byc poprostu ucisk na jakies naczynia ktore powoduja obrzeki,no ale tak jak napisałam poprzedniczka idz do lekarza to się uspokoisz :) i zycze szczesliwego rozwiazania:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie również puchną nogi, ale tylko po południu i po duzym wysiłku, np. po długim chodzeniu. Ale cisnienie mam dobre, białka w moczu nie mam (robiłam badania), nie mdli mnie i nie wymiotuje. Lekarz powiedział, że to taki urok ciąży oraz że spowodowane jest to zatrzymaniem wody w organizmie. Znajoma również nastraszyła mnie zatruciem ciążowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez puchłam, ale to przez to, że zbierała mi się woda w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×