Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawsze powinien byc partner przy każdym badaniu krocza i porodzie!

Polecane posty

Gość gość

Dzisiejszy program SPRAWA DLA REPORTERA Jaworowicz pokazała jak postepuje cześć ginekologów ! Gdy zmarło dziecko w brzychu matki z winy ginekologa to potem fałszowano kartoteki i w drugi przypadku po cc rozeszły sie szwy i wyszly jelita po powrocie do domu .Byli dwa razy w szpitalu nic nie zrobili a w programie chamski chirurg zastraszał pacjentki zbydlęcenie lekarzy. Dlatego zawsze z osobą bliska na kazde badanie gdy wyprasza to zbok ginekolog! ...Ginekolog zgwałcił pacjentkę? Kobiety ostrzegały się przed nim w internecie Małgorzata Moczulska 19.02.2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze starym do proktologa chodzę, nie będzie mu w d***e grzebać beze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ten program przerażający. Chodzę z mężem na badanie palpacyjne. Również będzie przy porodzie bo CC nie chcę. Prymityw lekarz który brał udział. Wiadomo w jaki sposób można bronić przestępcę ginekologa. A sprawa idzie ku przedawnieniu by nie spadł włos z głowy ginekologowowi. A ty gość 00.15 sobie żartujesz debilu. Gdybyś widział program to byś zboczeńcu nie pisał bzdur bo ubliżasz tym pacjentom które są przez ginekologa wrakami życiowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ten lekarz w programie bronił tam tego gina, że to niby nie zagrażało życiu tej pacjentki. Gdyby męża nie było w domu to ta kobieta wykrwawila by się na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*tamtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widziałam ten program. Nie wiem co mają faceci przy badaniu do tematu ale ten lekarz z programu to WIELKI chirurg bardzo szanowany i utytułowany. A ja dziada znieść nie mogę. Jest ekspertem od wszystkiego w każdej sprawie, nie tylko medycznej. Zawsze tylko drze mordę. A w sprawach medycznych to się rzygać chce jak on zawsze broni tych konowałów i oczywiście niewinnych. I zawsze ten sam tekst "komplikacje się zdarzają nawet przy wycięciu wyrostka". A dziś to przeszedł samego siebie stwierdzając, że wywalone flaki na wierzchu z brzucha wcale nie zagrażają życiu. No k***a :/ krew człowieka zalewa. A jaki był oburzony na stwierdzenie w liście tej kobiety, że lekarze to szajka. Bo przecież są szajką i kryją się nawzajem. Jednej z tych kobiet zabili dziecko a on się oburza na coś takiego? Bandyci! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.20 ty jesteś kolejnym obrońcą tych nieuczciwych lekarzy. To jak on jest wielki "CHIRURG"to ja dziękuję za takich lekarzy. Dlaczego nie ma w Polsce statystyk zgonów podczas porodów rodzacej i noworodków by nie przerażać pacjentów. A "obecność partnera przy badaniu i porodzie" jest ważna chyba bo sie troszkę liczy lekarz ze świadkiem. Chyba że dla ciebie zboczeńcu zgwałcenie pacjentki to przyjemność? Również oglądałam program i jak możesz ośmieszać się że wszystko było w porządku. Do autorki wpisu mały szczegół : program leciał 01.12 2018 Sprawa Dla Reportera Pani Jaworowicz. Brak słów nie tylko na zachowanie bydkaków lekarzy łacznie z tym wielkim chirurgiem jak Sądu by sprawie łep ukręcić i stojacego ponad prawe lekarza nie sądzi ! Dlatego dziewczyny dziesięć razy sie zastanowcie nad cc bo jest to DUŻE ryzyko zdrowotne. A jednak poród naturalny gdy nie ma na prawdę zagrożenia życia z mężem jest najlepszym wyjściem. Wiem z własnego doświadczenia bo dwie godziny po porodzie chodziłam pomimo szycia przy którym również był mąż. Naprawde jak mozna tak bestrzelnie będąc lekarzem ignorować krzywdę zrobioną przez kolegów. Zamiast bić się w piersi i PRZEPRASZAĆ to zastraszenie przez chirurga że ubliża lekarzom a mówiły tylko fakty takich mamy lekarzy. Wcale się