Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zauważyłam że jak matka się młodo puściła i urodziła to jej dzieci też sa takie

Polecane posty

Gość gość

puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestes w bledzie moja jak w swoim czasi wczesnie wyszla zamoz miala17 l jak mnie urodzila ojciec 14 lat str mieli temp sex co noc a ja str kawaler prawiczek po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka urodziła mnie, jak miała lat 18, a ja swoją córkę w wieku 32 lat, przyjaciolki matka tez miala 18, a przyjaciolka 29 rodząc syna; matka kolezanki z podstawowki miala 17, kolezanka 26,więc ta twoja teoria to wiesz- o kant d**y potluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście, to znam może kilka takich przypadków, ale nie można twierdzić, że wszyscy postępują według tego schematu. Dużo zależy od rodziców, tego, w jaki sposób zajmują się dzieckiem i jakie wzorce im przekazują. Jeśli dzieci widzą, że rodzice w ogóle się nimi nie zajmują, tylko wolą towarzystwo nowych wujków lub cioć, to może tak być, że te dzieciaki będą powielać ich życie, zachodząc w ciążę, a nie mając jeszcze ukończonych osiemnastu lat. Wychowanie dziecka spoczywa na rodzicu, a nie - na szemranym towarzystwie, klubach, dyskotekach, czy internetach. W życiu różnie bywa. Nie każda kobieta, która urodziła, mając kilkanaście lat, będzie, z góry i definitywnie, złą matką. Wszystko zależy od wsparcia rodziców, dalszej rodziny, a przede wszystkim - od wsparcia ojca dziecka, bo przecież on też przyczynił się do powstania tej ciąży. Wiek, jeśli jest się nad wyraz dojrzałym, nie ma znaczenia. Wszystko zależy od podejścia do pomocy swojemu dziecku i wnukowi. Nie każda młoda matka, to, jak to się mówi, patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jej pewnie chodzi o to, że jak ktoś urodził w wieku 17 lat, to jej córka też tak na pewno urodzi. Syna się nie liczy, bo on nigdy w ciąże nie zajdzie i zawsze może się wyprzeć jak zaleje formę. Ciąża po 30stce świadczy o dojrzałości i braku puszczalstwa. Buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chodzilo ze jako syn nielatalem za babkami pr wszyscy z klasy juz zonaci nie tam po15 l ale pszed 30 siepozenili normalnie mnje choc nic niebrak 178 85 kg 15w zwodzie 5 cm sr niemam smialosci do kobiet a wiem ze niejedno mugbym zadowolic jest cos zemno tr nietek ale ****atorem po zabawach niebylem nielatalem za spudniczkami jak niektuzy i mysle tak juz zostanie taki moj los nieda sie tsk latwo zmienic natury tej k***wskij niestety i tej mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chodzilo ze jako syn nielatalem za babkami pr wszyscy z klasy juz zonaci nie tam po15 l ale pszed 30 siepozenili normalnie mnje choc nic niebrak 178 85 kg 15w zwodzie 5 cm sr niemam smialosci do kobiet a wiem ze niejedno mugbym zadowolic jest cos zemno tr nietek ale ****atorem po zabawach niebylem nielatalem za spudniczkami jak niektuzy i mysle tak juz zostanie taki moj los nieda sie tsk latwo zmienic natury tej k***wskij niestety i tej mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×