Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna1980

Żłobek lub klub dziecięcy w Lublinie

Polecane posty

Hej Drogie Mamy, mam pytanie dotyczące placówek, w których można zostawić swoją Pociechę pod opieką. Zależy mi na tym, żeby placówka miała siedzibę gdzieś na Bronowicach w Lublinie. Jak narazie znalazłam tam Klub Dziecięcy A GUGU (Pogodna 34), o którym słyszałam sporo dobrego. Czy któraś z Was oddawała tam już swojego Maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypowiem sie o tej placowce ale sama chetnie poczytam opinie o lubelskich zlobkach, ja oddaje moja Mloda od wrzesnia, tylko do jednego prywatnego sie dostalysmy, w innej czesci Lbn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisałam swojego bobasa od października właśnie do nich. Tu masz do nich nr tel. 509 777 829.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka chodzi od początku lipca! Jestem bardzo zadowolona z rodzinnej atmosfery jaka panuje w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córeczka chętnie chodzi a niechętnie wychodzi z Klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_90
@gość To znaczy, że Twojemu dziecku jest tam po prostu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie taaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka1980
Nie dostaliśmy się do państwowego więc zapisaliśmy się do A GUGU i nie żałujemy :) Opiekunki mają czas żeby porozmawiać z rodzicami o swoim dziecku a od znajomych wiem, że w państwowych takiego indywidualnego podejścia nie ma. No i cenowo też w A GUGU jest w porządku :) Adaptacja naszego synka przebiegła błyskawicznie, jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nar_lena
My nareszcie się tam dostaliśmy i od miesiąca nasz Skarbek chodzi do A GUGU Lublin. Nie możemy narzekać - jedzonko jest pyszne, cena przystępna a opieka świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×