nie dziwię że z kastą sędziowską robi się nnareszcie porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.20 sorry nie doczytalam twego artykulu do konca bo sie wkur...am ze bronisz hycla lekarza jeszcze raz Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ten post nie jest po to,by coś rzeczowego przekazać tylko po raz kolejny,wielokrotnie wklejać ten sam post pewnego kafetyryjnego zboka o obecności męża przy badaniu c*i*pki.Tak ten małolat się wyraża,dziś "krocze" hehe. To provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.50 jakia prowokacja skoro widziałam program i tak było jak pisze dziewczyna. Dla ciebie nie liczą sie fakty to kim ty jesteś,? Jednym z tych wielki lekarzy co krzywdzą bezkarnie pacjentki,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ci że nie rozumiesz prostego tekstu. Po prostu jesteś tępy. Pisze wyraźnie że ważna jest asekuracja męża przy badaniu nawet cipki ( by Cię nie zgwałcił ) i porod naturalny by nie skończyć jak pacjentki w programie. To takie trudne dla ciebie by pojąć. To niebłaźnij sie i nie rób debilnych wpisów że to prowokacja bo porównujesz się to tego kretyna chirurga i ginekologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest prawdziwy,ale wklejony przez znanego tu prowokatora o obecności niby męża przy każdym badaniu cip*ki. Z dwa lata już to wkleja.Program tv jest tylko pretekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie taka tragedia jest pretekstem nie bądź żałosny. A to że ktoś magłaśnia takie dramaty to chwała jej za to. Ale jeszcze za mało naglasnia skoro dalej sie dzieją takie tragedie. A tak w sumie o co tobie chodzi? Skoro jest "pretekst " do nagłośnienia do chyba dobrze. Bo nie jesteś zwyrodnialcem by to było tuszować i nie przestrzegać inne dziewczyny przed zagrożeniami jakimi niosą cesarki czy badanie ginekologa który może wszystko gdy jest sam z pacjentom. Tylko nie pisz jak tu czytałam że" to lekarz " to może gwałcić i umierać. Należy uświadamiać i też będę robiła to że ma dxiewczyna prawo do obecności chlopaka przy badaniu czy zabiegu. Prawo Pacjenta 2008 r art 21 z późniejszymi zmianami w 2011 r które jednozmacznie stanowi że zewsze decyduje pacjent poza wyjątkami jak doczytałam np. Gdy w placowce swiadczącej usługę jest zagrożenie epidemiologiczne np." Ptasia Grypa " wtedy jest zakaz odwiedzin ,nie że sobie wymysli lekarz dla swoich potrzeb. Lub zagrożenie zycia czyli tzw. Reanimacja pacjenta i gdy przy zabiegu zastosowano znieczulenie ogólne "uśpienie " gdy cc jest robione przy świadomośc***acjrntki tzw. Blokadzie ma Prawo do obecnosci osoby bliskiej. A placówka musi mieć odzież sterylną dla osoby bliskiej za którą ma prawo pobrać nie wygórowaną odpłatność. Bo lekarz wypraszajacy osobę bliską decyduje za pacjenta czego nie wolno robic bo są konsekswncje Prawne gdy nagra nawet bez wiedzy lekarza i złoży pozew odszkodowawczy nawet dołączając Kodeks Etyki Lekarskiej punkt 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No właśnie nie jestem :/. Sk***y/synów znieść nie mogę. A ten "wielki lekarz" sam zaszył kiedyś szmatę w brzuchu pacjenta. Kiedyś uśmiercił kobietę bo nie rozpoznał sepsy u kobiety. Poczytać sobie co nieco można na Internecie. Zresztą do tej zaszytej szmaty przyznał się sam. Niestety takich mamy lekarzy w Polsce. Nie ma nas kto leczyć. Sama byłam świadkiem jak kobietę prawie by zabili. I co? Wszystko rozeszło się po kościach. Nawet słowem się nie zająknęli. Nabrali wody w mordy. U mnie też były komplikacje po operacji wynikające z błędów szpitala. Kiedyś w********m się na jednego i powiedziałam jego bezpośredniemu przełożonemu co o nim myślę. Tylko spuścił głowę i udawał, że nie słyszy. Oni są naprawdę kryjącymi się bandytami. A ten chirurg z programu zawsze atakuje ludzi