Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcefasolki

Zejdę w ciążę do końca roku

Polecane posty

Gość Chcefasolki

Witam kochane Zakładam temat moze ktos dołączy i będziemy sie razem wspierać. A wiec tak rok temu poronilam, od 4 cykli staramy sie z mezem o dzidziusia i jak na razie nic sie nie zapowiada ze sie udalo tym razem. Okres za 5 , nie wytrzymalam wczoraj zrobilam test ale nic nie pokazuje.. Nie wiem czy robic sobie nadzieje, ze jest jeszcze szansa ze okres sie jednak nie pojawi. ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakrecaj sie bo tak w ciaze nie zajdziesz bo sie zablokujesz psychicznie. A znasz powod poronienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest kilka aktywnych tematów , po licho nastepny? zeby zaistnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, że test mógł być zbyt wcześnie wykonany. Omawiaj może takie tematy z mężem, bo w końcu to wasze dziecko, a nie nasze. Natomiast jeśli mąż ma już dość nawijania z tobą bez przerwy o dziecku, to wyżej ktoś słusznie zauważył, ze jest już mnóstwo takich tematów, więc leć tam zamiast zakładać nowy, nudny i oklepany do porzygu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne staraczki , plaga jakaś, bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcefasloki
Wiecie dziewczyny jezeli temat wam nie leży to po co sie udzielac? Co do poronienia to " tak sie czasem dzieje " tyle lekarz mi powiedzial.. Z pkt medyczego oboje jesteśmy zdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz te same tematy wiec tam pisz ale jak ktoś mowi o przyszłym dziecku "fasolka", to z psyche nie wszystko dobrze. Idż do marketu i kup sobie fasolkę Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co czujesz. Dwa tygodnie temu byłam w takiej samej sytuacji jak Ty teraz. Pozytywny test wyszedł mi 4 dni przed okresem. W którym tc poroniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcefasolki
A kto mowi na dziecko fasolka? Poronilam w 8 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień partnera i zaskoczysz odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poroniłam w 19tc. Jak dostałam zielone światło to w pierwszym cyklu zaszłam w kolejną ciąże. Tylko że ja nic nie planowałam, nie liczyłam po prostu się nie zabezpieczalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,że założyła nowy temat bo tamte są stare i mają kilkadziesiąt stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki był powód poronienia w 19 tyg? O ile na początku to rzeczywiście się zdaza i wcale nie musi mieć konkretnej przyczyny tak w 19 tyg coś musiało się już zadziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'29 rok 2018 i to niby stary temat? a cóz ma do tematu ilość stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam powodu poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooscinnie
I dobrze, ze nowy temat bo tam az ciezko się połapać. Jak komus nie pasuje to po co komentowac Zawsze mnie to zastanawia jak to jest ze kobieta kobiecie wilkiem...l Trochę empati i kultury a żyło by sie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooscinnie
19tc to na prawde musialo być straszne współczuję. A jak zaszlas w kolejna ciaze to lekarz przepisał ci jakieś leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
empati-i (2 i) żyłoby ( łącznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćooo
I o tym właśnie mowa. Po co sie czepiać tak,ułożyło Ci? Poczulas sie lepiej jak komus wytknelas błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było straszne, nie życzę tego nikomu. Obecnie jestem w 6 tc, strasznie się boję że sytuacja się powtórzy. Pierwsza ciąże donosilam bez żadnych problemów, lekarz uznał że to mogła być jakaś infekcja, bądź wada genetyczna mimo że usg w 13 tc wyszło dobrze. Teraz nic mi nie przepisał, bo według niego niema takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooscinnie
Współczuję.. :( ja właśnie mam tak teraz , ze z jednej strony bardzo chciałabym zajść w ciążę a z drugiej strony panicznie sie tego boje, ze sie to powtórzy i stracę kolejna ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×