Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na wesele, disco polo

Polecane posty

Gość gość

Witam Poszukuję zespołu na wesele. Chciałabym, żeby w zespole była kobieta i saksofon obowiązkowo! Repertuar - disco polo. Najważniejsze, aby nie robili długich przerw między piosenkami i żeby dobrze potrafili poprowadzić biesiadę przy stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już współczuję tym nieszczęsnym gościom... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takiej muzyce najlepiej goscie sie bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taaaak... jasne... Może twoja rodzina, przyzwyczajona do wiejskich potupajek na klepisku w remizie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'gratuluję' gustu muzycznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenka wez. 18 tys bierze za jeden utwor:) ach twe oczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje gusta pozostawcie sobie, jeśli nie znacie zespołu to się po prostu nie wypowiadajcie. Zbędne są takie komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie wszyscy goście będą bez gustu? Wątpię. Przynajmniej te 10- 20% nie będzie głucha. Ja bym czegoś takiego nie zniosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło k***a ale komentarze współczje gustu, wiejskia potańcówka itp... Widzę że wszedłem na forum wybitnych intelektualistów i znawców muzyki. Hmmm doborowe towarzystwo. Nie ma nic bardziej żałosnego niż poprawianie sobie samooceny poprzez komentarze w necie, jeszcze na forum. No są ludzie którzy w życiu codziennym odnoszą same porażki to w necie muszą sobie poużywać i poczuć się lepszymi. Muzyka jak każda inna, Polskie wesele to przede wszystkim radość. Trudno żeby były grane przeboje erica claptona którego osobiście uwielbiam. Ja byłem na weselu rok temu, i powiem tak włąsnie para młoda posiliła się na sztuczność i zamówili zespół który grał jakiś Jazz, potem dopiero jakiś enej, zakopawer, no ale to wszystko nie było to. Było sztywno i nudno. Nie zrób tego błędu nawet jeśli ktoś jest kto nie lubi disco polo. to jak wypije to będzie się świetnie bawił nie ma lepszej muzyki do wódki, do rodzinnych biesiad i tyle. Prosta Polska muzyka do tańca. Jak chcesz żeby ci ktoś pomógł musisz podać region z którego jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie mówcie mi, że wódka disco polo i jedzenie mięsa to prymitywne wesele. To jest część Polskiej tradycji i powiem tak wole prymitywne picie i tańce przy disco polo . Niż udawanie chuj wie kogo i iść spać o 1 w nocy. Na szczęście normalnych ludzi w tym kraju jest większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam lubię potupajki przy disco polo jak jestem na weselu gdzieś, lubię nawet wypić alkohol na weselu och jakie to fuuu!!!! i feee!!! Niedługo już wszystko co luźne i wesołe i nawet z nutką obciachu będzie dla was passe. Arystokratki się znalazły od siedmiu boleści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam niedawno na pozegnaniu kolezanki z pracy,robila w lokalu z muzyką. I własnie wszyscy młodzi domagali sie zeby zespol gral disco polo,ze najfajniej przy tym sie mozna ubawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępe dzidy jesteście
tak polskie wesela to remizowe pląsy przy dennej muzyce tylko z jakim obcokrajowcem nie gadam to każdy mówi, że to najlepsze wesela na świecie! W zeszłym roku moja siostra wychodziła za Brytyjczyka. Typowe wesele. Impreza w zabytkowym pałacyku u nas w mieścinie, bo tam też goście mieszkali w tym pałacyku, wokół park, staw. Tradycyjny zespół 6 osób (organy, skrzypce, bębny, gitary, saksofon, akordeon) repertuar od Anny Jantar do Zenka Martyniuka. Do jedzenia tradycyjnie to co na polskich weselach. Byli goście z UK ale też z Irlandii i Włoch i wiecie co? O 6.00 nie można ich było zgonić z parkietu, bo u nich na weselach jest denna oprawa począwszy od sali, a skończywszy na żarciu i muzyce i nie wynika to z braku kasy tylko z braku radycji, a raczej z zapomnienia tradycji, bo kiedyś też lubili sobie potupać trzy harmonii zwłaszcza na angielskich wsiach. Wszyscy zagraniczniacy zgodnie stwierdzili, że polskie wesele to jest prawdziwe wesele. Babcia mojego szwagra powiedziała mi, że ona na takim wesołym weselu z dobrym jedzeniem ostatni raz była przed wojną jako młoda panienka. Potem, po wojnie zwykli ludzie z UK zachcieli bawić się w wyższe sfery i podpatrywać nieudolnie ich imprezy żeby sobie dodać animuszu po wojnie i zaczęły się te angielskie torty wypacykowane lukrem jak betonem ktorych się nawet zjeść nie da, bo takie ohydne, że tylko za dekor robią, zaczęły się winietki przy stołach, jakieś wymuszone przemówienia, toasty i cudowanie z muzyką żeby była elegantsza i co? i te ich wesela dzisiaj to wielkie stylówy ale każdy po godzinie ma dość. Za to jest na poziomie, kasa w błoto wyrzucona ale jest "z klasą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami swoi z Białegostoku, Revers, Skaner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disco polo to nie jest "muzyka jak każda inna". Większość jej wykonawców zwyczajnie nie potrafi śpiewać, tylko uprawia takie rzępolenie do kotleta, które ujdzie przy ognisku, ale w dużej ilości jest nie do zniesienia. Po prostu fałszują, mają fatalne, afektowane głosiki. O prymitywnych tekstach nie warto wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le to posłuchaj sobie na żywo bez auto tune tych super znanych gwiazd. Przy niektórych to śpiewający disco polo są wirtuozami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest post o gustach i wymaganiach co do wesel, tylko zapytanie odnośnie polecanego zespołu na wesele z Białegostoku bądź okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam ci cypisa,jest kilka utworów na YT.Swietnie bawi w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko do inteligentnych: odpuśćcie. Dziadostwo zawsze miało potrzebę stygmatyzować się. Nie przeszkadzajmy im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×