kiedy przychodzą ze skargą na lekarza. ZAWSZE. A przecież jak ludzie tam idą to już jest tragedia śmierci lub takiego kalectwa, że aż przykro patrzeć. Kiedyś przez telefon też próbował się mądrzyć, ale go zagłuszyli. He he. Jedna tylko matka mu się nie dał. Była tak waleczna, że nawet on spasował. A zabili jej syna. Innym razem ludzie zaskarżyli lekarza też o spowodowanie śmierci. To wszyscy się na nich rzucili w tym studiu łącznie z tymi adwokatami (bo to też kolesie) , że po co od razu do sądu o odebranie uprawnień. A ja uważam, że tak powinno być. Odbierać uprawnienia konowałom. Wtedy nie byłoby tyle tragedii. Bo ci już by nie leczyli a też może i pozostali by się bardziej przykładali do swojej pracy. Niestety dla lekarzy ludzkie życie jest niczym. Za dużo spędziłam czasu w szpitalach i za dużo widziałam. Ale żeby uwierzyć jaki oni naprawdę mają stosunek do pacjenta trzeba to zobaczyć na własne oczy. Bo normalnemu człowiekowi w głowie się nie mieści, że tak można traktować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 20 % lekarzy jest geniuszy około 40 % lekarzy jest kumatych a reszta do łopaty bo uśmiercają pacjentów! Dlatego nigdy nie wiadomo na jakiego trafisz? Gdy na dzień dobry powie do osoby bliskiej że pan czy pani wyjdzie to jest lekarzem mającym coś do ukrycia i nadającym się do łopaty zwykły zboczeniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak popieram autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo wielu lekarzy są popaprancami! A jak się ma kogoś swojego ze sobą to muszą uważać by nie d*******y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosząc się do autorki to moja babcia również mówiła jak ty "jak dbasz tak masz " dlatego druga połówka jest obecny i stoi przy mnie trzymając za rękę patrzy na ręce lekarzowi przy badaniu naszego gniazdka miłości. I nigdy się nie boję złych zamiarów ze strony ginekologa bo na to moja asysta by nie pozwoliła. Przy porodzie również pomagał mi to przeżyć nawet szycie krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tam faceta brakuje wszędzie się wpierdzielają i to jeszcze na poród ich zapraszać tylko by przeszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdać się na kaprysy personelu medycznego który jest coraz gorszy gdy nie ma bata nad nimi. Ja miałam przy porodach i to nie przeszkadza chyba że jesteś z personelu medycznego i nie chcesz kontroli męża bo masz słabą wiedzę medyczną. Gdy zrobisz błąd to niema światka to cię rozumiem ale ja samej bez męża się nie widzę przy porodzie czy badaniu bo coraz częściej sie słyszy o molestowaniach czy g***tach przez ginekologa! A powiedz prawdę w czym ci przeszkadza mąż pacjentki przy porodzie czy badaniu cipki? Ja jestem normalna nie ta co miała kilkoro dzieci i mąż jej nie widział nago ale wszyscy z personelu medycznego miało prawo do intymności takie średniowiecze które byś ty chciał wprowadzić! Wiem że Cię przeraża obecność osób bliskich czyli świadków badań cipki czy porodu bo teraz po zapoznaniu sie z materiałem " sprawa dla reportera P. Jaworowicz "normalna rodząca dbająca o zdrowie dziusia i swoje będzie NAPEWNO Z PARTNEREM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do kobiety ginekologa , zawsze chodze z siostra siostra trzyma mnie za reke i patrzy czy pani gin nie robi mi przypadkiem palcowki i nie masuje mojego guziczka rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie odwrotnie, i mój ginekolog i lekarze w jednym z lepszych centrów ginekologii[dostałam tam skierowanie]położyli lachę na moim 8 miesięcznym płodzie. Fakt, był to trudny przypadek i faktycznie byłby to cud gdyby się udało. I odezwał się w pewnej chwili na łączach lekarz z Bydgoszczy, podał inne wskazówki, spróbujcie, jak nie pomoże to i nie zaszkodzi. Pomogło, dzisiaj