Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa dziewczyna;)

znacie jakiś fajny pensjonat w zakopanem

Polecane posty

Gość majowa dziewczyna;)

gdzie można jechać w długi weekend majowy z rocznym dzieckiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka bławatka
tak polecam http://www.czteryporyroku.pl/ wprawdzie jet to w kościelisku, ale bardzo blisko do Zakopanego, super widok z pokoi. Polecam ja tam byłam z 8 miesięcznym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa dziewczyna;)
a ile płaciliście za nocleg.. ? zależy nam żeby nie byl za drogi bo jedzie z nami jeszcze para biednych studencików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka bławatka
To zależy od apartamentu...my mieliśmy taki dwupoziomowy i za dobe tam było chyba 250 zł. Więc jak jadą z Wami jeszcze jakieś osoby to nie wyjdzie tak drogo, a macie do dyspozycji dwa piętra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa dziewczyna;)
to płacicie za apartament nie za osoby?? więc za te 250zł mogą być 4 osoby i dziecko?? Jest na tyle łóżek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa dziewczyna;)
jeśli tak to byłoby super:) zaraz popatrzę. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeżdżą do Murzasichle
to jest wioska przed Zakopanem - jest czyściej - bo na górce i spokojniej... pensjonat nazywa się Bernadetta - prowadzi go młoda krewka góralka Teresa z mężem z 5 dzieci! i jest sporo atrakcji właśnie dla dzieci - piwnice sa zagospodarowane- piłkarzyki, tenis... przed domem huśtawki, piaskownica.... bardzo spokojnie, czysto -pensjonat nowo wybudowany no i taniej w samym Zakopanem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskarkatr
Bardzo miło wspominam pobyt w apartamencie Hiszpańskim w Zakopanem: http://www.apartamenty-zakopane.net.pl/ - było na prawdę wygodnie i klimatycznie. Bywałam wcześniej w Zakopanem, ale nigdy wcześniej nie mieliśmy aż takich fajnych apartamentów. Z czystym sumieniem można polecać! Apartamentów mają do wyboru kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wentura ace
Też byliśmy w tych apartamentach z nasza rodzinką. Świetne meijsce. Na prawdę można wypocząć,. Warunki świetne. na bardzo wysokim poziomie, ale ze swojską atmosferą (której bardzo brakuje mi na przykład w hotelach). Nie wiem, czy dobrze, że ich chwalimy, bo teraz jeszcze ciężej będzie znaleźć tam wolny termin. P.S. nasz ulubiony apartament to: skalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc w Zakopanem warto wybrać jakiś fajny nocleg w którym będziemy czuć się jak w domu. Ważne aby kwatera była w odpowiednim miejscu, blisko na przykład Krupówek lub jakiegoś szlaku turystycznego. Blisko pętli autobusowej lub jakiegoś innego kluczowego miejsca dla naszego wyjazdu. Dlatego właśnie polecam wszystkim www.apartamenty-zakopane.net.pl Duży wybór miejsc w Zakopanem, wysoki standard, rozsądne ceny! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaafes
Zgadzam się. Aparatmenty w Koscielisko-Residence wyglądają naprawdę pięknie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaafes
Zdecydowanie się zgadam. Apartemnty w koscielisko wyglądają naprawdę prześlicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystka z nad morza
Hejka, ja ostatnio byłam w Zakopanem w apartamencie zakoruczaj. Fajny, dla dwoch osob wystarczajacy a cena nie wysoka i blisko krupowek http://www.zakobooking.pl/zakoruczaj wogole warto zagladnac na ich strone www.zakobooking.pl bo wieksza rodzinka tez mozna wybrac sie do innych apartamentow. Ja w kazdym razie firme i personel polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do noclegu w zakopanem, to osobiście polecam Koscielisko-Residence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka cena za te apartamenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie hotelu powinna być stosowna informacja na temat ceny za pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywna88
hej, ja takze byłam w apartamencie ZAKOruczaj z www.zakobooking.pl - super lokalizacja, apartament swietna klasa i obsluga bardzo sympatyczna i pomocna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ja osobiście polecam Koscielisko-Residence w Zakopanym. Jak już ktoś powiedział, to tanie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam villa gwiazdeczka na ul. Broniewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm co do fajnych pensjonatów w Zakopanem, to z tego co się orientuje Koscielisko-Residence jest całkiem dobrym wyborem. Tani, dobry pensjonat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz zaraz. A czy Koscielisko-Residence nie jest przypadkiem w Koscielisku, a nie w Zakopanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terw
Zgadza się. Jednak oba miejsca znajdują się blisko siebie, więc możnaprzyjąć że to jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem. Myślę, że trzeba jednak informować ludzi o takich niuansach, żeby nie wpadli w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jeden fajny. Stamary. Trochę drogi, ale przynajmniej komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u pani Gąsienicy, bardzo znany. wpisz i znajdziesz adres, bo nie chcę mi się szukać. 4 minuty do krupówek, spokojna uliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo osób widze poleca tutaj Koscielisko-Residence. Czy to aż tak wspaniałe miejsce na wypoczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wspaniałe? Kwestia gustu. Mi się osobiście podoba, ale wszystko zależy generalnie od klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orwedad
Hmm co do pensjonatu, to wspomniane już wcześniej Koscielisko-Residence prezentuje się z tego co wiem całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×