możemy cieszyć się 3 letnim dzieckiem, które tylko nieco od rówieśników odstaje, ale szybko nadgania niedoskonałosci. Trudno jednak podołać opóznieniom, kiedy prawie 2 lata dziecko w szpitalu przebywało i 6 operacjom zostało poddane. Przy moich badaniach mąz był, ale co z tego? Mąż zapatrzony w moje krocze, ja w męża i nie docierało do nas, że coś może być nie tak, a lekarz ostrzegał. Już nigdy z mężem, chodzę sama i słucham, pytam, mąż moźe mnie w domu dogłebnie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"coraz częściej sie słyszy o molestowaniach czy g***tach przez ginekologa" Ty to to masz faktycznie albo jakąś traumę albo dziwne urojenia o tych gwałtach, bo ja o niczym takim nie słyszę. Jeden był przypadek ginekologa który w narkozie zgwałcił pacjentkę, ale ludzie nie tylko ginekolog może to zrobić. Nie tylko on podaje silne znieczulenie. Zwykły dentysta też to może zrobić. Natomiast obecność osoby trzeciej w szpitalu przy takim porodzie to już inna kwestia. Personel faktycznie to chamstwo nad chamstwami. Jak jest ktoś trzeci to teoretycznie zawsze pozostaje jakiś świadek. Chociaż jak chcą coś zatuszować to świadek nie świadek zawsze im się to uda. Tyle tylko, że mogą się "lepiej" odnosić do takiej pacjentki. Bo nigdy nie wiadomo jak krewny zareaguje. Kobieta to jest obolała i bezbronna a chodzący krewny to już inna kwestia. Tym bardziej że ludzie w obronie swojego bliskiego potrafią być nieprzewidywalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co wam tak zalezy zeby maz was ogladal przy badaniu u gyna?to jakas gra wstepna z niedoszlym trojkacikiem?dla mnie by bylo upokarzajace, czulabym sie jak towar.I kto rozmawia z lekarzem, wy czy wasz partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też tego nie rozumiem, po co mi chłop w gabinecie. Jeszcze ok jak chodzi o usg w ciąży ale badanie krocza? Jak wam przeszkadza chłop ginekolog to chodźcie do kobiet. W poczekalni może posiedzieć ale w gabinecie? Z opiekunem to wchodzi do środka albo dziecko, albo osoba starsza, albo ktoś ciężko chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'59, "...nasze gniazdko miłości ..." (krocze). No turlam się z określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba która to pisze jest trolem albo ma coś z bania. Ginekolog ogląda tysiące obrzydliwych peezd i wierz mi że twoja jest mu obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że pisze i uświadamia inne dziewczyny. A ty dlaczego jej nie lubisz bo jesteś zwyrodniałym ginekolog. Również mam faceta przy badaniu i porodzie jestem dlatego spokojna. Debilu nie ważne kto pisze lecz co pisze. Ale jedno co mnie poraża u większości lekarzy chamskich gotowych nawet zgwałcić to to ze nie zna to bydło słowa dziękuję !!!! i przepraszam !!!!zwykła dzicz . Tylko ci lekarze szanują pacjenta i obecność osób najbliższych którzy byli w krajach cywilizowanych jak UK Niemcy Francja itp.... Była taka sytuacja na poczekalni gdzie nie byla para zdecydowama pójść razem ze względu na bezprawne wyproszenie tej osoby. Wyszedł ginekolog i poprosił pacjentkę do badania a chłopak siedział. Spytał czy są razem w swerze intymnej. Powiedział to zapraszam oboje szok dla zacofanych par. Powiedziała dziewczyna myslalam że pan wyprosi. Ginekolog odp. To pani decyduje kto jest i gdzie stoi przy badaniu nie ja bo to pani intymność a nie moja. Reszta par wchodziła razem na badania cipki. Widm ze ten zbok ginekolog będzie mnie krytykować za wypowiedź bo obecność mu przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty faktycznie kobieto masz coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem to są lekarze konowały, bez wiedzy, umiejętności i jeszcze chamscy a nie jacyś zmyśleni gwałciciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×